Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
بعد از یه اپیزود نا امید کننده از شرلوک، آماده کنین خودتون رو برا همون شرلوک همیشگی!دست آقای مافات درد نکنه با این سیراب کردنش،شرلوکیزه شدم :D
تنها چیزی که به نظرم می تونس بهتر کار بشه،که زیادم به چشم نمیاد این بود که
به نظرم بدمن می تونس اون لحظه بیمارتستانش مجهز تر عمل کنه (هر چند قابل درکه که اگه اینطور نشون میداد ممکن بود با دنیای سریال فاصله بگیره) نمی دونم شاید این ذهنیت عوامیه که فیلمای پیشین توو ما خوروندن که قاتل سریالی یه کرمی میریزه که معلوم نیست از کجا اومده :D

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
وای مجید...

لعنتی چطوری تا فردا صبح صبر کنم :(( حالا خوبه تعطیل شد و الا باید تا ساعت 7 فردا هم صبر میکردم. ایشالله امشب میزنیم دی ال شه :x

من فرندز رو شروع کردم. بانیش استاد زبانمون بود :D دو قسمتشو تو کلاس گذاشت عاشقش شدم. باورم نمیشه تو دو روز 15 قسمتشو دیدم الان :D سیزن 1 رو امشب تموم نکنم خوبه :))
عالیه سریال. به شصت نفرم گفتم :| :D

=======
دوستان یه سوال، نمیدونم اینجا جاش هست یا نه. عذر میخوام بهرحال. من میخوام همزمان از دوتا زیرنویس استفاده کنم، یکی انگلیسی و یکی هم فارسی. از Pot Player استفاده میکنم. وقتی جفتشونو بصورت تکی اد میکنم، کاملا با سریال هماهنگ هستند، اما وقتی یکیشونو ( فرقی نداره ) به عنوان زیرنویس دوم اد میکنم، اون دومیه با فیلم نمیخونه اصن.
و کلا اینکه میشه زیرنویس دوم رو هم تنظیم کرد. مثلا همون پایین باشه که چشم همون پایین دوتاشو ببینه.

مرسی
از KMPlayer استفاده کن. کلیک راست > add multiple subtitle < subtitle

هر چند که اصلا کار جالبی نیست و پیشنهاد نمیشه مگر اینکه واسه پروژه ای چیزی بخوای.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
ملت جوری از نیگان تو فصل 7 WD تعریف میکنن که همش دارم وسوسه میشم برم سراغش
الان من فصل 6 رو اسکیپ کنم مشکلی پیش میاد؟ اصلا اتفاق مهمی افتاد تو فصل 6 یا نه؟! اگه اتفاق خاصی افتاده و کسی حوصله داشت تو اسپویلر برام بگه ممنون میشم.

• Like
Reactions: M0HAMAD

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
الان من فصل 6 رو اسکیپ کنم مشکلی پیش میاد؟ اصلا اتفاق مهمی افتاد تو فصل 6 یا نه؟! اگه اتفاق خاصی افتاده و کسی حوصله داشت تو اسپویلر برام بگه ممنون میشم.
فقط یه پیشنهاده
به نظر من فقط قسمت اول و آخر فصل شش رو ببین
فصل هفت رو هم فقط قسمت اول و هشتم رو ببین بقیش رو ندیدی چیزی از دست ندادی

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اپیزود جدید شرلوک صدها برابر بیشتر بهتر از قسمت قبلی بود! :D قسمتی که به نوعی تمام اتفاقات مهم سه فصل قبلی رو شامل میشد و خوراکه طرفدارای اصلی بود و منم دقیقا منتظر همچین چیزی بودم. البته بازم توی بعضی بخش‌ها می‌لنگید که میشه ازشون چشم‌پوشی کرد.
به نظرم کله اتفاقات و ماجراهای قسمت قبلی فقط برای این اپیزود بود. (و قطعا مرگ مری رو هم شامل می‌شد) اما بازم مرگ مری برای تحت‌فشار گذاشتن شرلوک وسیلۀ مناسبی نبود و خیلی ایده ابتدایی و پیش‌ پا افتاده‌ای بود! :-" اگر چه از همون قسمت اولم میشد حدس کله قضیه مری (با اون لحظه پایانی مسخره) برای این ماجرا بوده.
اما متاسفانه(:D)، تو این اپیزود اسمیت اصلا در حده یک بدمن خفن برای من ظاهر نشد و اون اتفاقات بیمارستان و دستگیر شدنش خیلی مسخره بود مخصوصا برای کارکتری که اول اپیزود این همه هایپ شد و ما فکر کردیم این بابا یه چی در حد موریارتیه! :D اما از پایان راضیم و منتظر ببینم توی قسمت آخر چه اتفاقی بعد از این همه سال صبر برای این سیزن برای شرلوک و واتسون میوفته. :D

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
شرلوک فوق العاده بود.

تا میانه قصه اپیزود کمی سردرد آور بود . چون اصلا نمی شد مرز میان واقعیت و خیال رو تشخیص داد
ایده ی بازگردوندن آدلر بهترین ایده بود .واقعا شیمی رابطه ی شرلوک و آدلر جواب داده بود . و البته بازیگر آدلر هم عالی بود .امیدواریم به زودی ببینیمش تو سریال
آخرش هم که تیر آخر بود . درست جایی که فکر می کردیم به قابل پیشبینی بودن برگشت سریال اوج گرفت و تو یک کلیف هنگر خفن گذاشتمون . حیف اپیزود بعدی آخرین اپیزود این فصله و میره برا 3 سال دیگه . واقعا این سیاست بی بی سی مزخرفه .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان این سریال شرلوک بر اساس همون داستانهای شرلوک هلمزه؟
چون من سریالهای سبک جنایی رو دوست دارم مثل پوارو
اینو ببینم؟
دقیقا بر اساس همون داستان هاست فقط مدرنش کردند
با قاطعیت میگم شرلوک تنها سریالیه که حتی یک اپیزود متوسط هم نداره تمام قسمت هاش فوق العاده هستند باید ببینی تا منظورم رو متوجه بشی محشره

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
این قسمت وایکینگ به معنای واقعی کلمه معرکه بود. مخصوصا اینکه اودین شخصا وارد سریال شد که دیگه اصلا خیلی محشر بود :D

===

کسایی که طرفدار Vikings ـن، اگه هنوز ندیدین، سریال The last Kingdom رو حتما بشینین نگاه کنین. جدا معرکه س.
کلا 1 فصل 8 قسمتی اومده ازش. تو این 8 قسمت اندازه 4 5 سیزن واکینگ دد توش اتفاقای مختلف میوفته :D .

داستان سریال در مورد کینگ آلفردِ _ پسر اتلستن توی وایکینگ _ و اینه که میخواد انگلیس و از دست وایکینگ ها نجات بده. چند سال بعد از زمان فعلی سریال وایکینگ، وایکنیگ ها به انگلیس حمله میکنن و خیلی از جاهاشو میگیرن ( البته شاید توی خود سریال وایکینگ هم این قضیه رو نشون بده ) . کینگ الفرد هم هدفش اینه که انگلیس رو متحد کنه و نجات بده.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یا حضرت شرلوک. این قسمت بینظیر بود. هم بدمن خیلی عالی بود و هم داستان
حیف که صبح یک سرچ زدم تو گوگل که قسمتش چطور بوده و تماما تیتر های Sherlock sister is back? --- who is the sister و امثالش اسپویل کردن ولی بازم خیلی کیف نمودیم.:D خیلی :D
ویلن جدید هم بسی جذاب و رو اعصاب بود. صحنه اخر اپیزود هم... انصافا نمیتونن واتسون رو بکشن! :(

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
دقیقا بر اساس همون داستان هاست فقط مدرنش کردند
با قاطعیت میگم شرلوک تنها سریالیه که حتی یک اپیزود متوسط هم نداره تمام قسمت هاش فوق العاده هستند باید ببینی تا منظورم رو متوجه بشی محشره
ممنون میرم تو کارش
فقط یه سوال
هر اپیزود یه داستان داره یا داستان دنباله دار هست؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ممنون میرم تو کارش
فقط یه سوال
هر اپیزود یه داستان داره یا داستان دنباله دار هست؟
هر اپیزود یه داستان داره ولی در کل همشون به هم وابسته هستند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر