Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
یک سریال خوب میشناسی معرفی کن

همین Bosch گزینه خوبیه. فضای خیلی خوبی داره. پلیسی جنایی هست و درباره Henry Bosch کارآگاهی که به دنبال حل پرونده های جنایی در شهر لس آنجلس هست. موسیقی تیتراژ هم عالیه. آهنگی از Can A Caught Ghost با نام Can't Let Go هست که فوق العاده میکس شده.

• Like
Reactions: ps4 only

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فصل دو Narcos تموم کردم واقعا عالی بود، امسالم مثل پارسال رفت کنار بهترین سریالای سال ـم، با فصل اولش بیشتر حال کردم ولی خب چون داستان پابلو از فصل اول به اینور زیاد پتانسیل و کشش داستانی نداشت باید حق داد که کم هیجان تر از فصل قبل میبود.
Wagner Moura خداییش حق اوارد گرفتن داره اما خب امسالم دقیقا مثل پارسال روبروی همون بازیگرا افتاده که اونا هم چیزی کم ندارن.

فقط ای کاش داستان همینجا به پایان میرسید تا تو خاطر همه بمونه الان از این ترس دارم که دو فصل بعدی با موضوع تقریبا جدید نتونه موفق ظاهر بشه و دیگه Narcos معنی خودشو از دست بده :D
در کل Netflix این یکی دو سال آخر شاهکار کرده تقریبا تمام سریالاش موفق ظاهر شدن این اواخر.

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
منم چند روز پيش فصل دوم Narcos رو تموم كردم...به نظرم كاملا جذابيت برابر فصل يك و چه بسا بيشتر داشت...يك كار باكيفيت و درجه يك...واقعا نه از لحاظ بازيگر ها نه انسجام داستان نه موزيك نه اتمسفر نه هيجان نه لوكيشن و... ايراد خاصى نميشه گرفت.

واقعا از Narcos بايد سرمشق ها و درس ها گرفت...هم براى ساير سريال ها و آثار نمايشى و هم از لحاظ مفاهيم و درسايى كه تاريخ به ما ميده.

Narcos قطعا در گروه سريال هاى Essentials قرار مى گيره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
خب کاملا معلوم بود که The Exorcist نیومده، کنسل میشه!
ck1c0ptgl61u9i2zgkal.png

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
مستر روبوت قسمت 10 فصل دو
اون آدرسی که توی همین قسمت از تایرل پیدا کرد واقعیه.به یه مغازه قدیمی تعمیر قطعات کامپیوتری میرسه !
این سایت هم چک کنید : $ hello friend
sanders.dk

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
بلاخره پس از دو ماه که از کنکور گذشته خودم رو راضی کردم که فصل 6 گات رو شروع کنم!
کلا گات برای من در فصل چهار به پایان رسید!! از فصل پنجم هم اصلا خوشم نیومد. خیلی ضعیف بود.
نزدیک به همون تعداد کارکتری که تو سریال هست رو حذف کردند از داستان اصلی!! اگه HBO تعداد اپیزود های فصل 5 رو افزایش میداد و بیشتر بیه کتاب وفادار میومند خیلی خیلی سریال قشنگ تر میشد.
دیشب هم قسمت اول فصل 6 رو دیدم و اصلا چیز خاصی نداشت. گات یه بدی ای که داره اینکه همه هیجان سریال رو میزاره rسمت 5 به بعد!! قسمت نه هم که کلا معروفه!! این 3-4 قسمت اول فصل معمولا هیچ چنگی به دل نمیزنه؛ برخلاف سریال های دیگه ای که من تو چند وقت اخیر دیدم. مثل House of Cards و Peaky Blinders.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سریال Atlanta رو حتما شروع کنید.
مخصوصا اگه مثل من عاشق لهجه سیاه پوستای آمریکایی هستین، بعضی تیکه ها پخش زمین میشم اصلا :D شخصیتا و اتفاقاتشم خیلی خوبه.
سه قسمت فعلا اومده هر سه تاش خیلی خوب بود.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
واو تو دو روز دو فصل نارکوس رو دیدم.
بی نظیر بود سریالش.بی نقص بود.فوق العاده بود.
من چرا اواخر سریال اینقدر برای پابلو ناراحت شدم؟(یه جانی به تمام معنا بود ولی اگر هوششو میتونست و میذاشتن در راه درست استفاده میکرد چی میشد.)
دقیقا حقش بود اینجوری بمیره.با خفت و خواری.
و در آخر پادشاه مرد زنده باد پادشاهان.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سریال اسپرین تا الان ۱۲قسمتش رو دیدم خوشم اومده شاید بهش بگن سریال معمایی خیلی خوبی این سبک تو ایران زیاد کار نشده برا یعضی شاید گنگ باشه قسمت های اول برا اشنایی با داستان دستکم باید ۱۰قسمتش رو ببینید تا بدونید داستان چیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر