Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
مینی سریال - هشت قسمتی.
آره، پیمان معادی هم هست و نقش بابای شخصیت اصلی رو داره که همچین هم مهم نیست انصافاً، میشه گفت فرعیه. :D
این Peaky Blinders هم مینی سریاله؟
راستی این مبنای تعیین اینکه یک سریال مینی هست یا نه چیه؟
چون یادمه فارگو با 10 قسمت مینی سریال بود و ترو دتکتیو با 8 قسمت نه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا توروخدا یکم درجه تعریفتون رو کمتر کنین،چیه آخه این Stranger things وقت مارو گرفت،آخرا دیگه همینجور داشتم میزدم جلو.... من گفتم هر چی هست و نیست اینه دیگه...قبلا اینجا پویا وُ سینا وُ عماد اینا بودن پیشنهاد های خوبی میدادن.
هنوز شروع نکردم the night of رو ولی یحتمل بهترین سریال امسال این میشه برام، یه سریال خفن و با پدر مادر دار
حسن اگر تعریف اساتیدی که گفتی رو قبول داری ، پویا stranger things و the night of رو پسندیده بود اگر اشتباه نکنم .

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
این Peaky Blinders هم مینی سریاله؟
راستی این مبنای تعیین اینکه یک سریال مینی هست یا نه چیه؟
چون یادمه فارگو با 10 قسمت مینی سریال بود و ترو دتکتیو با 8 قسمت نه.
والا تا جایی که من اطلاع دارم یا باید کل سریال یه فصل باشه، (مث همین د نایت آو) یا فصولش با هم دیگه فرق داشته باشن، (مث فارگو و ترو دتکتیو) یا قسمتاشون خیلی کم باشه. (مث شرلوک)
با این اوصاف فک می‌کنم پیکی بلایندرز سریال باشه! :grin:

پ.ن: اگه اشتباه می‌گم یکی تصحیح کنه. :D

• Like
Reactions: Easy_GoiiN

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
همین الان قسمت 3 فصل دوم Peaky Blinders رو دیدم. در یک کلام, عالی!! :x =D>
فصل اول فوق العاده بود؛ ولی به نظرم یکم کند بود روند داستان.
ولی فصل دوم فوق العاده شروع شد و تا الان که تا قسمت 3 دیدم عالی داره دنبال میشه؛ برخلاف فصل اول هم اصلا کند نیست. اینجور که مسلمه فصل تا پایان فصل دوم هم همینطوره. امیدوارم فصل سوم هم همیطوری باشه. :D

• Like
Reactions: WTF?

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
در مورد The Night of جدا از بحث معمایی ـشو اینا ، یکی از فاکتور های اصلی سریال تمرکز روی سیستم قضایی آمریکا و عدالت ـشو ایناس ، و واقعا جزییات سریال نابود کنندس ، با این که خیلیا میگن ریتم کندی داره اما از ثانیه به ثانیه سریال نهایت لذت رو میبرم .
Stranger Things هم بسیاری از منتقدا هم خیل عظیمی از مردم عاشقش شدن ، این که عده محدودی خوششون نمیاد چیزی از خفنیتش کم نمیکنه D :

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
دوستان مارو دریابید:D
سریال خوبیه مبارزاتش خیلی عالی طراحی شده و شخصیتای قوی هم داره . به نظرم کل فصل اولشو ببین اگه خوشت اومد ادامه بده چون کلا سبکش جوریه که شاید هرکسی خوشش نیاد.
تو فصل چهارمم کنسل شد ولی داستانشو جمع کردن.

• Like
Reactions: Grand Theft

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سریال خوبیه مبارزاتش خیلی عالی طراحی شده و شخصیتای قوی هم داره . به نظرم کل فصل اولشو ببین اگه خوشت اومد ادامه بده چون کلا سبکش جوریه که شاید هرکسی خوشش نیاد.
تو فصل چهارمم کنسل شد ولی داستانشو جمع کردن.

كنسل نشد،تمام شد اونجورى كه چك كردم.

كلا اگه يه سريالى باشه و به يه فصل خاص برسن و شبكه دستور اتمام تا يك فصل ديگر رو بده،كنسلى محسوب نمى شه (ولى اگه بعد پخش شدن قسمت آخر يا در حين پخش شدن فصل آخر دستور اتمام داده بشه كنسلى حساب ميشه).

• Like
Reactions: sharoshor

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
همین الان قسمت 3 فصل دوم Peaky Blinders رو دیدم. در یک کلام, عالی!! :x =D>
فصل اول فوق العاده بود؛ ولی به نظرم یکم کند بود روند داستان.
ولی فصل دوم فوق العاده شروع شد و تا الان که تا قسمت 3 دیدم عالی داره دنبال میشه؛ برخلاف فصل اول هم اصلا کند نیست. اینجور که مسلمه فصل تا پایان فصل دوم هم همینطوره. امیدوارم فصل سوم هم همیطوری باشه. :D

فصل سوم دوتا فصل اول رو میندازه تو جیبش از لحاظ فوق العاده بودن...تام هاردیه لعنتی سریال شیک و باحال که این سالها پخش شدن یکیش بدون شک Peaky Blinders بوده... سر راست میره سراغ داستان گویی..وقت بیننده رو با صحنه های ارات*یک بیش از حد و نیمچه داستانهای فرعی نمیگیره... لوکیشنها و قاب بندی های سریال غیرقابل بحث ان از لحاظ استاندارد واقعاً کار شده ن..
سریال های بریتانیایی همیشه برای من حکم یک Time out فوق العاده رو داشتن..هروقت ازهالیوود و کلیشه هاش خسته شدید , سراغ ایده های سرشار بریتانیایی ها برید.. البته سینمای جنوب شرق آسیا رو هم توصیه میکنم..علاوه بر پیکی بلایندرز , سریالهایی هستن با اسامی Black Mirror و Utopia که واقعاً شمارو میخکوب میکنن..

---------------

Mr.Robot اپیزود سومش چقدر عالی بود..

• Like
Reactions: Alkazar

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
دوستان سریال باز یه ترتیب برای دیدن اینها بدین:
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men
Rick And Morty :D
پیشنهادی دارین هم بدین قراره تابستونو بترکونم
در ضمن میدونم GOT باید اول ببینم اما حسش نیس
نمدونم چرا :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
دوستان سریال باز یه ترتیب برای دیدن اینها بدین:
Banshee
True Detective
House Of Cards
Farngo
Vikings
Game Of Throns
Mr. Robot
Mad Men
Rick And Morty :D
پیشنهادی دارین هم بدین قراره تابستونو بترکونم
در ضمن میدونم GOT باید اول ببینم اما حسش نیس
نمدونم چرا :D
House Of Cards
Game Of Throns
True Detective سیزن یک رو فقط ببین کافیه.
بقیه رو هم سایر رفقا بیان راهنمایی کنند.
peaky Blinders رو هم به Watch list ات اضافه کن!

• Like
Reactions: jeenas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر