Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
اخه مشکل اینجاس خیلی از کسایی که بریکینگ بد رو دیدند اصن سمت جاستیفاید و مدمن و این مضخرفات نمیرن. سطحشون با دیدن بریکینگ بد اینقد رفته بالا به اوجش رسیدند. پایان و آخرزمان تلویزیون بود بریکینگ بد. فکت واضح تر از این که نه سریالی بهتر از بریکینگ بد ساخته شده و نه ساخته خواهد شد.
آخه مرد مومن برکینگ بد چه ربطی به mad men داره که داری مقایسه می کنی؟؟؟؟ من خودم طرفدارم درام مطلق هستم و تا حالا سریالی رو به قدرت mad men ندیدم. تنها سریالی که یه ذره می تونه باهاش رقابت کنه downton abbey هست ولی اونم بهش نمی رسه. منم والا بهترین سریال عمرم برکینگ بد هست ولی نه اینطوری که بیام بگم mad men به گرد پای برکنیگ بد هم نمی رسه یا مزخرف (!!!) خطاب کنم این شاهکار رو، چون اصلا نمیشه با هم مقایسشون کرد :)

آخرین ویرایش:

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
یعنی فصل دوم فارگو خوب نبود؟عالی بود باو
روند پارودی،ذهن بیمار مالوو (؟!) بعلاوه بازیه دیوانه وار تورنتون چیز هایی که فصل دوم نداشت...برا همین،برام به اندازه فصل اول عالی نبود.

-این که خوبه،من دخلم در اومد گیم آو ترونز رو ببینم :D الکی 2 ماه وقتمون رو گرفت :D هیچ جوره با همچین تمی نمی تونم ارتباط برقرار کنم(البته lord of the rings فرق داره :D )

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,362
نام
Matthew
سلام. خوب شد یادمان انداختید :D گفتم بعد از کنکور بشینم Fargo سیزن 2 رو ببینم. داشت یادم میرفت :D

سیزن اول رو من تا دو قسمت دیده بودم ول کردم، داخل امتحانات پارسال بود که تا قسمت 10 رو توی دو روز دیدم :D عالی بود.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
ادامه مستند تحسین شده Making A Murderer از سوی نتفلیکس تایید شد.

Untitled.png

کسانی که فصل اول مستند رو دیدن اسپویلرو باز نکنن

منبع
============================================
جدیدترین تریلر از فصل دوم Ash vs Evil Dead

ash_vs_evil_dead_season_2.jpg

دانلود

Last edited by a moderator:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
Stranger things رو میبینم تا الان 4 اپیزود رو دیدم این سریال هم پیشنهاد میشه همه چیش خوبه فضایی یونیک با داستانی خوب که ادمو وادار میکنه سریع بره اپیزود بعدی
................
این شبکه netflix خیلی خوبه که کل فصل رو یکجا میده بیرون:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
View attachment 62652
پوستر سریال 24 Legacy
===============​
تریلرش خوب بود ولی واقعا 24 بدون کیفر سادرلند کلا ناقصه :D
خودش جز تهیه کننده ها این فصلشم هست ولی دیگه بازی نمیکنه، دلیلش چی بود ادامه نداد؟
--
چقد این Stranger things خوبه! کارگردانی، بازیگرا، اتمسفر همه چی سطح بالاس، با اینکه بازیگراش بچن ولی بازم خیلی خوب بازی میکنن.
از اون دسته سریالایی هم هست که 5 دقیقه اولش میبینی راحت متوجه میشی با یک عنوان سطح بالا روبرویی :D
این چند وقته Netflix ترکونده!

آخرین ویرایش:

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
Stranger things رو میبینم تا الان 4 اپیزود رو دیدم این سریال هم پیشنهاد میشه همه چیش خوبه فضایی یونیک با داستانی خوب که ادمو وادار میکنه سریع بره اپیزود بعدی
................
این شبکه netflix خیلی خوبه که کل فصل رو یکجا میده بیرون:D
قسمت 1 رو دیدم ، خیلی بهتر از چیزی بود که فکر میکردم
بعضی جاها واقعا میترسونتتون

• Like
Reactions: arsenalmom

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
Matt Duffer یکی از سازندگان سریال زیبایی stranger things بزرگترین منبع الهام برای ساخت سریال را بازی Silent Hill اعلام کرد.

View attachment 62679

منبع
Silent Hill رو نمیدونم ولی این چیزی که من دارم میبینم از خیلی چیز ها به مقادیر مساوی الهام گرفته :D

البته سریال خیلی خوبی هست و گروه بازیگری خیلی خوبی داره و تیتراژش هم شدید تو دل برو هست :D در کل یه چیز تلفیقی هست، سعی کرده کل ژانر های میستری و فانتزی و ترسناک و خنایی رو کنار هم بیاره و نتیحه هم مثبت بوده :D

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
نمیدونم مدیر این بخش چه کسی هست ( یا چه افرادی )
فقط میگم شورش رو دراوردید ! بار اولم هم نیست که سر این قضیه باز پیامم پاک کردید و برش گردوندید !
نوشته بودم که :
فصل دوم Mr Robot شروع شد.خیلی هم خوب بود و عالی ! فقط دو قسمت کم هست.کاش بیشتر بود.
اسپویلر هم عنوان زده بودم : سوال در مورد فصل دوم : و توی اسپویلر هم در مورد دو قسمت اول یه سوال پرسیده بودم.
بعد دوباره پست من پاک شد به علت اینکه نوشته مثل پست صفحه اول اسپویلر بزنید.
سریالش که مشخص بود.فصلش هم مشخص بود.قسمت یک و دو هم با هم اومده تو یه روز.
بعد باز پاک کردن.
------------------------------------------------------------------------
دوستان قسمت 3 فصل دوم Mr Robot هم اومد.کلا چند شنبه ها میاد ؟
یهو در عرض یه هقته سه تا اومد.فضیه ش چیه !

• Like
Reactions: Easy_GoiiN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر