.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خیلی خوبه mr robot
نمیدونم فاز بعضیا چیه ایراد بنی اسرایلی میگیرن از سریال
سریال همه چیش خوب ، موسیقی بگیر تا فیلمبرداریش(که اصن جای حرف داره کلی) و کلی شخصیت معرکه و دیالوگ های خفن (ورا که ترکوند این قسمت 6)
بعضیا هم به نظرم ناراحتیشون از وضعیت هانیبال رو سر این سریال خالی میکنن -_-

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
در اینکه Mr. Robot سریال قوی و خوش ساختیه شکی نیست. و همچنین در اینم شکی نیست که خیلی جاها از Dexter تقلید کرده!

باید یادمون باشه که Dexter هم فصل اول و دومش شاهکار بود و به مرور افت کرد. باید ببینم Mr. Robot می تونه همین روند خوب رو ادامه داشته باشه یا نه.

نیاین بگین این دوتا سریال چه ربطی به هم دارن و اینا که می تونم با دلایل زیادی این قضیه رو ثایت کنم.

Dark Day

کاربر سایت
Jul 18, 2015
0

اقا خواهشا اینطوری خبر نذارید ! سریال برای فصل 3 تمدید شده و قراره اخرین فصل باشه و داستان تو این فصل تمومه.

هرچند بازم پتانسیلش بیشتر بود.
viewer.php

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
اقا خواهشا اینطوری خبر نذارید ! سریال برای فصل 3 تمدید شده و قراره اخرین فصل باشه و داستان تو این فصل تمومه.

هرچند بازم پتانسیلش بیشتر بود.
بعد از پایان فیلمبرداری فصل 3 این تصمیم گرفته شده,پس داستان کل سریال تموم نمیشه..تو منبع هم هست

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
هر کسی یک چیزی از این mr robot میگه.به نظر من اپیزود اول ترکونده بود.یک دنیای عجیبی بود کلا.ولی از اپیزود دوم داره راه لاست رو میره.کلی سوال ایجاد شد که هنوز جوابشو ندادن یا دادن و من نفهمیدم.کلا زیاد حس میکنم نمیفهمم قضایا رو.:D این دو اپیزود آخرم هم هیجانی تر شد.
مثلا اون سیدیه که دختره گذاشت تو سیستم السیف چی شد؟پسره رپره دنبال چی بود؟الان اینا برنامشون چی شد بعد اون قضیه کنسل کردن از طرف چینیا؟حقیقتا بیمار بود یارو اینو پرت کرد از اون بالا؟به یک شب اعتیاد رو ترک کرد؟کجاها توهم بود؟چی شده؟:D
کلا گیج شدم من.

اتفاقا چیزای تخیلی هم زیاد داره.گاهی اصلا هک رو درست نشون نمیده!رمز فیسبوک رو میشه به این راحتیا در آورد؟باید هزار تا بامبول سر طرف در بیاره.

اون که شوخی بود :biggrin1: ولی شرایط Mr Robot و هانیال کاملا فرق داره، کارای فولر همیشه خاص بودن و بیننده هاش کم بوده. هانیبال از اولش بیینده های زیادی نداشته که بخواد افت کنه فصل اول 2.9 و فصل دوم 2.4، بودن توی بدترین تایمسلات ممکن جمعه شب هم بهش کمکی نمی کرد. ولی Mr Robot بعد از معروف ترین سریال USA (سویتز) پخش می شه و اینی که داره هفته به هفته کمتر می شه نشون می ده اکثریت مردم عام با منن که ولش کردن :biggrin1: ریتینگ هاهم که بیشتر به فندام اینترنتی برمیگرده که به من توی این یک ماه ثابت شد نباید باهاشون درافتاد :biggrin1: شما با دیدنش حال کنین منم با ندیدنش :biggrin1:
سریال سویتز چیه؟تو رو خدا فارسی سازی نکنین.واقعا برام سوال شده معروف ترین سریال آمریکا چیه که اسمشم آشنا نیست برام.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
Mr Robot بعضی جاها دیگه خیلی nerd بازی میشه و همین رو اعصاب من راه میره.
به علاوه اون میخوان جوری جلوه بدن که بابا اینا خدان و هکر خفن و حرفه ای هستن، ولی جزییاتی که همچین چیزی رو ساپورت کنه تو پلات نمی بینیم و به جاش یه چیز mainstream مسخره رو میکنن تو چشم بیننده.

raspberry pi رو وصل کن به فلان جا. o' rly؟
بزرگترین و secure ترین Data center دنیا چندتا دوربین مدار بسته تو راهرو هاش نداره که هر خری سرشو نندازه پایین و خراب کاری کنه.
و ...

اون نمره imdb هم به خاطر وفور nerd ها تو اینترنته وگرنه در حد چنین نمره ای نیست. ولی با همه اینا اونقدرها هم بد نیست و من نگاه می کنم. فقط بعضی جاها cringeworthy میشه.

• Like
Reactions: yonestm

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
درسته که تا حد زیادی Accurate نیست ولی ارجاعتون میدم به این دیالوگ توی خود Mr.Robot.
“Hollywood hacker bullshit. I’ve been in the game 27 years, and not once have I ever come across an animated singing virus.”
نسبت به سایر نمایش هایی که از Hacking توی هالیوودو اینا بوده این یکی خیلی بهتره اقلاً ظاهر قضیه رو رعایت کردن طرف پای لینوکسه نه ویندوز:D
از نظر خیلی المان ها مثل فیلم برداری هم کار فوق العاده سطح خوبی داره، یه تم آنارشیستی هم قاطیش شده خب معلومه ملت براش غش و ضعف برن. ولی خب من که راضیم.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان من همین الان هم پیج اینستاگرام و هم پیج توییتر Da Vinci's Demons رو نگاه کردم ولی خبری از کنسل شدن سریال نبود!

تو خبرگذاری های دیگه هم همچین خبری رو ندیدم! جریان چیه؟؟

Super Friend

کاربر سایت
Jul 25, 2015
103
نام
چوبک
من Mr Robot رو ندیدم ولی در مورد Raspberry Pi بگم به درد آیفون تصویری هم نمیخوره! از روی تجربه میگم. مهر پارسال توی مشهد یک نمایشگاه نوآوریهای کامپیوتری بود، منهم کلی بروشور چاپ کرده بودم. یک استارت آپ ساخته بودم به اسم "واچیک لبز". هدف استارت آپم این بود که کلی پای وارد کنیم، ازش جنس بسازیم. دو سه نفر هم اسپانسر پیدا کردم. اونوقت رفتم پیروزیم رو با یوزرهای فرومش در میون گذاشتم دو ساعت بهم خندیدن! به درد ماینکرفت هم نمیخوره.

پ.ن: بروشورش رو هنوز دارم.... oh the shame

TA2mVcw.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,412
نام
Majid
این قسمت Mr Robot فوق العاده بود! بهترین اپیزود تا الان اگه نباشه دومینش هست واقعا عالی بود از همه نظر.
نمیدونم چرا دوستان میگن هیجان نداره و کسل کننده هست، آدم وقتی متن موضوع اصلی داستان رو میخونه با خودش میگه مثلا یک هکر که میخواد بر علیه سیستم سرمایه داری وایسته چه ایده خاصی داره که آدم بشینه نگاش کنه ولی بشدت تا الان خوب پیش بردنش، حتما هم که نباید صحنه خفن و کلیف هنگرو ... پشت سر هم داشته باشه همین که اینقدر دیالوگای خوبی رد و بدر میشه و اتفاقات جالبی تو سریال میوفته کافیه.
بازیگرش بنظرم واقعا یک شخصیت خشک رو عالی به تصویر کشیده! تیکه آخر این قسمت خیلی خوب بود.

مطمئنم اگه زودتر پخش میشد خیلی راحت میرفت کنار Madmen و Better Call saul و ... توی لیست بهترین سریال Emmy.

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
ای بابا:(
فصل دوم penny dreadful چرا همچی تموم شد؟! یه حسی دارم که منم باید سوار کشتی بشم بریم یه وری :(
تمام قسمتها رو یکجا دیدم و خوشم اومد از سریال

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
Penny Dreadful از قبل از اینکه فصل اولش پخش بشه از اون سریال هایی بود که 100 بار تریلرش رو دیده بودم و لحظه شماری میکردم برا شروع شدنش.
فصل اولش خوب بود اما فصل دومش خیلی پیشرفت کرد و بهتر شد
دیالوگ های عالی , موزیک عالی , شخصیت های قابل قبول و ...
سریال یکی از بهترین فضاسازی های لندن رو تو اون زمان داره.
نمیدونم چرا اینجا کسی ازش زیاد صحبت نمیکنه ولی خب من نظرم رو میگم برای اون تعداد کمی که شاد این سبک رو دوس دارن ومردد هستن که شروع کنن این سریال رو یا نه .
قطعا ارزش وقت گذاشتن رو داره.
بی صبرانه هم منتظر فصل سومش هستم.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,316
آقا این خبر کنسل شدن داوینچی کذب محضه! بار دیگه اعلام شد پخش فصل سوم و آخرین فصل از این سریال در تاریخ 24 اکتبر شروع میشه:

https://twitter.com/DaVincis_Starz

جدا درک این موضوع که کنسل شده واقعا سخته؟ یا اصلا منبع رو میخونین؟ با ابن آمار بیننده ها همین که 3 قصل هم اومده زیادیشه. الان power وoutlander میانگین 2 میلیون بیننده دارن. ash vs evil dead و blunt talk هم قراره بیان. starz هم قطعا مشکل نداره این همه خرج کنه واسه سریالی که به زور 400 هزار نفر بیننده داره. حالا هی بگین کنسل نشده. سیزن 3 هم مثل اینکه همه اپیزودهاش باهم میان.

Da Vinci***8217;s Demons Cancelled: Season 3 Will Be Starz Series***8217; Last | Variety

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر