ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
بچه ها یه سریال بود که قبلا ها پی**ام***30 میزاشت... درباره ی نرو ها بود... یه چیز تو مایه های fringe بود.... کسی میدونه اسمش چی بود و اگه لینک دانلودش رو هم پی ام کنین ممنون میشم...

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فصل دوم the walking dead شروع خیلی عالی ای نداشت ولی به نظر میاد اپیزود های بعدی خیلی بهتر باشن، گرچه همین اپیزود شروع و پایان خوبی داشت.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بچه ها یه سریال بود که قبلا ها پی**ام***30 میزاشت... درباره ی نرو ها بود... یه چیز تو مایه های fringe بود.... کسی میدونه اسمش چی بود و اگه لینک دانلودش رو هم پی ام کنین ممنون میشم...
اسمش Painkiller Jane بود اگه اشتباه نکنم.
لینک دانلود هم ندارم:D

• Like
Reactions: ar93

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کسی امار بیننده های اپیزود اول the walking dead رو داره؟؟؟
7.3 میلیون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با احتساب کسایی که تکرارش دیدن می شه 11 میلیون !!!!!!!!!!!
که 4.8 مال رده سنی 18-49 بوده که مهمترین فاکتوره
این یعنی یه رکوردی زده که احتمالا تنها سریالی که بتونه بشکنش خودشه و با توجه به اینکه طرفدار ها بیشتر از سیزن قبلی خوششون اومده The sky is the limit
من که از سیزن قبلی خوشم نیومد و اشتیاقی واسه این سیزن نداشتم اما چند از اون حالت حوصله سر بر سیزن قبلی در اومده و اگه همین راه رو ادامه بده پشتش می مونم اما اگه مثل سیزن قبلی بخواد حالت Soap Opera ی پیدا کنه وسط همون قسمت ولش می کنم
==
اين Boardwalk Empire" (2010) فقط قسمت اولش اين قدر مشكل داره يا كلا اينطوريه ؟
اگه اسمش اشکاله، آره
==
و سریال فوق العاده Sons of Anarchy برای فصل پنجم تمدید شد
مسلما بهترین سریالیه که اینجا اکثرا نگاه نمی کنن
FX با مجموع ضد حال هایی که سال 2010 زد امسال فعلا خیلی حال داده و بین تمام کانال های کیبلی واسه من بهترین سریال ها رو می سازه (البته نه همه کمدی هاش)
پروژه های جدیدی که در دست ساخت داره هم تقریبا از همه کانال ها جذاب تره

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
7.3 میلیون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با احتساب کسایی که تکرارش دیدن می شه 11 میلیون !!!!!!!!!!!
که 4.8 مال رده سنی 18-49 بوده که مهمترین فاکتوره
این یعنی یه رکوردی زده که احتمالا تنها سریالی که بتونه بشکنش خودشه و با توجه به اینکه طرفدار ها بیشتر از سیزن قبلی خوششون اومده The sky is the limit
من که از سیزن قبلی خوشم نیومد و اشتیاقی واسه این سیزن نداشتم اما چند از اون حالت حوصله سر بر سیزن قبلی در اومده و اگه همین راه رو ادامه بده پشتش می مونم اما اگه مثل سیزن قبلی بخواد حالت Soap Opera ی پیدا کنه وسط همون قسمت ولش می کنم
==
حالت Soap Opera ی یعنی چی؟ Soap Opera به چی میگن؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
حالت Soap Opera ی یعنی چی؟ Soap Opera به چی میگن؟
یعنی به جای اینکه اکشن باشه به زندگی زناشویی بپردازه و شخصیت ها به هم خیانت کنن و بشینن گریه کنن و این چرت و پرتا
اگه قراره زامبی باشی زامبی باش، دیگه این قر و اطفار ها واسه چی بود تو سیزن اول من نمی دونم
یکی از دلایلی که من از سیزن قبلی ناامید شدم همین بود که قرار بود یه سریال اکشن زامبی ای ببینم اما یه ملودرام شل و ول دیدم با شخصیت های نفرت انگیز
Soap می شه دقیقا این سریال هایی که فارسی 1 پخش می کنه

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اووف چه ریتینگی داشته WD!البته هنوز کامل ندیدم ولی ظاهرا کوبنده شروع کرده.پرچم دکستر هم همچنان بالاست....کلا بین چهار سریالی که دارم می بینم به طور همزمان,این فصل فرینج بسیار پیشرفت داشته.دکستر بهتر از سیزن قبلیش شده,WD رو هنوز ندیدم ولی ظاهرا همون روند رو ادامه داده و سوپرنچرال با کله اومده زمین...

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
منم از یه سری قر و اطفاری سیزن 1 خوشم نیومد.البته هر کسی با یه دیدی نگاه میکنه.من بیشتر دوس داشتم یه سریال زامبولی با کلیشه های مرسوم این تایپ اثار ببینم و زیاد پیچ و تاب عجیب و سعی در متفاوت بودن توش نباشه.بعضی وختا تعریف کردن یه داستان کلیشه ایی خیلی بهتر سعی در بوجود اوردن داستانی متفاوته..

البته از بازی شخصی که نقش اول سریالو بازی میکردم خوشم نیومد.بعضی جاها اغراق شده و گل درشت بازی میکرد هی دستاشو تکون میدادو معلوم بود داره بازی میکنه.:dولی قطعا سیزن 2 ش رو دنبال میکنم.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
به نظر منکه پریمیر The Walking Dead حتی از فصل قبلش هم چرت تر و خسته کننده تر بود. همش حرف های بی سر و ته و دعواهای خانوادگی. تو سریالی که مثلا قراره در مورد زامبی ها باشه.
صحنه های مربوط به روبرویی با زامبی ها درکل پنج دیقه هم نمی شه. بقیه اش همش حرف. حتی یه ذره tension هم نتونستن توش بذارن. یه زامبی می کشن ، بعد نیم ساعت در مورد وضع آب و هوا حرف می زنن.
شین می گه بهتره برگردیم. ریک می گه نه نباید برگردیم. شین میگه ولی هوا داره تاریک میشه. ریک میگه نه الان نمیشه برگردیم.شین میگه ولی صلاح به اینه که برگردیم. ریک میگه نه من الان بر نمی گردم.شین میگه اینجا هیچ کاری از دستمون بر نمیاد. ریک میگه چرا بر میاد...... و ده دیقه در مورد همچین چیزی حرف می زنن.

آدم واقعا لجش می گیره وقتی می بینه چه جوری از یه ایده به این خوبی ، همچین آشغالی ساختن

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بابا دیگه زیادی دارین بی انصافی میکنین. واقعا هیجان این قسمت خیلی بالا بود. مخصوصا اونجا که دسته ای از زامبیا حمله میکنن و همه مجبور میشن برن زیر ماشین ها پنهان شن. به نظر من همین که زیاد زامبی نمیکشن بهتره. بیشتر سعی میکنن فرار کنن تا درگیر شن. فکر کنم این زامبی کشی های خفن رو گذاشتن واسه یه موقعیت خیلی مناسب

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر