dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
Remember the creepy-as-hell stiletto implant art series that freaked everyone out a few years back? Well, now American Horror Story is recreating that disturbing image for their ads, which makes total sense.

اینطور که به نظر میاد این فصل باید حال بهم زن ترین و ترسناک تر از بقیه باشه :d

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
با KMPlayer و دکمه های <> زیرنویس رو عقب جلو کن ، هماهنگ شه ! یکم اذیت میکنه ! شاید تو طول سریال مجبور شی چندین بار هی اینکارو کنی ، اما کار راه میندازه .

این کار واسه من کل لذت سریال دیدن رو از بین نمیبره نمیدونم چرا انقدر بدم میاد از این هماهنگ نبودن :|

سر یه سریالی من تا 120 ثانیه زیرنویس رو زدم جلو :|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
10612559_561120854015776_4569963445239422431_n.jpg

Blacklist هم 3 روز دیگه شروع میشه:D
یکی از بهترین سریال های جدید پارسال بود برام.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام
اولین پستمه:d
نظرتون در مورد Terminator: The Sarah Connor Chronicles چیه؟؟:d
نگاه کنم؟؟:d
:d:d:d:d
توی اولین پست تون اشتباه کردید.:D
این تاپیک مربوط به سریال هاست. برای سوالات، نظرات و هرچیزی که مربوط به "فیلم"ها هست باید به تاپیک Movie Center مراجعه کنید.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اینکه از NBC ـه. در بهترین وضع ام که باشه به آخر نمیرسه، کنسل میشه :D

والله شنیده بودم گویا نیومده نتفلیکس حقوقشو خریده و قراره فصل دو یک جا بیاد همه قسمت هاش . حالا نمی دونم شایعه است یا نه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این تاپیک مربوط به سریال هاست. برای سوالات، نظرات و هرچیزی که مربوط به "فیلم"ها هست باید به تاپیک Movie Center مراجعه کنید.
نه این فیلمش نیست سریالشه :D
از شبکه Fox پخش میشد که فک کنم کنسل شد یا تموم شد یادم نیست:D

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

اتفاقا این دوستمون درست میگه . این ترمیناتور یک سریاله که چند سال پیش اومد دو فصل بود با محوریت کاراکتر سارا کانر که نقش سارا کانر رو لنا هدی بازیگر سرسی در got بازی کرده بود و سامر گلو هم نقش یک ترمیناتور مونث رو داشت . خیلی باحال بود تو یک قسمت بیگ بنگ تو قطار 4 تا رفقا گلو رو دیده بودن و به خاطر علاقه اشون به کاراکترش تو سریال می خواستن مخش رو بزنن . آخر خنده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر