TV Center

یاد پزشک دهکده بخیر :) هیییی
همین ۴ یا ۵ سال پیش شبکه ۵ با یه دوبله ی فوق العاده هر روز ساعت ۸ صبح ( تابستون ) میداد !! روزی نبود که من پا نشم واسش
درام فوق العاده زیبا و کلاسیکی بود
کسی میدونی دقیقا چندسال پیش شبکه ی دو نشون میداده

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

فکر کنم سه سالی شده که اینقدر منتظر یک قسمت معمولی از Doctor Who نبودم. مطمئنم Listen که قراره فردا پخش بشه یک چیزی می شه در حد Blink موفات. Preview ها عالیه، هر کی قسمت لیک شده رو دیده گفته که به راحتی جزء 5 قسمت برتر New Whoـه. من زیاد در موردش چیزی نخوندم چون می خوام سورپرایز شم. 20 ساعت دیگه بیشتر نمونده! :دی

اینم پوستر انحصاری Radio Times که مثل همیشه ترکونده.

e8klaz3lcttc5nb98y5w.jpg
بعد از اپیزود درپیت قبلی، یه اپیزود خوب خیلی میچسبه!
کلاً همه پوسترهای Radio Times فوق العاده هستن. :دی یه حس و حال خاصی دارن که آدم لذت میبره ازشون.
3 اپیزود قبلی:

سریال خاطره انگیز دیگه ای که یادم میاد،رکس هست،بعدشم اون گربه ای که هر روز صبح اتفاقات آینده رو توی روزنامه برای صاحبش میاورد

Sent from my iPhone 5S using tapatalk

اینطور که داره پیش میره با این سریال های اخر الزمانی میتونم به حتم بگم که اخر زمان قراره همه ویروسی شیم
سریال Z Nation چجوریاس؟ مثل twd هست ؟
در کل امید وارم مثل twd نشه .
twd یکی از ضعیف ترین سریال هایی بود که دیدم و به نظر من با شروع سیزن جدید خیلی هم بدتر میشه

اون موقع ها یه سریال دیگه هم تو مایه های همین پزشک دهکده پخش میشد به اسم سواران کوچک. دایی اِتُن :دی اونم خیلی سریال دوست داشتنی ای بود. کسی یادش میاد این سریالو؟

درمورد The Strain
فکر میکردم قراره با دیدن صورت مستر بریزه پشم و کرک ما ولی چی بود این؟ یه شکم سر خندیدم اقا :دی.

Last edited by a moderator:
درمورد The Strain
فکر میکردم قراره با دیدن صورت مستر بریزه پشم و کرک ما ولی چی بود این؟ یه شکم سر خندیدم اقا :دی.
دقیقا!:دی
من وقتی قیافه مَستر رو دیدم، همونجا KMP رو بستم رفتم 2 قسمت ری داناوان دیدم بعد اومدم اون 30 ثانیه آخر رو ادامه دادم!:دی
یعنی گریم و قیافه یارو از ترول های WoW هم خنده دار تر بود!:دی

فکر کنم سه سالی شده که اینقدر منتظر یک قسمت معمولی از Doctor Who نبودم. مطمئنم Listen که قراره فردا پخش بشه یک چیزی می شه در حد Blink موفات. Preview ها عالیه، هر کی قسمت لیک شده رو دیده گفته که به راحتی جزء 5 قسمت برتر New Whoـه. من زیاد در موردش چیزی نخوندم چون می خوام سورپرایز شم. 20 ساعت دیگه بیشتر نمونده! :دی

اینم پوستر انحصاری Radio Times که مثل همیشه ترکونده.

e8klaz3lcttc5nb98y5w.jpg
عزیز این سریال رو اگه از سیزن جدید شروع کنیم ببینیم میفهمیم چی به چی شد اینطوری شد:d
و این که دوستان لطف کنند یک سایت برام پ خ کنن زیر نویس هاشو داشته باشه الان یک سالی میشه دو سیزن اول رو دان کردم ولی زیر نویساشو پیدا نمیکن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or