Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نه یه لحظه نرو مسئله رو برام باز کن :d
الان دقیقا با کجای حرف من مشکل داری ؟ این لهجه واقعا خیلی روی مخه حداقل برای من .
خشکی سریال هم دقیقا توی بیشتر سریال های انگلیسی مثل داون تاون ابی دیدم . یعنی قبول نداری اینارو ؟

میخواستم ضامن نارنجک تو دهن رو بکشم که گفتی صبر کن :D

دلت میاد ؟ :| شیرین ترین لهجه انگلیسی هست :| ب اینکه مجبورم بخاطر لهجه بشینم زیرنویس انگلیسی بخونم ولی کاملا Worth it :d

سریال انگلیسی خوب پس ندیدی :D داون تاون که حریم سلطان بریتیش ورژن هست :D بشین Luther و Sherlock و Top Gear و Broadchurch و Top Of The Lake و ... رو ببین تا بفهمی لهجه بریتیش یعنی چی :D

تنها دلیلی که از نسخه HBO همین Utopia میترسم بخاطر همین امریکایی شدن هست :D

#naWeed

کاربر سایت
Apr 15, 2014
13
نه یه لحظه نرو مسئله رو برام باز کن :d
الان دقیقا با کجای حرف من مشکل داری ؟ این لهجه واقعا خیلی روی مخه حداقل برای من .
خشکی سریال هم دقیقا توی بیشتر سریال های انگلیسی مثل داون تاون ابی دیدم . یعنی قبول نداری اینارو ؟
لهجه ی اینگلیسی که از امریکایی خیلی باحال تره که /:)

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
میخواستم ضامن نارنجک تو دهن رو بکشم که گفتی صبر کن :D

دلت میاد ؟ :| شیرین ترین لهجه انگلیسی هست :| ب اینکه مجبورم بخاطر لهجه بشینم زیرنویس انگلیسی بخونم ولی کاملا Worth it :d

سریال انگلیسی خوب پس ندیدی :D داون تاون که حریم سلطان بریتیش ورژن هست :D بشین Luther و Sherlock و Top Gear و Broadchurch و Top Of The Lake و ... رو ببین تا بفهمی لهجه بریتیش یعنی چی :D

تنها دلیلی که از نسخه HBO همین Utopia میترسم بخاطر همین امریکایی شدن هست :D
قبول دارم ممکنه خیلی ها با این لهجه حال کنن ولی من اخر هر کاری کردم نتونستم ارتباط برقرار کنم :-s
احساس میکنم سریال یا فیلمو این لهجه سرد میکنه . حالا از بین اونا که گفتی شرلوک و تاپ گیر رو دیدم جفتشون فوق العادن حالا Luther هم میبینم و امیدوارم که نظرم عوض بشه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
امیدوارم سلیقت رشد کنه [2]
:d

oebisgqfa4afeov9y7m1.jpg

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
خوشحال میشم دلایلت رو برای این اطلاق بدونم ..
دقیقا سریال مشکلش کجاست ؟ شاید از لحاظ ساختار کلی داستان یکسری شباهت داشته باشه- که هیچ ربطی هم به عوامل فیلم نداره،زندگی اشراف اکثرا یک طور بوده- ولی کلا چیز بی نقصی هست . پوشش بی نقص ادابُ رسوم اشراف انگلیس،سنت هایی که بعضا هنوز هم پا برجان و داستان پر کشش .
من به هیچ وجه اهل استناد به Emmy و حرف منتقدین نیستم، ولی تو این مورد خاص پیشنهاد میکنم یه نگاهی به افتخارات فیلم داشته باشی .

====
نظرتون راجع به "اشنایی با مادر" چیه رفیقا
نظرتون راجع به "فرندز" چی هست

Sent from my iPhone 5S using tapatalk
من که اشنایی با مادر رو دیدم فقط،اگه به موضوعاتی مثل مُخ زنی (! ) علاقه داری و دنبال یک کمدی با بار درام نسبتا خوب میگردی و مهم تر از اون از عشاق زندگی در NY هستی، این سریال رو در ارجحیت قرار بده ..
friends رو ندیدم به شخصه،ولی گویا دوستانی که دیده بودن اذعان داشتن که اشنایی با مادر یک کپی برداری نسبی از این بوده .

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اقا من این TBBT رو که انقدر بچه ها ازش تعریف کردن و گفتن از HIMYM بهتره رو دانلود کردم ولی اصلا خوشم نیومد .
یعنی توی این 3 تا اپیزود اول چند جاش فقط لبخند زدم :| در ادامه هم همینجوری میمونه یا بهتر میشه ؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اقا من این TBBT رو که انقدر بچه ها ازش تعریف کردن و گفتن از HIMYM بهتره رو دانلود کردم ولی اصلا خوشم نیومد .
یعنی توی این 3 تا اپیزود اول چند جاش فقط لبخند زدم :| در ادامه هم همینجوری میمونه یا بهتر میشه ؟
کلا سیزن 1 زیاد کمدی نیست ! :d یجورایی این سیزن میخواد به ملت بفهمونه که شلدون چجور ادمیه و چجوری رو اعصاب میره :d ادامه بده :d خیلی خوب میشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر