majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سریال ترسناک که قشنگ ادمو بترسونه نداریم ولی اینا خوبن
The Strain - The walking Dead - Penny Dreadful - Hannibal - American Horror Story - Salem - Hemlock Grove
همه اینا تو سبک ترسناکن ولی متاسفانه از هیچ کدومشون تا حالا یک بار نترسیدم :D نمیدونم چرا هر سریالی که توش جک و جونور به اصطلاح ترسناک داره چرا باید ژانر ترس محسوب بشه :D

navid35

کاربر سایت
Mar 16, 2014
62
همه اینا تو سبک ترسناکن ولی متاسفانه از هیچ کدومشون تا حالا یک بار نترسیدم :D نمیدونم چرا هر سریالی که توش جک و جونور به اصطلاح ترسناک داره چرا باید ژانر ترس محسوب بشه :D
من هم همه اینا رو میبینم ولی خداوکیلی تا حالا نترسیدم به جزء سیزن یک TWD :d
همون فیلم های ترسناکی که با هزینه خیلی بیشتر از سریال درست میشن ادمو نمیترسونن فقط یه هیجان خاصی به ادم میدن
کلا ژانر وحشت وضعش خرابه

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بهترین قسمت همینه که دوستان میگن
ولی بهترین سکانس سریال با اختلاف فاحش :dجوش فوقالعاده بود تا حالا تو هیچ سریالی ندیده بودم

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
بهترین قسمت همینه که دوستان میگن
ولی بهترین سکانس سریال با اختلاف فاحش :dجوش فوقالعاده بود تا حالا تو هیچ سریالی ندیده بودم
اینم خوبه ولی به پایه صحنه های say my name و I am the one who knocks نمیرسه!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فصل 4 House یه چیز عجیبی بود . تا الان با اختلاف بهترین فصل سریال تا اینجا بود . خیلی خیلی کیفیت این فصل بالا بود . جز معدود و تنها سریالی هست تو عمرم هست که میبینم داره هر فصل نه بهتر بلکه فوق العاده تر از فصل قبل میشه .

قسمت اخر فصل 4 هم بدجور خوب بود . کلا سیزن فاینال های House خیلی خوبن .

حماقت زیادی میطلبه که House رو نبینی .

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقا من penny deadfull رو دیدم خیلی خوب بود ، banshee رو دیدم خیلی خوب بود ...
HIMYM رو دیدم ، خوب بود ...
سریال طنز یا هرچی دیگه چی پیشنهاد میدین ؟
اکثر سریالا خوبم دیدم ،
Arrow,dexter,got,hannibal,american horror story,breaking bad,orphan black,vikings,salem,walking dead,true detective

پیشنهاداتتون رو بهم بگید ، شدیدا نیاز به سریال دارم :D

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
فصل 4 House یه چیز عجیبی بود . تا الان با اختلاف بهترین فصل سریال تا اینجا بود . خیلی خیلی کیفیت این فصل بالا بود . جز معدود و تنها سریالی هست تو عمرم هست که میبینم داره هر فصل نه بهتر بلکه فوق العاده تر از فصل قبل میشه .

قسمت اخر فصل 4 هم بدجور خوب بود . کلا سیزن فاینال های House خیلی خوبن .

حماقت زیادی میطلبه که House رو نبینی .

دوست دارم ببینم ولی دیگه خیلی درام هست نه ؟ یعنی فقط حرف میزنن و هیچ هیجانی تو فیلم نیست ؟

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
میخوام یه اعترافی در باره فصل 4 Game of thrones بکنم که حاوی اسپویل هست :
دلم براش تنگ شده :(( چرا کشتنش :(( کینگ جافری میتونست بیشتر تو سریال باشه :|اعتراف کنین که شما هم دلتون تنگ شده :d
king-joffrey-game-of-thrones-roast-hbo.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر