Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اپیزود 4ـه the strain رو تازه دیدم، اگه میخواین حد افتضاح همه المان های یه اثر رو یکجا ببینین توصیه میشه شدید، بازیگردانی مشمئز کننده ـست! من که گذاشتمش کنار

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
نمیدونم چرا اصلا نمیتونم با هانیبال ارتباط برقرار کنم:d.الان 4 5 تا سریال میبینم ولی سر هانیبال که میرسه زیاد رغبت ندارم.البته آخر هر قسمت اتفاقاتی میفته که میگم یه قسمت دیگه هم ببین:d
الان هم اپیزود 6 از سیزن 1 ـم.میخواستم ببینم در ادامه روند سریال تغییر میکنه یا نه؟؟چون شنیدم سیزن 2 ـش خیلی خوبه.
اتفاقا هانیبال فصل اولش واسه من جالب تر بود،چون بیشتر روی ابعاد جنایی کار کرده بودن ولی فصل دوم بیشتر درام-داستانی میشه . حالا بستگی به نظر خودت داره .
من اون اپیک اندینگ ـه اپیزود اول ـه فصل اول رو با تمام سریال های دنیا عوض نمیکنم !

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
اون آهنگ ده دقیقه آخر سیزن 2 فینالی هانیبال اگه اسمشو میخواین: Goldberg Variations - Aria ...مال باخه (Bach) (یا تو مدیا پلیر من اینجوری نوشته...)
منتها دقیقا همون آهنگی که تو فینالی پخش شد نیشت...اون اهنگ به نوعی...چی میگن...ریمیکس شده برای خود سریاله...

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Netflix هیچ محدودیتی توی نشون دادن صحنه های S3xy نداره ؟

والله نمی دونم کلا چجوریه و شما کدوم سریالش رو دیدی که داشته ولی تو house of cards که صحنه ی خاصی نبود و حتی رابطه هارو از نقطه نمایی نشون می دادن که چیزی معلوم نیست .

تا جایی که می دونم فکر نکنم داشته باشن ولی خب بعضی ها بنا به دلایلی مثل رنج سنی مخاطب ها (مثل cw) صحنه نمی گذارن تو سریالاشون . بعضی ها هم مثل hbo و stars طوری هستن که نود در صد سریال هاشون پر این نوع صحنه هان .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
مگه بقیه دارند؟؟؟!!!

ندارن ؟؟؟ آره بعضی ها دارن مثلا فاکس و cw محدودیتی ندارن ؟؟

اون صحنه ی لاو ترکوندن ساویر وکیت رو تو لاست اگه جای فاکس می دادن استارز بسازه میدیدی چه صحنه ی به یاد ماندنی ای از آب در می اومد تا مدت ها به عنوان ... ترین صحنه ی تاریخ تو ذهن ها ثبت میشد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شبکه های کابلی مثل HBO و Starz هیچ محدودیتی ندارن ولی تا جایی که من میدونم، شبکه های نتوورک مثل FOX، CBS، abc، CW و ... محدودیت دارن. هر چیزی رو نمیتونن نشون بدن، هر حرفی رو هم نمیتونن بزنن. حالا اینجا نمیشه وارد جزییات شد دیگه خودتون حدس بزنین چه جاهایی رو نمیتونن نشون بدن:D

navid35

کاربر سایت
Mar 16, 2014
62
والله نمی دونم کلا چجوریه و شما کدوم سریالش رو دیدی که داشته ولی تو house of cards که صحنه ی خاصی نبود و حتی رابطه هارو از نقطه نمایی نشون می دادن که چیزی معلوم نیست .

تا جایی که می دونم فکر نکنم داشته باشن ولی خب بعضی ها بنا به دلایلی مثل رنج سنی مخاطب ها (مثل cw) صحنه نمی گذارن تو سریالاشون . بعضی ها هم مثل hbo و stars طوری هستن که نود در صد سریال هاشون پر این نوع صحنه هان .
من هم HOC رو میبینم هم Orange رو .
توی HOC هم که بالاتنه زن رو زویی رو قشنگ نشون داد .
توی Orange هم که دیگه انگار هیچ محدودیتی نداره چون هم پایین تنه و هم بالاتنه کامل زن و مرد رو نشون میده .

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
فصل دوم The Newsroom رو تموم کردم. انصافا یکی از بهترین سریال هایی هست که دیدم. تا قبلا از دیدن سریال اصلا فکرش رو هم نمیتونستم بکنم که یه همچین موضوعی رو بشه اینقدر جذاب و با کیفیت درآورد.
اما در مورد فصل سومش یه جایی دیدم انگار قراره فصل آخرش باشه. درسته؟ اگه درسته چرا فصل آخرشه؟ کنسل شده و یا داستانش تموم میشه؟ چون واقعا کنسل کردن همچین چیزی حماقت میخواد. :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
این محدودیت صحنه های جنسی به خود بازیگر هم مربوطه! اگه قبول نکنه مثلا فلان جا رو نمیتونند نشون بدند!البته قوانین خود شبکه و اینکه در چه بازه سنی بیشترین ببینده رو داره هم کاملا وجود داره.مثلا سریال Breaking Bad توی ه فصل دقیقا یکبار از کلمه Fu*c*k استفاده شده.

navid35

کاربر سایت
Mar 16, 2014
62
این محدودیت صحنه های جنسی به خود بازیگر هم مربوطه! اگه قبول نکنه مثلا فلان جا رو نمیتونند نشون بدند!البته قوانین خود شبکه و اینکه در چه بازه سنی بیشترین ببینده رو داره هم کاملا وجود داره.مثلا سریال Breaking Bad توی ه فصل دقیقا یکبار از کلمه Fu*c*k استفاده شده.
به جاش تا دلت بخواد از B*itch استفاده کردن :d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ندارن ؟؟؟ آره بعضی ها دارن مثلا فاکس و cw محدودیتی ندارن ؟؟

اون صحنه ی لاو ترکوندن ساویر وکیت رو تو لاست اگه جای فاکس می دادن استارز بسازه میدیدی چه صحنه ی به یاد ماندنی ای از آب در می اومد تا مدت ها به عنوان ... ترین صحنه ی تاریخ تو ذهن ها ثبت میشد

دقیقا میتونم بپرسم فازت چیه:D؟؟؟
توی پست قبلت خودت جواب خودتو دادی خو!:|
شبکه‌های کابلی گویا با توجه به ژانر برنامه‌ها و حجم مخاطب یه سری محدودیت ندارند...
شبکه‌های ‌م‌اهواره‌ای هم که خب گویا دارند:|
ویرایش:اصلا من چمیدونم:D...من جملم سوالی بود:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر