True crime 2 :new york city

دومین نسخه از سری بازی true crime قراره که در اوایل سال جدید حدود 1 ماه دیگه به بازار عرضه بشه.شرکت activation سعی کرده امکانات بیشتری رو به نسخه جدید اضافه کنه.داستان بازی در مورد کاراکتر سیاهپوستی که در ابتدای بازی با چهره ای خون آلود دوستان خودش رو برای انجام خیانتی به قتل میرسونه و بعد از گذشت چند سال تصمیم میگیره به نیروی پلیس ملحق شه.این بازی در بسیاری از جهات شبیه GTA هست که پیشنهاد میکنم نقد کامل بازی به همراه اسکرین شات ها رو در لینک زیر بخونید

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
براي كامپيوتر هم اومده ... ولي همه ميگن خيلي افتضاحه .... ارزش خريدن نداره !
wink.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گل پسر
اون شماره یکش نه دوش تا اونجا که من یادم حالا برو تو بازی کده ببین ولی فکر کنم اسمشو اشتباه نوشته ها

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
نه بابا یعنی اینقدر بازی مسخره است که می گین ارزش خریدن نداره اره تو دمو هاش که دیدم با زی بدی نباید میشد اینطوری که دوستانم گفتم بازی بدی باید باشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
گل پسر بازی بدی نیست اما در سبک خودش به جی تی ای و مافیا نمیرسه ولی بازی بدینیست من این نسخه رو بازی نکردم ولی قبلی رو که بازی کردم اینقدرم که میگفتید بد بد نبود

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
گل پسر بازی بدی نیست اما در سبک خودش به جی تی ای و مافیا نمیرسه ولی بازی بدینیست من این نسخه رو بازی نکردم ولی قبلی رو که بازی کردم اینقدرم که میگفتید بد بد نبود

واي ميثم جون اينو كه گفتي داشتم مطمئن ميشدم كه واقعا به درد نخوره
58.gif

اما اينطور كه از عكساش پيداست اونقدرام بد نيستا !
73.gif
حالا چند سيدي هست؟
76.gif

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط Miesam:
یکش که 4 تا بود دوش که تو بازی کده نوشته 1 سیدی ولی فکر کنم مثل قبل چرت زده
بابا منظور از 1 دي وي دي هست نه سي دي در ضمن 1 ماهه ديگه اين بازي براي PC مياد