Trophy ها در PS4 به صورت دیگر Pop-up خواهند شد

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام خدا

همان طور که می دانید چندی پیش ماکروسافت طی خبری از رنگی بودن Achievement ها گفته بود .

حال نیز سونی نیز دست به عمل شده و اعلام نمود که شیوه Pop-up در PS4 با PS3 فرق خواهد داشت و به شکلی که مشاهده می کنید خواهد بود .

PS3
PS3-trophy.gif

PS4
PS4-trophy.gif

Source

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
امیدوارم سرعت باز شدنش رو هم بیشتر کنن. تو PS3 یه کاری رو که انجام میدادی 8-9 ثانیه بعد تروفیش باز می شد.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
امیدوارم سرعت باز شدنش رو هم بیشتر کنن. تو PS3 یه کاری رو که انجام میدادی 8-9 ثانیه بعد تروفیش باز می شد.
سونی برای عقب نموندن از آچیومنت و اضافه کردن اون سیستم به ps3 یه چیزی سرهمبندی کرد رفت. ps4 دیگه اینطور نیست.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیلی خوب شده اینجوری که!
جای notificationـهای 360 افتضاح بود! مخصوصا وسط فیفا ییهو میزد فلانی آن شده!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
خیلی خوب شده اینجوری که!
جای notificationـهای 360 افتضاح بود! مخصوصا وسط فیفا ییهو میزد فلانی آن شده!
تو 360 سازنده تصمیم می گیره که Notification ها کدوم قسمت صفحه باشه. اگه اشتباه نکنم 6 جا برای قرار دادنش وجود داره. (3 تا بالای صفحه و 3 تا پایین صفحه.)

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
یه حرکت خیلی درستی زدن ! اگه دقت کنید محتوای تروفی به صورت برجسته تر جاشو با اون یکی جمله عوض کرده که درستشم همینه چون گیمر چشمش مشغول به بازیه میخواد زود محتوای ترفی رو ببینه;)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
همان طور که می دانید چندی پیش ماکروسافت طی خبری از رنگی بودن Achievement ها گفته بود .

حال نیز سونی نیز دست به عمل شده

سونی چند وقت پیش قبل از اینکه مایکروسافت تایید کنه Xone اچیومنت رنگی رنگی داره این موضوع رو تایید کرد ویدیو هاش هم توی یو*توب موجوده که یکیش هم برای نمونه از بازی AC4 بود ، دیگه هم تاخیر 4 ، 3 ثانیه ای برای آنلاک شدن تروفی که PS3 داشت وجود نداره همون لحظه که باید تروفی رو میده .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
سرعتشو درست کنن که ادم عذاب میکشه بعضی اوقات جون میکنی برا یه ترافی 1 دقیقه فیکس بایدحرص بخوری و خود خوری کنی تا ببینی باز شد یا نه سر اون تروفی 1000 کمبت GOWIIIبرا من 1 دقیقه یروز گذشت:D
برا شما چند ثانیه بود؟:-/برا من یه دقیقه فیکس طول میکشید:D

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
این طولانی بودن ps3 به خاطر کپی خور کردنشه یا تو اوریج خورم همینه ؟
توی کنسول هک نشده هم این مشکل بعضی اوقات هست ، من خودم سر یکی از تروفی های co-op کیلزون 3 نیم ساعتی منتظر شدم !! :-" نیم ساعت نه البته یه 40 ثانیه ای طول کشید ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر