Tron Evolution: The Video Game | PC

Tron-Evolution-Video-Game.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Propaganda Games
Publisher: Disney Interactive Studios
Platforms: PC/PS3/Xbox 360/Wii/DS
Genre: Fantasy Action Adventure
Release Date: December 07, 2010

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Screenshots
Trailer

بخش 3) توضیحات:

- بازی Tron Evolution توسط استودیوی Propaganda Games در حال ساخت است، همان استودیویی که پیش از این ساخت بازی Turok را در کارنامه دارد.

- اتفاقات داستان بازی بین فیلم سال 1982 و نسخه جدید فیلم که تحت عنوان Tron Legacy اکران خواهد شد جریان دارد.

- بازی یک عنوان شوتر سوم شخص خواهد بود که تا حدودی عناصر نقش آفرینی هم دارد.

- Tron Evolution علاوه بر حالت بازی تک نفره از بخش چند نفره هم پشتیبانی میکند.

- گیم پلی بازی بیشتر بر پایه حرکات آکروباتیک و مبارزه تن به تن است.

- بازی به شما اجاره خواهد داد با دریافت امتیاز تجربه و کسب لِول بیشتر مهارتهای خود را تقویت کنید، که در هر دو حالت تک نفره و چند نفره قابل استفاده خواهد بود.

- بازی دارای نسخه Limited Edition هم خواهد بود که برای دو پلتفرم PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

- بازی Tron Evolution در تاریخ 7 دسامبر (16 آذر 89) برای پلتفرمهای PC/PS3/Xbox/Wii و DS منتشر خواهد شد.

منبع (Wikipedia)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دیزنی بخاطر ساخت این بازی توسط Propaganda Games ساخت بازی Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned
کنسل کرد! البته 100 درصد با کیفیت بی نظیری که اون بازی داشت و تریلر هاش لب و لوچه آدم رو آب می نداخت ( بخصوص هدایت کشتی های غول پیکر دزدان دریایی که بدون شک تجربه کم نظیری بود) بعد از ساخت این بازی چرت (که مشخصه سازنده ها به سرعت و با کمترین زمان ممکن روی ساختش تمرکز کردن )ساخت اون بازی دوباره از سر گرفته میشه
از سر روی بازی میباره عجله سازنده ها در ساخت بازی و مزخرف بودن اون
کور سویی از امید هم به این بازی نمی شه داشت!!
فیلم هم به درد اهالی خوشحال و شاد سینما می خوره که با جلوه های سینماییش توی نمای 3 بعدی خودشون رو خیس کنن!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دیزنی بخاطر ساخت این بازی توسط Propaganda Games ساخت بازی Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned
کنسل کرد! البته 100 درصد با کیفیت بی نظیری که اون بازی داشت و تریلر هاش لب و لوچه آدم رو آب می نداخت ( بخصوص هدایت کشتی های غول پیکر دزدان دریایی که بدون شک تجربه کم نظیری بود) بعد از ساخت این بازی چرت (که مشخصه سازنده ها به سرعت و با کمترین زمان ممکن روی ساختش تمرکز کردن )ساخت اون بازی دوباره از سر گرفته میشه
از سر روی بازی میباره عجله سازنده ها در ساخت بازی و مزخرف بودن اون
کور سویی از امید هم به این بازی نمی شه داشت!!
محمد یعنی بازی اینقدر له هست؟:-/
من قصد داشتم بخرمش ولی اینجوری ظاهرا باید بیخیالش شد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
محمد یعنی بازی اینقدر له هست؟
من قصد داشتم بخرمش ولی اینجوری ظاهرا باید بیخیالش شد.
خریدن و بازی کردن دو تا بحث جداگونه هست.شاید یه بازی خریداری بشه ولی بازی نشه چون ارزش اون چند ساعت وقتی که پاش گذاشته میشه خیلی بیشتر از این 2-3 تومن پولی هست که بابت بازی خرج میشه
من شاید اکثر بازی ها رو بخرم ولی اکثرشون رو بازی نمی کنم و فقط نصب می کنم و 10-15 دیقه اول رو میرم
اگه وقتت برات اهمیت داره باید دور این بازی یه خط قرمز بکشی
البته 100 درصد سلیقه این وسط خیلی تاثیر گذاره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خریدن و بازی کردن دو تا بحث جداگونه هست.شاید یه بازی خریداری بشه ولی بازی نشه چون ارزش اون چند ساعت وقتی که پاش گذاشته میشه خیلی بیشتر از این 2-3 تومن پولی هست که بابت بازی خرج میشه
من شاید اکثر بازی ها رو بخرم ولی اکثرشون رو بازی نمی کنم و فقط نصب می کنم و 10-15 دیقه اول رو میرم
اگه وقتت برات اهمیت داره باید دور این بازی یه خط قرمز بکشی
البته 100 درصد سلیقه این وسط خیلی تاثیر گذاره
مسلما وقت واسه من اهمیت داره.
اگه بازی اینقدر له هست بجاش برم تخمه بشکونم بهتره.:d

تو همین انجمن اخبار زده بود نسخه PS3 حتی از Move و فناوری 3D هم پشتیبانی میکنه.:-/

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
بازی رو نصب کردم. چقدر حرکاتش شبیه prince of persia هست.راه رفتن روی دیوار و بالا رفتن از آن و پرش ها و ... موسیقی و npcهای دور و ور و محیط اطراف شبیه mass effect هست. البته من یه خورده بازی کردم. تا اینجا دارم میگم.
سازندش هم فکر کنم همون سازنده یturok 2007 هست یه بومرنگ هم شبیه خیلی از بازی های دیگه تو دستش داره که باهاش درب ها رو باز میکنه(البته تا اینجایی که من بازی کردم)

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
درود اقا چرا از این بازی استقبال نکرده کسی
چطوری ها هست از لحظ گرافیک

موتور بازی unreal 3 هست. گرافیک خوبه ولی همه چیز خیلی آبیه که احتمالا به خاطر حال و هوای بازیه. اصلا شبیه بازی های unreal نیست.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من الان مرحله 4 بازی هستم.
کلا بازی چند تا مرحله داره؟ چون روند بازی داره کم کم یکنواخت میشه.

بنظر من بهترین نکته مثبت بازی موسیقی بازی هست. گیم پلی هم خیلی درگیر کننده نیست.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
واقعا افتضاح ...
من همون اول كه بايد دنبال اون يارو كنيم ولش كردم !
واقعا افتضاحه

انتظار دیگه ای از بازی که از روی فیلم ساخته شده باشه داشتی؟!:d
من که دو تا تریلر ازش دیدن حساب کار اومد دستم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر