Trine 4 معرفی شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
6m4d_logo.png
استودیو Frozenbyte به صورت ناگهانی، چهارمین نسخه از سری محبوب Trine را معرفی کرد. این عنوان با همکاری Modus Games عرضه خواهد شد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
امیدوارم 2 بعدی باشه
متاسفانه نسخه 3 اش به خاطر 3بعدی بودن ضربه بدی خورد
من سه بعدیش رو بیشتر دوست داشتم، ولی اگر میخوان باز بازیه دو ساعته بدن، همون 2D خیلی بهتره!:D
سومی به خاطر مدت زمانش واقعا ناامید کننده بود! :|

• Like
Reactions: Mohammadzare

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
2 ساعت باشه 2D یا 3D فرقی نمیکنه.
فقط مثل نسخه های قبلی منظره هاش هوش از سر آدم ببره.
یه جاهایی تو بازی انقدر قشنگ بود وایمیستادم فقط چند لحظه سکانس ها و منظره ها رو نگاه میکردم..

• Like
Reactions: Mohammadzare

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
2 ساعت باشه 2D یا 3D فرقی نمیکنه.
فقط مثل نسخه های قبلی منظره هاش هوش از سر آدم ببره.
یه جاهایی تو بازی انقدر قشنگ بود وایمیستادم فقط چند لحظه سکانس ها و منظره ها رو نگاه میکردم..
هر موقع سه بعدی بازی کنی بازم لذت بخشه .
اینو از عکسایی که گرفتم پیدا کردم ، یکی صحنه های شفق ، یکی هم آبشارها و نماهای دور

البته این عکس تمام شرح زیبایی ای که خودتون سه بعدی میبینین نیست .
شماره سوم بازی

s3i_trine_3_the_artifacts_of_power_20181026222536.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم شماره سوم رو دوست داشتم بر خلاف نظری که ملت نسبت بهش داشتن. بازی خوبی بود منتها از نظر گیم پلی یه خورده پسرفت کرده بود به خاطر ساده سازی و نبود بعضی از قابلیت های دو شماره قبلی.
امیدوارم شماره 4 مثل 2 باشه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من ترجیح میدم یه بازی دو ساعته با کیفیت بازی کنم تا ده ساعته لجن البته اگه در حین حفظ کیفیت مدت زمانشم زیاد باشه که فبه المراد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
تو سه گانه Trine من همچین کاراکتری ندیده بودم
یعنی سورپرایز تو راهه ؟

View attachment 102225
شاید سوییچ کردن دیگه در کار نباشه و بالاخره یه سیستم پوینت گیری کاربردی برای کاستوم کردن سلاحها و آپگریدشون گذاشته بشه ، اون مدل گیم پلی بعد از سه نسخه منسوخ شدس . به تغییرو تحول نیاز داره .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
شاید سوییچ کردن دیگه در کار نباشه و بالاخره یه سیستم پوینت گیری کاربردی برای کاستوم کردن سلاحها و آپگریدشون گذاشته بشه ، اون مدل گیم پلی بعد از سه نسخه منسوخ شدس . به تغییرو تحول نیاز داره .
اگه این سوییچ کردن کاراکتر رو امضای عناوین Trine بدونیم که بنظر من امضاشون هست تغییر نکنه بهتره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Akiba

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,532
اگه به این سوییچ کردن کاراکتر رو امضای عناوین Trine بدونیم که بنظر من امضاشون هست تغییر نکنه بهتره
سوییچ کردن موردی نداره ، فقط سیستم گیم پلی باید متحول بشه و چالش بیشتری داشته باشه ، تراین ۲ چالش های خوبی داشت برای پلات ، ولی ۳ افت کرد ، مهمترین قسمت گیم پلیه ، توی لول دیزاین هم کارشون ثابت شدس .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سوییچ کردن موردی نداره ، فقط سیستم گیم پلی باید متحول بشه و چالش بیشتری داشته باشه ، تراین ۲ چالش های خوبی داشت برای پلات ، ولی ۳ افت کرد ، مهمترین قسمت گیم پلیه ، توی لول دیزاین هم کارشون ثابت شدس .
تراین ۳ یه تجربه تقریبا ساده ولی شیرین بود ! اینجوری میشه تشبیه کرد بنظرم .
امیدوارم عنوان بعدی تلفیقی از تراین ۲ و ۳ باشه .

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر