Tribes جدید در دست ساخت !!!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
tribes.jpg

بنابر خبر های منتشر شده ، Global Agenda developer Hi-Rez Studios ، حق ساخت عنوان مشهور Tribes را خریداری کرده است و در حال ساخت عنوان جدید بر مبنای این franchiseمعروف می باشد.

Hi-Rez قول داده تا شاهد درگیری هایی بین 100 بازیکن در آن واحد در نقشه های عظیم باشیم.

طبق اطلاعات حاصله Tribes جدید بر مبنای انحین شرکت Epic یعنی UE 3 در دست ساخت می باشد و ماحل تست آلفای آن از اوایل 2011 آغاز خواهد شد.

پیش از این ساخت Tribes: Vengeance بر عهده ی شرکت مشهور Irrational Games بود و عنواین قبلی را شرکت هایی نظیر Dynamix طراحی کرده بودند.

Hi-Rez Studios پیش از این ساخت عنوان بسیار متوسطی چون Global Agenda را در کارنامه دارد.

Tribes را میتوان یکی از مشهور ترین و محبوب ترین Online Shooter های سال های دور pc دانست که در سال 1998 اولین عنوان در این مجموعه منتشر شد و Tribes: Vengeance آخرین عنوان در این سری بود که سال 2004 برای PC منتشر شده بود

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که تا دیدم Hi-Rez تو کاره کلا نا امید شدم !
البته حق داری ولی ممکنه این استودیو یه دفعه یه عنوان قشنگ بسازه.
نمونش Mercury Steam بود که با وجود اینکه Jericho تو کارنامش بود ولی Castlevania LoS رو خیلی قشنگ ساخت.

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
البته حق داری ولی ممکنه این استودیو یه دفعه یه عنوان قشنگ بسازه.
نمونش Mercury Steam بود که با وجود اینکه Jericho تو کارنامش بود ولی Castlevania LoS رو خیلی قشنگ ساخت.

شما یه ویدئو از Global Agenda ببین تا به عمق فاجعه پی ببری !

Vengeance بود که حتی زقیبی برای UT 2004 »حسوب می شد ولی حالا...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Tribes : Vengeance که عنوان واقعا خوبی بود تو زمان خودش .... داستان خیلی خوبی هم داشت ... درگیری ها و اکشن بازی حرف نداشت ... در زمان خودشم جزو بازی های پر گرافیک بود .... منتظر نسخه جدیدش هستم !

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
Tribes : Vengeance که عنوان واقعا خوبی بود تو زمان خودش .... داستان خیلی خوبی هم داشت ... درگیری ها و اکشن بازی حرف نداشت ... در زمان خودشم جزو بازی های پر گرافیک بود .... منتظر نسخه جدیدش هستم !

بهت پیشنهاد میکنم اصلا منتظر این Tribes جدید نباش !:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر