Trials Fusion

94145242429275011600.jpg

استودیو سازنده: RedLynx
ناشر: Ubisoft
تاریخ انتشار: 16 April

Ubisoft امروز اعلام کرد بازی Trials Fusion در ماه آپریل منتشر خواهد شد. نسخه دیجیتالی بازی در تاریخ 16 آپریل و نسخه فیزیکی در تاریخ 18 آپریل در کشور انگلستان منتشر خواهد شد. قیمت نسخه دیجیتالی £15.99 اعلام شده است و قیمت نسخه فیزیکی برای انگلستان مشخص نیست. همچنین این بازی در کشور آمریکا در تاریخ 16 آپریل برای PC,XBOX 360,PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد. قیمت نسخه دیجیتالی 20$ و نسخه فیزیکی برای کنسول های Xbox One و PS4 در خرده فروشی ها با قیمت 40$ در دسترس خواهد بود.

نسخه فیزیکی برای دو کنسول Xbox One و PS4 به صورت باندل به همرا Season Pass عرضه خواهد شد و به بازیکنان امکان دسترسی به 6 DLC بازی که تا تاریخ 15 آپریل 2015 منتشر می شوند را خواهد داد. همچین Season Pass بازی به صورت جداگانه و با قیمت £15.99 در دسترس خواهد بود.

مدیر عامل توسعه دهنده استودیو Red Lynx’s در مصاحبه ای با سایت Gamespot گفت:
Trials همیشه یک بازی دیجیتالی بوده است، اما این دفع به صورت فیزیکی هم عرضه خواهد شد. نسخه فیزیکی برای Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و ترکیبی از بازی کامل و Season Pass خواهد بود. در ماه آپریل وقتی بازیکنان بازی Trials شروع کنند متوجه خواهند شد که این بازی بهترین و بزرگترین بازی در سری Trials خواهد بود. همچنین ما به وسیله بخش roadmap.(بخشی برای ساخت نقشه های جدید توسط بازیکنان و سازنده بازی که به صورت رایگان در بازی در دسترس خواهد بود.) برنامه های زیادی برای توسعه و بیشتر کردن محتویات بازی داریم.

یک سری اطلاعات از بازی:
بازی 60 تا مسیر(track) داره و بعدا track های بیشتری به بازی اضافه میشه
بیش از 1000 قطعه برای ساختن track های جدید تو قسمت track creator وجود داره
بازی مولتی پلیر آنلاین نداره و فقط مولتی پلیر آفلاین داره (البته گفته شده بعدا یک بخش مولتی پلیر آنلاین به بازی اضافه میشه)
میشه تو بازی track ساخت و با بقیه share کرد
Leaderboards
مسابقه های مهارتی
شخصی سازی ظاهر موتور سوار و موتور هم در بازی وجود داره
منبع

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من خوره ي اين بازيم ميخوام بدونم به خوبي قبلياش هست يا نه :d
الان پستتو دیدم نوید:d
اره 100% البته trials evolution یک حس تازگی داشت و طراحی مراحلش هم خیلی متنوع بود ولی Fusion هم 100% راضیت می کنه و از خریدش پشیمون نمی شی:d
منو که خیلی راضی کرده:bighug:

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,994
نام
نـــــــویـــــــــد
الان پستتو دیدم نوید:d
اره 100% البته trials evolution یک حس تازگی داشت و طراحی مراحلش هم خیلی متنوع بود ولی Fusion هم 100% راضیت می کنه:d
منو که خیلی راضی کرده:bighug:

از يه طرف ٦٠ فريم بودنش فوق العاده كرده بازي رو ، شديدا روونه از يه طرف آنلاين نداره
نظرت چيه كلا ؟ :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
از يه طرف ٦٠ فريم بودنش فوق العاده كرده بازي رو ، شديدا روونه از يه طرف آنلاين نداره
نظرت چيه كلا ؟ :d
البته نسخه های قبلی هم 60 فریم بودن:d
بخش آنلاین هم گفتن در آینده به بازی اضافه میشه. محتویات بازی هم مثل شماره قبلیه (محتویاتش زیاده) + بخش ساخت track هم که هست و از شماره قبلی کامل تره
من که خودم خیلی از بازی خوشم اومد و حدود 57 ساعت هم تا الان بازی کردمش و هر روز هم بازی می کنم:d
خودتم که روی Xbox 360 نسخه های قبلیو خیلی بازی کردی و مطمئنم از این شماره هم خوشت میاد. نسخه دمو هم که داره توی PSN اونو دانلود کن ببین خوشت میاد یا نه:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا منم 2 روزی میشه خریدمش و کلی عکس و ویدیو هم ازش ضبط کردم :D بعدا براتون آپ میکنم :D
راستی رکورد من تو BIG AIR شدش 144.722 :D باور کنید من میتونم رکورد بهرام رو شکست بدم :D حالا که تازه بازیو شروع کردم :D ! ! !
نوید ادد کن رکورد بزنیم :| :D
jojo_ARAB ::D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
آقا منم 2 روزی میشه خریدمش و کلی عکس و ویدیو هم ازش ضبط کردم :D بعدا براتون آپ میکنم :D
راستی رکورد من تو BIG AIR شدش 144.722 :D باور کنید من میتونم رکورد بهرام رو شکست بدم :D حالا که تازه بازیو شروع کردم :D ! ! !
نوید ادد کن رکورد بزنیم :| :D
jojo_ARAB ::D
سرحال دیشب دانلودش کردم خیلی سرگرم کننده
رکوردت هم میزنم کوری میخوانیم:bighug:
فردا امتحانم تمام میشه بشینم بازیش کنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جفتتونو امشب ادد میکنم :D ! ما سه تا باید با هم یه تیم تشکیل بدیم که بهرامو ( المعلم :| - greatest trial gamer :| :|:| ) رو حد اقل رکوردشو به صورت ظاهری تو نسخه پی اس4 بشکونیم :D !
مولتیپلیر بازی کی اضافه میشه ؟ ( یعنی آنلاین بتونیم با هم بازی کنیم )
یه بنده خدایی یه مرحله ساخته بود درجه سختیشم نرمال بود ولی قشنگ17بار از چک پوینت اومدم و10 بار هم reSTART کردم:| نمیشه بدون شکست ردش کرد :D !
تازه یه ویدیو از این BIG AIR هام ضبط کردم خود خنده ـست :)) منتها تو مدیا فایر نمیدونم چرا آپلود نمیشه :-؟

دوستان اینم گیمپلی BIG AIR :D ! لامصب بال زدن راننده خداست=))
Trials Fusion : BIG AIR

Last edited by a moderator:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان اینم یه گیمپلی دیگه من واقعا عاشق این مرحله ـشم :D
راستی صداگذاره دختره اسمش چیه :D ؟ صداش منو یاد THEA QUEEN میندازه :|
Trials Fusion
پ.ن: البته بعد 6 بار از اول رفتن تازه دارم به این شکل میرم 8-| :D