Trials Fusion

94145242429275011600.jpg

استودیو سازنده: RedLynx
ناشر: Ubisoft
تاریخ انتشار: 16 April

Ubisoft امروز اعلام کرد بازی Trials Fusion در ماه آپریل منتشر خواهد شد. نسخه دیجیتالی بازی در تاریخ 16 آپریل و نسخه فیزیکی در تاریخ 18 آپریل در کشور انگلستان منتشر خواهد شد. قیمت نسخه دیجیتالی £15.99 اعلام شده است و قیمت نسخه فیزیکی برای انگلستان مشخص نیست. همچنین این بازی در کشور آمریکا در تاریخ 16 آپریل برای PC,XBOX 360,PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد. قیمت نسخه دیجیتالی 20$ و نسخه فیزیکی برای کنسول های Xbox One و PS4 در خرده فروشی ها با قیمت 40$ در دسترس خواهد بود.

نسخه فیزیکی برای دو کنسول Xbox One و PS4 به صورت باندل به همرا Season Pass عرضه خواهد شد و به بازیکنان امکان دسترسی به 6 DLC بازی که تا تاریخ 15 آپریل 2015 منتشر می شوند را خواهد داد. همچین Season Pass بازی به صورت جداگانه و با قیمت £15.99 در دسترس خواهد بود.

مدیر عامل توسعه دهنده استودیو Red Lynx’s در مصاحبه ای با سایت Gamespot گفت:
Trials همیشه یک بازی دیجیتالی بوده است، اما این دفع به صورت فیزیکی هم عرضه خواهد شد. نسخه فیزیکی برای Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد و ترکیبی از بازی کامل و Season Pass خواهد بود. در ماه آپریل وقتی بازیکنان بازی Trials شروع کنند متوجه خواهند شد که این بازی بهترین و بزرگترین بازی در سری Trials خواهد بود. همچنین ما به وسیله بخش roadmap.(بخشی برای ساخت نقشه های جدید توسط بازیکنان و سازنده بازی که به صورت رایگان در بازی در دسترس خواهد بود.) برنامه های زیادی برای توسعه و بیشتر کردن محتویات بازی داریم.

یک سری اطلاعات از بازی:
بازی 60 تا مسیر(track) داره و بعدا track های بیشتری به بازی اضافه میشه
بیش از 1000 قطعه برای ساختن track های جدید تو قسمت track creator وجود داره
بازی مولتی پلیر آنلاین نداره و فقط مولتی پلیر آفلاین داره (البته گفته شده بعدا یک بخش مولتی پلیر آنلاین به بازی اضافه میشه)
میشه تو بازی track ساخت و با بقیه share کرد
Leaderboards
مسابقه های مهارتی
شخصی سازی ظاهر موتور سوار و موتور هم در بازی وجود داره
منبع

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
DLC دوم بازی که قرار بود 20 این ماه منتشر بشه، امروز منتشر شد. البته من هر کاری کردم دانلود نمی‌شه با Season Pass بازی و میگه باید 5$ پول بدم :|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب بالاخره باگ Store درست شد و DLC دانلود کردم:d
محتویاتش دقیقا مثل DLC اول و به نظر من از لحاظ طراحی مراحل هم DLC اول خیلی بهتر بود نسبت به empire of the sky
یک مرحله extreme هم داره که واقعا خیلی سخته:|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همه رو طلا کردم رسیدم به extreme ، راه بازگشتی وجود نداره :| ؟ خیلی سخته !
یه وسیله جدید هم برام باز شده که دوستانی که میخوان براشون اسپویل نشه لطفا اسپویلر رو باز نکنند .
یک دوچرخه برام باز شد آخر کار که خیلی انعطاف پذیری خوبی داره گرچه سرعت زیادی نداره :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همه رو طلا کردم رسیدم به extreme ، راه بازگشتی وجود نداره :| ؟ خیلی سخته !
یه وسیله جدید هم برام باز شده که دوستانی که میخوان براشون اسپویل نشه لطفا اسپویلر رو باز نکنند .
یک دوچرخه برام باز شد آخر کار که خیلی انعطاف پذیری خوبی داره گرچه سرعت زیادی نداره :D
extreme اولی خیلی آسون. چند بار تمرین کنی راحت می تونی طلا بگیری :d
ولی بقیه سختن و باید زیاد تمرین کنی مخصوصا Inferno که طلا گرفتنش اشکمو در آورد :d

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان بنظرتون من این بازی رو نسخه فیزیکی تهیه کنم یا از پلاس نسخه exclusive رو که 35 دلاره دانلود کنم؟ کدوم بنفعمه ؟
من پیشنهاد میکنم فیزیکی نگیری!!!
چون اصلا گیر نمیاری...فرض مثال هم برا شما سونی یکی بفرسته!اون وقت شما باید حداقل 200تومن پیاده بشی...ازبس دلال بازی داره این بازیا...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
بچه ها بازی تروفی Plat نداره؟؟؟

بعد این جریان قیمت ۱۴ دلارش تو PSN چیه دقیقا؟
یکی از دوستان تو همین تاپیک گفته ۳۵ دلار

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
۱۴ دلاریه season pass نداره ولی اون یکی season pass داره
بچه ها رکورد تون تو big air چنده ؟؟؟ من خودمو جر دادم شد ۱۴۱ متر

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن