Nintendo Travis Strikes Again: No More Heroes

220px-Travis_Strikes_Again_logo.png

Travis Strikes Again: No More Heroes عنوان جدید از فرانچایز No More Heroes و دنباله ی مستقیم No More Heroes 2 است که با استفاده انجین Unreal Engine 4 توسط استدیو Grasshopper Manufacture به کارگردانی گوییچی سودا (سودا 51) در حال ساخت میباشد و در سال میلادی جاری به صورت انحصاری بر روی نینتندو سوییچ عرضه میشود.

این شماره که سبک بازی No More Heroes را با سبک عناوین مستقل مشهور درهم آمیخته است به داستان شخصیت اصلی سری، تراویس تاچ دان هفت سال پس از وقایع No More Heroes 2 زمانی که شخصیتی به نام بدمن بازگشته تا انتقام کشته شدن دخترش بدگرل، را از تراویس بگیرد، میپردازد.

درست زمانی که تراویس و بدمن می‌خواهند مبارزه خود را شروع کنند به داخل یک کنسول بازی‌های ویدیویی (که هرگز عرضه نشده است) به نام Death Drive Mark II کشیده میشوند. به رسم عناوین قبلی No More Heroes تنها راه پیروزی و بیرون آمدن از این کنسول بازی رد کردن مراحل و تمام کردن شش بازی مختلف کنسول و مغلوب کردن باس‌های هر یک از آنها است.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
خب تاریخ عرضه بازی مشخص شد
۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ مصادف با ۲۸ دی ماه عرضه میشه.

اسکن هایی از مجله فامیتسو که چند وقت پیش اطلاعاتی رو درمورد بازی منتشر کرده بود:
92451

92452

Attachments

• photo_2018-09-06_20-54-32.jpg
    photo_2018-09-06_20-54-32.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 120
  • photo_2018-09-06_20-54-56.jpg
    photo_2018-09-06_20-54-56.jpg
    219.1 KB · مشاهده: 121

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
از باکس آرت بازی رونمایی شد
لینک

بازی نسخه فیزیکی و سیزن پس خواهد داشت

همچنین سودا 51 گفته که میخواد شماره 1 و 2 بازی که برای ویی اومده بودن رو برای سوییچ پورت کنه

• Like
Reactions: jhoobin

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
بر خلاف No more Heroes های 1و2 که دلم می خواست wii داشتم و بازیشون می‌کردم این تریلرهاش واقعا فاجعه است! این top down shooter بودنش به کنار گرافیک بازی واقعا داغونه، این دیگه UE4 نمی‌خواست! با هر انجین داغونی می‌شد ساختش

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بر خلاف No more Heroes های 1و2 که دلم می خواست wii داشتم و بازیشون می‌کردم این تریلرهاش واقعا فاجعه است! این top down shooter بودنش به کنار گرافیک بازی واقعا داغونه، این دیگه UE4 نمی‌خواست! با هر انجین داغونی می‌شد ساختش

قیمت بازی غیر منطقی ترین چیز بازیه، بقیه چیزهاش به عنوان یه اثر فرعی به نظرم با ارفاق قابل قبوله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر