Transformers : War for Cybertron | X360

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
بازي خوبيه.بايد بگم همون طور كه دوستان گفتند هر چي تفكر از بازي هاي ترانسفورمرز داريد بريزيد دور بعد برين سراغ بازي.
دوستاني كه بازي كردن يه سوال:
بازي توي زمين هم اتفاق ميفته؟من توي اين 1-2 ساعتي كه بازي كردم همش توي سايبرترون بوده.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
من كه با بازي حال نكردم حالا دارم پي مي برم كه نمره ي گيم اسپات درست بوده . اگرم طبق گفته هاي شما بازي خوبي باشه ولي باز IGN خيلي نمره ي بالايي داده . 9 !

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
بازي خوبيه.بايد بگم همون طور كه دوستان گفتند هر چي تفكر از بازي هاي ترانسفورمرز داريد بريزيد دور بعد برين سراغ بازي.
دوستاني كه بازي كردن يه سوال:
بازي توي زمين هم اتفاق ميفته؟من توي اين 1-2 ساعتي كه بازي كردم همش توي سايبرترون بوده.

نه ديگه...از اسمش معلوم هست;)
من كه با بازي حال نكردم حالا دارم پي مي برم كه نمره ي گيم اسپات درست بوده . اگرم طبق گفته هاي شما بازي خوبي باشه ولي باز IGN خيلي نمره ي بالايي داده . 9 !

ميشه چند تا دليل بگين که چرا خوشتون نيمد؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,637
نام
Ali
من كه از بازي كاملا راضي هستم.كاري به كار گيم اسپات نداشته باشيد هر چند وقت يه بار از اين جور امتيازا ميده شما جدي نگيريد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
ميشه چند تا دليل بگين که چرا خوشتون نيمد؟

يه 2 3 ساعت ديگه بازي كردم خوشم اومد آره بازي باحالي هستش . اون اولاش زياد از گيم پليش با هيجانش خوشم نيومد ولي الان كه مرحله 5 ام خوشم اومد . ولي باز 9 زياديشه .
گرافيك خوبي هم نداره ولي باز به من حال داد .

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
من بازی رو امروز co op تو لایو تموم کردم میتونم بگم اخرای بازی خیلی هیجان بازی بالا میره تا حدی که حتی نمیتونین فکرشم بکنین مخصوصا وقتی با 3تا دیگه از دوستاتون دارین بازی میکنین.
9.0 واقعا حقش بود چون :
انلاینش نسبت به بازی های دیگه هیچی کم نداره بلکه یک سری چیز هم اضافه داره !
co op سه نفریشم که جای خود داره
یک مود مثل horde که مدت زیادی میتونین بازی کنین
و برای بار اول وارد دنیای Transformers میشیم , دنیایی که یا درباره اش شنیدیم یا یک سری چیزهایی درباره اش خوندیم , برای من که انچنان طرفدار Transformers نیستم جالب بود چه برسه اونایی که طرفدارش هستن . . .
و روایت جالب داستانش که 5 جپتر اول با decepticons ها بازی میکنیم و به قدرت رسیدنشونه و 5 چپتر اخر هم سقوط decepticons ها که با autobots بازی میکنیم

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من یه نقد از تریلر قسمت مالتی دیدم که به این نکات اشاره کرده بود:
1-میتونید ترانسفورمر خودتون رو بسازید یا کاستومایز کنید.
2-قابلیت انتخاب سلاح ها پیشرفته شده
3-نقش های کلاسیک تا الان برای بازی گفته شدند مثل سرباز و درمانگر و دیده بان و...
4-نبرد ها روی قابلیت تیمی تاکید دارند.
همین!
امیدوارم بازی خوبی بشه.
یا حق

اينا همه درسته؟
(من خودم فعلاً live نميتونم برم)

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
من برعكس اولاي بازي كه زياد برام جالب نبود الان خيلي خوشم اومده از مرحله 6 به بعد وقتي با اون يكي گروه مي ري هيجان به نظر من بيشتره توش . وقتي مرحله 6 به بعدو بازي كردم نمي دونم چرا ياد GEOW 2 افتادم به ويژه وقتي رو حلزونه بودم . برا شما اين احساس به وجود نيومد ؟ :d

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
در کل توی این 3-4 ساعتی که بازی کردم خوشم اومد ازش، ولی یکسری مشکلات؛ از جمله دوربین یکم بد! نبودن سیستم کاور گیری که به شدت نیاز بهش حس میشه، محیط های تکراری و ... داره اما اصلا روی هیجان بازی که چیزی از GeoW کم نمیاره، تاثیر نذاشتن، در کل پیشنهاد میکنم بخرینش، بازی عالی نیست ولی ارزش تموم کردن و به قول دوستان استحلاک :)) کنسول رو داره! :d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
در کل توی این 3-4 ساعتی که بازی کردم خوشم اومد ازش، ولی یکسری مشکلات؛ از جمله دوربین یکم بد! نبودن سیستم کاور گیری که به شدت نیاز بهش حس میشه، محیط های تکراری و ... داره اما اصلا روی هیجان بازی که چیزی از GeoW کم نمیاره، تاثیر نذاشتن، در کل پیشنهاد میکنم بخرینش، بازی عالی نیست ولی ارزش تموم کردن و به قول دوستان استحلاک :)) کنسول رو داره! :d

آره اين كاور گيريش منو خيلي عذاب داد اصلا جاي خاليش احساس مي شد . اگه كاور گيري داشت خيلي نمره هاي بهتري مي گرفت .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیروز بازی را تمام کردم .
فوق العاده زیبا و عالی بود . مخصوصا مرحله یکی مونده به آخر که اکشن فوق العاده ایی داشت و خیلی هیجان انگیز بود .

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یکی بگه که این بازی اصلا داستان داره:-/ (در حد این همه تعریفی که از بازی کردن )

چون من تریلر هایی که از بازی دیدم انگار یه جوری مثل lost planet 2 بی داستان بود(داستان ابکی ):-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر