Transfer content licenses چیست ؟

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
لایسنس ترنسفر یه قابلیته که اگه شما بخواهین کنسولتون رو عوض کنید نیازش دارید که بتونید سیو ها و حرید هایی که روی کنسول قبلیتون بوده به جدیده منتقل کنید.
مثلا اگه شما بدون ترنسفر لایسنس پروفایلتون رو رو کنسول جدید ریکاور کنین فقط اچیومنت ها میاد و سیو ها پر D:
برای این کار ابتدا از توی پروفایلتون مراحل ترنسفر رو انجام میدن بعد سیو هارو کپی میکنین رو کنسول جدید.
برای downloadable contacts ها هم باید یه بار دیگه دانلود بشن.

{{ من که بدون ترنسفر ریکاور کردم دیگه نمیتونم fruit ninja kinect رو افلاین بازی کنم!}}

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ببین یعنی الان میشه مثلا من که DLC های بازی BF3 رو دارم بدم به دوستم!؟ بعد خودمم استفاده کنم!؟؟؟
مثلا Online pass بازی Bf3 رو بدم بهش با این روش. .. میشه؟

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
نه!
وقتی پروفایلو به هر صورتی برای کنسول دیگه ای ریکاور کنی اون فقط میتونه از لایو استفاده کنه و اونی که رو کنسول قبلیه cropted میشه و برای لایو دیگه بی استفادس.
ولی اگه اون ایتم رو بشه آفلاین اسفاده کرد میتونی بدی به دوستت بعد دوباره رو کنسول خودت ریکاور کنی.
اون موقه اون فقط آلاین استفاده میتونه بکنه ولی شما مثل قبل بدون مشکل داریش

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
اگه به درد من دچار شدید و یادتون رفت از کنسول قبلی به جدیده ترنسفر کنید لایسنس رو این کارو بکنید حل میشه:
یه تیکت به ساپورت مایکروسافت بزنید بهش بگید که قضیه چیه و سریال نامبر کنسول جدید رو که پشت یا تو قسمت usb جلوش داره
رو بهش بدید و اون براتون ترنسفر رو انجام میده.
من این کارو کردم مشکل fruit ninja حل شد برام.
شما هم اگه مشکلی دارین به ساپورت بگین حل میکنه (ambassador ya support (chat نیست!! باید ایمیل بزنید.

ramin1987

کاربر سایت
Aug 10, 2011
359
نام
رامین
سلام-من تو لایو دیدم که بچه ها با هم لایسنس ترنسفر می کنن و بازی هایی که با پوینت خریدن رو به همدیگه می دن ، بدون اینکه مشکلی براشون پیش بیاد یا اینکه بازی رو کنسول اول اجرا نشه ، حتی با هم اون بازی رو ، بازی می کنن.
کسی اطلاعات دقیق تری داره؟

Grey Werewolf

کاربر سایت
Sep 13, 2010
14
نام
بردیا
ببین یعنی الان میشه مثلا من که DLC های بازی BF3 رو دارم بدم به دوستم!؟ بعد خودمم استفاده کنم!؟؟؟

بله می شه بازی های آرکید و pass code ها رو لایسنس ترنسفر کرد.
من خودم دنبال یکی هستم که بهش یه بازی آرکید بدم ازش pass code b*ttlefieeeeeld 3 بگیرم.

sheperd3

کاربر سایت
Mar 6, 2012
50
نام
reza
سلام من پروفایلمو دادم دوستم توی لایو بعد اون بدون اجازه من لایسنس رو زده حالا ممکنه که پروفایلم دیگه دستگاه رو به عنوان دسگاه اصلی نشناسه اخه میخام ایمیل رو عوض کنم نمیشه پروفایلو هم پاک کردم باز دوباره دانلود کردم در کل این پروفایل هنوز مال منه یا مال اون دستگاهی که دوستم روش لایسنسو زده

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام من پروفایلمو دادم دوستم توی لایو بعد اون بدون اجازه من لایسنس رو زده حالا ممکنه که پروفایلم دیگه دستگاه رو به عنوان دسگاه اصلی نشناسه اخه میخام ایمیل رو عوض کنم نمیشه پروفایلو هم پاک کردم باز دوباره دانلود کردم در کل این پروفایل هنوز مال منه یا مال اون دستگاهی که دوستم روش لایسنسو زده

پروفایل مال خودتونه هیچ مشکلی براتون بودجود نمیاد فقط چیزایی که توی لایو خریدین دوستتون هم میتونه ازش استفاده کنه.

---------- نوشته در 12:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:48 PM ارسال شده بود ----------

نه!
وقتی پروفایلو به هر صورتی برای کنسول دیگه ای ریکاور کنی اون فقط میتونه از لایو استفاده کنه و اونی که رو کنسول قبلیه cropted میشه و برای لایو دیگه بی استفادس.
ولی اگه اون ایتم رو بشه آفلاین اسفاده کرد میتونی بدی به دوستت بعد دوباره رو کنسول خودت ریکاور کنی.
اون موقه اون فقط آلاین استفاده میتونه بکنه ولی شما مثل قبل بدون مشکل داریش

دوست عزیز چرا اطلاع غلط میدید.لایسنس ترنسفر با ریکاوری فرق میکنه.توی لایسنس ترنسفر میتونن ایتمایی که از لایو خریدین و حتی سیواتون رو انتقال بدین و هیچ مشکلی بوجود نمیاد فقط لایسنسا منتقل میشن.ریکاور کردن که کلا فرق میکنه و پروفایلتون دانلود میکنه رو یه کنسول دیگه و فقط اچیومنتا منتقل میشن و از ایتمایی که روی کنسول قبلی خریدین نمیتونین استفاده کنین و برای اینکه بتونین ازشون استفاده کنین باید لایسنس ترنسفر کنین که کار سختی نیست.فقط هر 5 ماه یه بار میتونین لایسنس ترنسفر کنین

---------- نوشته در 12:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

بله شما با لایسنس ترنسفر می تونید اینکارو بکنین.

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
یه سوال فنی
وقتی من لایسنس پروفایل دوستم رو تو کنسول خودم بزنم میتونم از کانتنت هایی که دوستم خریده استفاده کنم
خوب؟
حالا هنوز هم میتونم از کانتنت هایی که خودم داشتم هم استفاده کنم؟
یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر