Trailer Center

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
GT.jpg

- از هر جایی که بخواید میتونید لینک بزارید
- عنوان هر تریلر باید نوشته بشه
- لینک تریلر داخل اسپویلر گذاشته بشه (برای جلوگیر از سنگین شدن صفحه)
- ترجیها یـ اطلاع کلی از محتوای تریلر داده بشه
- نقل قول کردن پست تا جایی که به تریلر مربوط ـه مشکلی نداره
- بحث vs اکیدا ممنوع

اگه میشه اون فیلم کوتاه Red dead redemption که هفته قبل تو TV بخش شده رو بذارید لطفا ! :biggrin1:
HD باشه چه بهتر !
انشاا... خدا این مامور های فیل ترینگ رو خوار و خفیف بکنه ! :mad:
تا ماه پیش هر وقت تریلر میخواستم میرفتم GT هرچی دلم میخواست بر میداشتم ولی الان برای یه تریلر باید کلی به دست و پای ملت بیوفتم ! :((

Red Dead Redemption HDTV XviD-2HD

http://rapidshare.com/files/393748958/Red.Dead.Redemption.HDTV.XviD-2HD.part1.rar
http://rapidshare.com/files/393746571/Red.Dead.Redemption.HDTV.XviD-2HD.part2.rar

سلام به همگی 16 ساعت و 35 دقیقه دیگه اولین تریلر از Game Play بازی محبوب ما Crysis 2 روی سایت Game Trailers قرار میگیره .;)

26715df2d5fe7bd6b417b46438ef8c6f.jpg

Crysis 2 E3 2010: Exclusive Teaser

HD

SD

F.3.A.R. E3 2010: Exclusive Trailer

HD

SD

Red Faction Armageddon E3 2010: Exclusive Debut Trailer

HD

SD

Guitar Hero: Warriors of Rock Debut Trailer

HD

SD

Deus Ex: Human Revolution E3 2010: Trailer

HD

SD

Vanquish E3 2010: Exclusive Gameplay Trailer

HD

SD
=================

GameTrailers TV Crysis 2: Infiltrate the Infestation
Games in this Episode
Crysis 2
F.E.A.R. 3
Vanquish

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emperor 69
سلام به همگی 16 ساعت و 35 دقیقه دیگه اولین تریلر از Game Play بازی محبوب ما Crysis 2 روی سایت Game Trailers قرار میگیره .;)

26715df2d5fe7bd6b417b46438ef8c6f.jpg
بالاخره این اومد...
من هم دیدمش!!
به نظر من کرایسیس پسرفت گرافیکی داشته!!!نسخه 1 یا وارهد بازی خیلی خوش گرافیکتر بود!!
اسلحه ها خیلی جذاب شده اند!!
موشن بلور بازی خیلی گیم پلی رو جذاب کرده!!

سلام دوستان

همونطور که میدونید امروز تریلر Crysis 2 از GTTV پخش شده و به دلیل اینکه 4 تا تریلر با هم از GTTV پخش شد حجم فایل دانلود یه چیزی حدود 416 mb بود که برای هر کسی قابل دانلود نیست به همین دلیل من این تریلر رو دانلود کردم و با برنامه قسمت هایی که مربوط به تریلر Crysis 2 رو جدا کردم و دارم اپلود میکنم به خاطر همین دوستانی که نمیخوان 416 MB دانلود کنن میتونند منتظر بمونند تا من این فایل ها رو براشون اپلود کنم

سلام

من یه سری توضیحات طبق اطلاعاتم بدم

در مورد E3 سایت gametrailers کنفرانس ها رو برای دانلود میذاره ولی نه به صورت یه تیکه بلکه کنفرانس ها رو پارت بندی میکنه و برای دانلود میذاره

در مورد gamespot باید بگم که همه کنفرانس ها رو میذاره حتی اونایی که GT نمیذاره ولی برای با کیفیت بالا دانلود کردنش باید اکانتش رو داشته باشی در مورد IGN هم هیچی نمیدونم :biggrin1: ( همه اینایی که گفتم فرمت هایی که خواسته بودید رو شامل میشه )

یعنی هیچ جای مطمئنی پیدا نمیشه؟ G S رو بخوایم اکانتش رو بخریم باید چی کار کنیم؟ چقدر داستان و خرج داره؟ :confused:

اگه بلدی راهنمایی کن-همه F HD میخوایم

سلام

خب بلاخره پارت اول تریلر Crysis 2 رو براتون اپلود کردم

در مورد تریلر باید بگم که این اولین بارم بود که یه فایل ویدیویی رو داشتم برش میزدم به خاطر همین زیاد حرفه ای نیست و شاید باعث افت کیفیت شده باشه که به بزرگی خودتون میبخشید در مورد پسوند فایل هم باید بگم که فایل اصلی flv بود که من برای راحتی دوستان به wmv تغییرش دادم بازم اگه مشکلی بود بهم بگید سعی میکنم تا خر امشب هم پارت دومش رو اپلود کنم و این پست رو ویرایش میکنم

Crysis 2

amm9tdyhh4tmi5on8tb8.jpg

HD

HD

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: devil eyes
یعنی هیچ جای مطمئنی پیدا نمیشه؟ G S رو بخوایم اکانتش رو بخریم باید چی کار کنیم؟ چقدر داستان و خرج داره؟ :confused:

اگه بلدی راهنمایی کن-همه F HD میخوایم

من طبق اطلاعاتی که از پارسال داشتم بهتون جواب دادم باز از کسانی که بیتر تو این کار ها هستند بپرسید بهتره

اکانت GS رو هم نمیدونم چقدر خرج داره ولی یادمه یکی از دوستانم پارسال تو کار خرید اکانت های سایت های خارجی بود الان دیگه نمیدونم

میگم این مافیا 2 هنوز نیومده بازیش ؟ تریلر از گیم پلیش چی ؟ نیومده ؟:biggrin1:
راستی دستت درد نکنه empror 69 !

خواهش میکنم

نه هنوز بازی منتشر نشده

چرا تریلر گیم پلی هم ازش منتشر شده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or