Tourist Trophy : The Real Riding Simulation

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
سلام به همگی !

امروز این بازی رو من خریدم . نمیدونم خیلی وقته اومده یا نه ؟! ولی حداقل ارزشه زدن یه تاپیک رو داشت 100 در 100 !
این بازی یه جادوی دیگری از ژاپنیهاست از PlyPhony
بازی به شدت شبیه GT هستش و خیلی خیلی عالیه یعنی واقعا هر موتوری خواستید تو بازی پیدا میشه !
واقعا تجربه روندن یه هوندا 1000 با سرعت 300 کیلومتر با صدای بادی که از کنار شما میگزره خیلی خیلی لذت بخشه !
این بازی رو اگر با بازی Moto GP بسنجیم ، انصافا میخوردش ! خیلی بازی عالییه کنترلهاش فوق العاده عجیب و خوب طراحی شده ( هرکی بازی کنه منو تایید میکنه ! )
Any Way
عکساشو ببینید !

929988_02162006_embed004.jpg

929988_02162006_embed001.jpg

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Zelda:
سلام به همگی !

امروز این بازی رو من خریدم . نمیدونم خیلی وقته اومده یا نه ؟! ولی حداقل ارزشه زدن یه تاپیک رو داشت 100 در 100 !
این بازی یه جادوی دیگری از ژاپنیهاست از PlyPhony
بازی به شدت شبیه GT هستش و خیلی خیلی عالیه یعنی واقعا هر موتوری خواستید تو بازی پیدا میشه !
واقعا تجربه روندن یه هوندا 1000 با سرعت 300 کیلومتر با صدای بادی که از کنار شما میگزره خیلی خیلی لذت بخشه !
این بازی رو اگر با بازی Moto GP بسنجیم ، انصافا میخوردش ! خیلی بازی عالییه کنترلهاش فوق العاده عجیب و خوب طراحی شده ( هرکی بازی کنه منو تایید میکنه ! )
Any Way
عکساشو ببینید !

929988_02162006_embed004.jpg

929988_02162006_embed001.jpg
به نظر بازی خوبی میاد عکسهاش که خوبه ببینم برای pc زدن یا نه
ممنون از اطلاعاتتون

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
والا تا اونجایی که من میدونم واسه پی اس 2 هستش فقط

موتورهای خییییییییییلی زیادی داره
از موتور پیتزایی گرفته تا مورتوهای 1299 سی سی !
شرکتهای معروف موتور سازی هم در بازی هستند از جمله هوندا ، سوزوکی ، بی ام دبلیو و......
خیلی از موتور های هم قفل هستند
و ناگفته نماند که همانند سری جی تی این بازی License Center دارد که اگه تمومش کنید مطمین باشید تو مسابقات اولید !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب بازی قشنگ درباره گیم پلی یک زره بگو گرافیکش فکر کنم باید خوب باشه
در هر صورت مبارکت باشه گوشت بشه به تنت ما که نمی تونیم بازی کنیم

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نوشته شده توسط Miesam:
خب بازی قشنگ درباره گیم پلی یک زره بگو گرافیکش فکر کنم باید خوب باشه
در هر صورت مبارکت باشه گوشت بشه به تنت ما که نمی تونیم بازی کنیم
کرتیم :cheesygri
در مورد گیم پلی هم چیزه خاصی واسه گفتن نداره ! دینامیکش و کلا موتور پایه GT هستش ولی پیشرفتهایی نسبت به جی تی داشته مثلا وقتی تو دالونها میرید صدا خیلی بهتر میپیچه که تو جی تی خیلی محسوس نبود
بهر حال گیم پلی اش هم عالی گاز میدی قشنگ دست طرف هم میچرخ :) دنده عوض میکنی طرف هم با پاش دنده عوض میکنه :D تازه ! یه دوربینم واسه راننده داره که وااااااای آخرشه یعنی تو سرعتای بالا این دوربین که فرمون رو نشون میده میلرزه واقعا آدم میترسه :D

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
راستی من دیشب همه گواهی نامه هاشو گرفتم خیلی آسونه یعنی از جی تی خیلی راحتتر میشه گرفتش !
اگه کسی ترجمه منوها و متن ها و ..... شو داره واسم بزاره ممنون میشم همش ژاپونیه :( ولی به هرحال اگه کسی فهمید موتور از کجا میشه خرید به منم بگه :) ما که فقط گواهی نامه هاشو گرفتیم
و راستی جاده هاش همون جاده های معروف فوجی اسپید 80 و 90 و توسکا و ......... یعنی اگه جی تی باز باشید راحت همه پیچ و خمهاشو حفظید !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ای بابا ژاپنی هم که هست
بازم مبارک ساهابش ما که باید تو کف باشیم شما بچه مایه دار ها بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر