Total War: Three Kingdoms | PC

qnlp_78b09319034dfd9058608d513cad3e75.jpg

Developer: Creative Assembly
Publisher: SEGA
Genre: Action, Strategy
Release Date: Spring 2019
Steam Page: Total War: THREE KINGDOMS

• داستان بازی در سال 190 میلادی در چین رخ می دهد.
  • بازی از روی رمانی به همین اسم ساخته شده
  • داستان بازی در باره ی 3 امپراطوری به اسم های شو (Shu) به فرمانروایی لیوبی و امپراطوری وی (Wei) به فرمانروایی سائو سائو و امپراطوری وو (Wu) به فرمانروایی سون کوان.
تاپیک در حال کامل شدن

تصاویر بازی:
tamt_sc03-0020-v002-1515583103-1515602612480.jpg
6t2l_sc04-0040-1515583105-1515602612482.jpg

z5c_sc05-0030-v002-1515583114-1515602612483.jpg

7sfo_total-war-three-kingdoms-5.jpg
6yba_total-war-three-kingdoms-6.jpg
0zdf_total-war-three-kingdoms-7.jpg
gg6h_total-war-three-kingdoms-8.jpg
gdb9_total-war-three-kingdoms-9.jpg

آخرین ویرایش:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
عزیز Trade Route ha هاش پر هست اگه دقت کنی اون پایین یکی مونده به آخرین آیکون نوشته 3/3 که اگه روش Mouseover کنی نوشته Trade Routes
باید با فکشن هایی ترید کنی که ترید روت خالی دارن. البته میتونی بین اون دو تا Faction جنگ بندازی و اینا که کار سختیه.

پ.ن : بخاطر پیمان شکنی هایی که کردی Untrustworthy شدی. احتمال اینکه بقیه باهات دیپلماسی انجام بدن خیلی کمه حواست باشه.
راستی این Untrustworthy از کجا میتونم چک کنم رتبه ی پیمان شکنیم چنده

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
اون بغل نوشته ماوس رو ببرید روش میگه. البته به مرور زمان بهتر میشه ولی خب اگه خیلی زیاد باشه (مثلا -40) شاید خیلی طول بکشه
آقا یه سوال من تو این بازی هی شهر فتح میکنم ولی نمیتونم به اون تعداد فرمانده داشته باشم که محافظت کنم ازشون این کارم اصولی هست؟ شما هم کشور گشایی میکنید یا چند تا شهر دارین؟

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
آقا یه سوال من تو این بازی هی شهر فتح میکنم ولی نمیتونم به اون تعداد فرمانده داشته باشم که محافظت کنم ازشون این کارم اصولی هست؟ شما هم کشور گشایی میکنید یا چند تا شهر دارین؟
من نصفه مپ بازی رو با 4 تا گروه فتح کردم
ببین سی کن جوری کشور گشایی کنی که کسی از پشت بهت حمله نکنه بعد شهراتو تا اخر همشو ارتقا نده ارتقا بدی درسته پول مالیات بیشتری گیرت میاد ولی خب غذای خیلی زیادی میخوان
به اینا همیشه توجه کن
1- همیشه الویتت درست کردن غذا برای مردم باشه شهراتو داری ارتقا میدی یه ساختمان غذا سعی کن بزاری یادت باشه یه ساختمان تولید میکنه یکیش درصد تولید زیاد میکنه
2- شهر های خیلی بزرگ که به اسم imperial city هستن خب خیلی بزرگن باید حتما یه فرمانده و چند سرباز توش باشه تا مردم شورش نکنن

پ.ن دوستان قسمت بعدی اموزش هم تا اخر این هفته تمومه خدا بخواد :D سوالی هم داشتید میتونید منو تو استیم اددم کنید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم :Rose:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
نیازی نیست. ببین هر شهر خودش یه Garrison Army داره که با ساختن ساختمون های نظامی میشه تعداد این ارتشو بیشتر کرد و مجهز ترشون کرد. ولی به نظر من شاید فقط تو درجه لجندری مورد نیاز باشه و من توی Very Hard کل نقشه رو فتح کردم نیازی نبود.
شما فقط حواست به سه تا چیز باشه تو هر شهر
Public Order
Food
Income And Corruption
حالا از چه بابت؟ شما هر لول شهرو ببری بالاتر مصرف غذا بیشتر میشه اما یه اسلات ساختمون بیشتر میتونی بسازی. حالا این یه اسلات رو باید مدیریت کنی که چی بسازی.
ببین مثلا یه شهر داری که دو تا روستا داره (روستاها وابسته به شهرن و در واقع یک استان متشکل از یک شهر و چند روستاست) یک Rice Padding و یکLivestock Farm. پس یعنی این استاد وظیفه اصلیش تامین غذاست. حالا شما میای اول اینا رو آپ میکنی بعد از منوی Peasentry ساختمونی که +50% Food Production داره رو میسازی و لول آپ میکنی. به این صورت تولید غذای اون استاد 50% زیاد میشه!
دقیقا برعکس اگه شهری مثلا Workshop زیاد داره یا در آمد Industry یا Commerce ش زیاد هست میای تو اون شهر ساختمون مربوطه که +50% یا +100% افزایش میده میسازی تا وضعت خوب شه.
حواست به Assignment هام باشه که از یه جایی به بعد تو بازی میتونی 2 یا 3 نفر از اعضای کابینه رو بهشون ماموریت بدی که ماموریتا مختلفه و بر حسب توانایی های هر فرد. مثلا یه ماموریت اینه 25 تا فود بیشتر تولید میکنه تو اون استاد یا یه ماموریت اینه Public Order رو زیاد میکنه.

پابلیک اردر رو با یه ساختمون که اسمشو یادم نیست (تو Administration Buildings) میتونی به + برسونی و نیازی نیست تو هر شهر فرمانده داشته باشی. حتی برای ایمپریال سیتی هم من اواخر بازی 5 تا شهرم ایمپریال بود و کسی داخلشون نبود. (البته استانداری که مشخص کرده بودم Public Order رو زیاد میکرد.)

• Like
Reactions: opxpp

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
اقا یه سوال وقتی از دوستام تو بازی ازم درخواست میکنه که تو جنگ کمکش کنم و رو نقشه نشون میده کجا میخواد اونجا میخوام نیرو بفرستم برای کمک علامت شمشیر نشون میده و نمیتونم برم کمک
میشه لطفا بگین داستان این چی هست؟

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان کسی میدونه این فرمانده با من مشکلش چیه؟ کجا مینویسه مشکلش چی هست؟

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    3.7 MB · مشاهده: 29

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
481
ببین سی کن جوری کشور گشایی کنی که کسی از پشت بهت حمله نکنه بعد شهراتو تا اخر همشو ارتقا نده ارتقا بدی درسته پول مالیات بیشتری گیرت میاد ولی خب غذای خیلی زیادی میخوان
به اینا همیشه توجه کن
1- همیشه الویتت درست کردن غذا برای مردم باشه شهراتو داری ارتقا میدی یه ساختمان غذا سعی کن بزاری یادت باشه یه ساختمان تولید میکنه یکیش درصد تولید زیاد میکنه
2- شهر های خیلی بزرگ که به اسم imperial city هستن خب خیلی بزرگن باید حتما یه فرمانده و چند سرباز توش باشه تا مردم شورش نکنن

پ.ن دوستان قسمت بعدی اموزش هم تا اخر این هفته تمومه خدا بخواد :D سوالی هم داشتید میتونید منو تو استیم اددم کنید خوشحال میشم بتونم کمکی کنم :Rose:

سلام
دوست عزیز pdf اماده نشد

PRINCE1369

کاربر سایت
Apr 7, 2020
3
سلام راهنمای بازی آماده نشدش من یکمش یاد بگیرم بتونم بازی کنم مثل سرباز ساختن ارتش و تولید غذا اینها؟؟
دوستان pdf کی اماده میشه ؟؟؟کاش بخش بخشش میکردید

PRINCE1369

کاربر سایت
Apr 7, 2020
3
به اینا همیشه توجه کن

آموزش بازی اماده نشد؟؟

PRINCE1369

کاربر سایت
Apr 7, 2020
3
سلام
pdf 80% رفتم ولی یکسری از دوستان گفتن دیگه کسی pdf نمیخونه و استریم کن یا ویدیو رکورد کن که استریم کنم ممکنه خیلیا نباشن
احتمالا رکورد کنم از امروز فردا حالا دوستان
این فایل pdf میخوایید ببینید چطوره کامل نیست
نظر سنجی هم اضافه شد.
سلام کاش راجب ساختمانها چجوری سرباز ساختن و منابع جمع کردن اینها هم توضیح داده بود
بازم ممنون

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
فکر کنم بهترین توتال وار بعد از روم باشه.چقدر جالب شده.حیف که دیگه نمیتونیم اوریجینال بگریم. تو یوتیوب بازی رو دیدم خیلی قشنگ بود و انگار از نو بازی رو ساخته بودن.
راستی توتال وار بهتره یا euoropa universal و در کل بین توتال وار و بازی های paradox interactive شما نظرتون رو کدومه؟

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
فکر کنم بهترین توتال وار بعد از روم باشه.چقدر جالب شده.حیف که دیگه نمیتونیم اوریجینال بگریم. تو یوتیوب بازی رو دیدم خیلی قشنگ بود و انگار از نو بازی رو ساخته بودن.
راستی توتال وار بهتره یا euoropa universal و در کل بین توتال وار و بازی های paradox interactive شما نظرتون رو کدومه؟

سلام بر شما

دو تا بازی متفاوت هستن از هم نمیتونی مقایسه کنی چون دو تا سبک مختلفه بازی های پارادوکس من بعضی هاشو دارم از جمله hOI 4 خیلی دوستش دارم اما هیچ وقت نتونستم eU4 رو بازی کنم چون خیلی پیچیده هست و راهنمایش هم کم بود کلا همشون همین طور بودن یعنی هیچ کدومش اموزش قوی نداره همین طوری ولت میکنه تو بازی تا کشف کنی با کلی گزینه ......

• Like
Reactions: A7A

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام بر شما

دو تا بازی متفاوت هستن از هم نمیتونی مقایسه کنی چون دو تا سبک مختلفه بازی های پارادوکس من بعضی هاشو دارم از جمله hOI 4 خیلی دوستش دارم اما هیچ وقت نتونستم eU4 رو بازی کنم چون خیلی پیچیده هست و راهنمایش هم کم بود کلا همشون همین طور بودن یعنی هیچ کدومش اموزش قوی نداره همین طوری ولت میکنه تو بازی تا کشف کنی با کلی گزینه ......
علی جون حتما انگلیسی نوشته زیرشون دیگه.

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
علی جون حتما انگلیسی نوشته زیرشون دیگه.

سلامی دوباره

اره نوشته ولی کلا پیچیده هست ربطی به انگیلسی و زبانش نداره البته کمک میکنه ولی اون کلیت بازی رو یادت نمیده و کلی گزینه ها و سیستم ها داره که باید براش یه ساعت اموزش بزارن تا کاربر بتونه یاد بگیره برای همین خیلی ها از جمله خوده من با بعضی از بازی هاش نمیتونیم ارتباط بگیریم .
مثالش هم مثله اینه که یه نفری که تا حالا ویندوز رو ندیده و کار نکرده و تمام عمرش مثلا رو مک بوده یا برعکس بشونی بگی با این کار کن و بهش فقط بگی مای کامپیوتر انیجاس و منوی استارت هم اینجاس حالا یاد بگیر بقیه شو خودت ......
البته هستن ابزار های جانبی مثله یوتیوب و تویچ و امثال اینا ولی خوده بازی مهمه یاد دادنش که نمیده به اون صورت .....من خودم بازی hOI4 رو دو ماه طول کشید تا یه سری چیزاشو یاد بگیرم هنوزم جنگ دریایش برام مشکله ...

• Like
Reactions: A7A

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر