Total War: Three Kingdoms | PC

qnlp_78b09319034dfd9058608d513cad3e75.jpg

Developer: Creative Assembly
Publisher: SEGA
Genre: Action, Strategy
Release Date: Spring 2019
Steam Page: Total War: THREE KINGDOMS

• داستان بازی در سال 190 میلادی در چین رخ می دهد.
  • بازی از روی رمانی به همین اسم ساخته شده
  • داستان بازی در باره ی 3 امپراطوری به اسم های شو (Shu) به فرمانروایی لیوبی و امپراطوری وی (Wei) به فرمانروایی سائو سائو و امپراطوری وو (Wu) به فرمانروایی سون کوان.
تاپیک در حال کامل شدن

تصاویر بازی:
tamt_sc03-0020-v002-1515583103-1515602612480.jpg
6t2l_sc04-0040-1515583105-1515602612482.jpg

z5c_sc05-0030-v002-1515583114-1515602612483.jpg

7sfo_total-war-three-kingdoms-5.jpg
6yba_total-war-three-kingdoms-6.jpg
0zdf_total-war-three-kingdoms-7.jpg
gg6h_total-war-three-kingdoms-8.jpg
gdb9_total-war-three-kingdoms-9.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
فکر نکنم خبری بشه از نسخه سومش چون هنوز همین بازی خیلی جای کار داره و اینا هم هنوز کامل فروشش رو نکرده که بخواهن معرفی کنن یه چیز جدید اما فکر نکنم کلا معرفی بشه اینا دیدن که نسخه تاریخی خوب بسازن فروشش خیلی بالاتر از اون نسخه هست الان تا جایی که میدونم فروشش این نسخه از همه نسخه ها بالا تر بوده برای همین اگه معرفی کنه اونقدری طرفدار نخواهد داشت من خودم طرفدار این سری هستم هر چی بسازه اما هر کاری کردم خودمو ترقیب کنم برم وارهامر رو بخرمش دلمم نیومد ولی این نسخه اخرو خریدم بدون پشیمونی شاید این نظر من باشه اما هر کسی رو دیدم از دوستام این نظرو داشت .....
من هنوز 3K نخریدمش، ایشالله تو حراج بعدی اگه مملکتی باقی مونده باشه.
منم باهات موافقم که اومدن خبری از W3 هنوز زوده، اونم وقتی که 3K داره خوب میفروشه، احتمالا DLC جدید برای وارهمر 2 باشه.
در مورد فروش من فکر نکنم سری وارهمر کم فروخته باشه، همونطور که خودت گفتی این T3K خیلی بیش از انتظار فروخته،مگه داریم تو 2 هفته بعد ریلیز فروش مرز 1 میلیون نسخه رد کنه، خودشونم سورپرایز شدن.
البته اینو یادمون نره خیلی ها از پلیرهای جدید از وارهمر به بعد فن بازی شدن، همونهائی که قبل ریلیز میگفتن چیه بابا باز هم بازی تاریخی و... ، البته همونها الان عاشق T3K شدن :D

اما تو حالت کلی من فکر کنم CA واقعا میدونه داره چیکار میکنه، T3k هم کاملا تاریخی نساختنش، کلا برپایه رمان T3K هست که از المان های فانتزی براساس شخصیت ها و واقعیات تاریخی استفاده کرده بیشتر میشه گفت تعادلی هست بین فانتزی و تاریخ، البته کفه تاریخیش بیشتر سنگینی میکنه.
اگه درست یادم باشه چند سال پیش سگا گفته بود برنامه ریزی 10 ساله برای سری وارهمر دارن ولی بستگی به فروش هم داره، با همه اینها احتمال اینکه طی چند سال آینده نسخه سوم وارهمر ببینیم خیلی بالاست ، طرفدارهاش اون بیرون منتظرن، یکیش خود من.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AliShp

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من هنوز 3K نخریدمش، ایشالله تو حراج بعدی اگه مملکتی باقی مونده باشه.
منم باهات موافقم که اومدن خبری از W3 هنوز زوده، اونم وقتی که 3K داره خوب میفروشه، احتمالا DLC جدید برای وارهمر 3 باشه.
در مورد فروش من فکر نکنم سری وارهمر کم فروخته باشه، همونطور که خودت گفتی این T3K خیلی بیش از انتظار فروخته،مگه داریم تو 2 هفته بعد ریلیز فروش مرز 1 میلیون نسخه رد کنه، خودشونم سورپرایز شدن.
البته اینو یادمون نره خیلی ها از پلیرهای جدید از وارهمر به بعد فن بازی شدن، همونهائی که قبل ریلیز میگفتن چیه بابا باز هم بازی تاریخی و... ، البته همونها الان عاشق T3K شدن :D

اما تو حالت کلی من فکر کنم CA واقعا میدونه داره چیکار میکنه، T3k هم کاملا تاریخی نساختنش، کلا برپایه رمان T3K هست که از المان های فانتزی براساس شخصیت ها و واقعیات تاریخی استفاده کرده بیشتر میشه گفت تعادلی هست بین فانتزی و تاریخ، البته کفه تاریخیش بیشتر سنگینی میکنه.
اگه درست یادم باشه چند سال پیش سگا گفته بود برنامه ریزی 10 ساله برای سری وارهمر دارن ولی بستگی به فروش هم داره، با همه اینها احتمال اینکه طی چند سال آینده نسخه سوم وارهمر ببینیم خیلی بالاست ، طرفدارهاش اون بیرون منتظرن، یکیش خود من.

سلامی دوباره

اره منم همینو میگم اگه بخواهیم مثال بزنیم عینه gta v میمونه الان چند ساله اومده ولی نسخه جدید نیومده در حال ساخته سازنده میگه چرا بدم وقتی هنوز فروش داره همینش برای همین تا وقتی که این نسخه 3k فروش داره و هنوز جای کار داره هیچ وقت نمیاد یه بازی دیگه حتی معرفی کنه چون یه سری ها صبر میکنن تا اون نسخه بیاد اینو نمیخرن اما در کل طرفدار های بازی دو دسته شده یه سری تاریخی میخواهن یه سری ها فانتزی اما دسته سوم هم هست که دو سری رو دوست داره مثله من برای همین باید دو دسته براش بازی بسازن اگه بتونه هم زمان با این نسخه اون نسخه هم بده اونجوری هر دو دسته رو داره و هم دو تا بازی داره اینجوری همه راضی هستن اما اگه بیاد بازی بعدی رو تاریخی بده طرفدارهای اون سبک ناراحت میشن فانتزی هم بده طرفدار های اونور ناراحت میشن پس به نظرم باید یه جوری تعادل رو برقرار کنه .......

در حالت کلی بخواهی نگاه کنی گرافیک بازی تغییر زیادی از سری وارهامر نداشته میتونن عین یه پلتفرم همین سری وارهامر رو ابدیت کنن عینه ویندوز 10 که اومدش گفتن این یه پلتفرمی هست که هی ابدیت میشه و بهتر میشه دیگه نمیان ویندوز دیگه ای بدن بشه ویندوز 11 یا 12 اگه بتونن این پلتفرمو به وجود بیارن خیلی موفق میشه با ابدیت و ساپورت ماهانه میشه به دو تا بازی موفق رسید .......

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
سلامی دوباره

در حالت کلی بخواهی نگاه کنی گرافیک بازی تغییر زیادی از سری وارهامر نداشته میتونن عین یه پلتفرم همین سری وارهامر رو ابدیت کنن عینه ویندوز 10 که اومدش گفتن این یه پلتفرمی هست که هی ابدیت میشه و بهتر میشه دیگه نمیان ویندوز دیگه ای بدن بشه ویندوز 11 یا 12 اگه بتونن این پلتفرمو به وجود بیارن خیلی موفق میشه با ابدیت و ساپورت ماهانه میشه به دو تا بازی موفق رسید .......
ای کاش همه بازیها (حداقل مولتی پلیر) این شکلی بشن مثل R6 Siege.
من فکر کنم نسخه بعدی وارهمر درحال ساخت هست، تیم 3K همون تیم Attila بوده، پس احتمالا همینی که میگی هست، 2تا تیم دارن رو 2سری با ویژگیهای مختلف کار میکنن.

• Like
Reactions: AliShp

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
وارهمر که از همون نسخه اول گفتن قرادادش برای 3 نسخه هستش. CA هم چهارتا تیم داره که یکیش کنسولی هست و داره یک چیزی مثل R6 میسازه. یک تیم روی سری وارهمر، یک تیم تاریخی و یک تیم کوچیک هم روی بسته های الحاقی و عناوین کوچیک تر کار میکنند.

ساخت وارهمر 3 از همون زمان عرضه نسخه دوم شروع شده. حالا کی معرفی بشه مشخص نیست ولی فکر کنم پیشرفت کار الان خوب باشه.

در مورد فروش هم W1 حدود 2 میلیون نسخه فروخته ، W2 بیشتر از 2 میلیون و 3K هم 2 میلیون را رد کرده. منتهی 3K خیلی سریع به این رقم رسید در حالی که W2 تازه 2 میلیون را رد کرده.(فقط آمار استیم).

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
سلام دوست عزیز :Flowers:
pdf اماده نکردید :Groupwave:
سلام
pdf 80% رفتم ولی یکسری از دوستان گفتن دیگه کسی pdf نمیخونه و استریم کن یا ویدیو رکورد کن که استریم کنم ممکنه خیلیا نباشن
احتمالا رکورد کنم از امروز فردا حالا دوستان
این فایل pdf میخوایید ببینید چطوره کامل نیست
نظر سنجی هم اضافه شد.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
سلام
pdf 80% رفتم ولی یکسری از دوستان گفتن دیگه کسی pdf نمیخونه و استریم کن یا ویدیو رکورد کن که استریم کنم ممکنه خیلیا نباشن
نظر سنجی هم اضافه شد.
سلام پسورد فایل چیه؟

• Like
Reactions: capitan milan

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
نظر سنجی هم اضافه شد.

من خیلی دوست دارم سر از این سری بازی ها در بیارم. pdf عالیه. تو موبایل و همه جا میشه خواندش.
این فایل شما الان پسورد داره ؟ امکان دانلود نمیده بهم.

میشه چک بفرمایید.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
  • Like
Reactions: capitan milan

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام
نظر سنجی هم اضافه شد.

عالیه،فقط کاش 4 تا تاکتیکم بگین و این که هر یونیت علیه کدوم یونیت بهتر کار میکنه که روی درجه سختی هارد به بالا بشه راحت تر جنگید.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
عالیه،فقط کاش 4 تا تاکتیکم بگین و این که هر یونیت علیه کدوم یونیت بهتر کار میکنه که روی درجه سختی هارد به بالا بشه راحت تر جنگید.
این فقط بخش آپشن های توی بازیه
اونا هم مینویسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر