Total War Saga: TROY | PC

120097

Total War Saga: TROY
در این عصر افسانه ای،قهرمانان نقش افرین دوران هستند.تنها، عملی تحریک امیز کافی است که جرقه نبردی را بزند که جهان،از ان به خود خواهد لرزید.پاریس (paris ) گستاخ،شهزاده تروی،هلن (helen ) زیبارو را از کاخش در اسپارتا با خود به سرزمین تروی میبرد.همسر هلن،پادشاه Menelaus ،قسم میخورد این دو نابه کار را به سزای اعمالشان برساند.او همسر بی مبالاتش را هر چه که باشد باز خواهد اورد.
پادشاه Agamemnon ، حاکم بلند اختیار سرزمین Mycenae ،ندای برادرش را در می یابد.او قهرمانان Achaean را از دور ترین نقاط این پهنه فرا می خواند که در میان انان،اشیل تیز پا و اودیسه فصیح و شیرین سخن هستند.یونانیان،اماده برای نبردی گریزناپذیر و خونریزی در تروی میشوند.تنها در میدان نبرد و در پیش دروازه های بزرگ است که قهرمانان راستین می دیسند( چهره میگیرند)

120094

تروی اخرین عنوان از سری توتال وار است که از داستان illiad ایلیاد،نوشته ادیب یونانی هومر تاثیر گرفته و با تمرکز بر ستیز دوران نبردی های تروجانی trojan ، ویژگی های خاص تاریخی فرهنگی را عرضه میکند.
از راه درهمایش(ترکیب) مدیریت بزرگ و turn based ( مبتنی بر نوبت عمل ) امپراطوی و نبرد های تماشایی واقعی و همزمان real time است که تروی این ستیز حماسی را از دو دیدگاه یونانی و تروجانی کاوش میکند و لایه های خاک های خورده افسانه و اسطوره ها را بر می افکند تا ان چه روزگاری موثر بر طرفین بوده را نمایان کند.
تجربه کنید هر ان چه که در گرد دوران تاریخ ساز نبرد تروا بوده را به گونه که ای پیش از این،هرگز در تاریخ نبوده.اسطوره خود را در قالب یکی از هشت قهرمان بازی بدیسانید.بجهید به قلب یک روایت درام قهرمانی و بر دشمنان بپیروزید.امپراطوری خود را با استراتژی و فراست،سیاست ملی،سیاست بینا کشوری دیپلماسی و نبرد های عظیم ،همزمانی که سرگرم فتح این دوران بزرگ و شگفتار هستید بسازید.
بازی برای macos و linux پس از ویندوز خواهد امد.

تریلر معرفی :
نگاران: 1571565353838.png 1571565370024.png 1571565249659.png

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
ما یه زمانی فکر میکردیم کال او دیوتی شده نماد میلکینگ ولی ca و سگا دست به دست هم توتال وارو کردن مسخره! سه پادشاه هنوز مهرش خشک نشده اینم اومد. باور کنین من تا امروز صبح نمی دونستم یهو تو یوتیوب دیدم نمایش بازی رو.خود کلیت بازی ( اخرین نسخه بازی کردم رم توتال وار 2 هست ) به گمان من نیاز داره بکوبن از اول بسازن ولی سودی که بهشون میده تنبلشون کرده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
A Total War Saga: TROY - DIVE INTO GREEK MYTH

خبر خوب اینکه بازی تو روز انتشار (13 آگست) برای 24 ساعت روی استور اپیک رایگان (Free to Keep) خواهد بود. @-):>

Mark your calendars because A Total War Saga: TROY
will be FREE to claim for 24 hours from the Epic store
on August 13. Check your inbox as we
countdown the days until release!

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
A Total War Saga: TROY - DIVE INTO GREEK MYTH

خبر خوب اینکه بازی تو روز انتشار (13 آگست) برای 24 ساعت روی استور اپیک رایگان (Free to Keep) خواهد بود. @-):>
اصلا خبر خوبی نیست برای من به شخصه :D(:|
انحصاری اپیک شده بازی ...
2021 میاد رو استیم
میدونستن بازی موفق نمیشه اوردنش رو اپیک

Attachments

• dwadawdaf.PNG
    dwadawdaf.PNG
    1.5 MB · مشاهده: 26

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اصلا نمیفهمم یعنی چی این حرکت!
یه پول کلان بدی برای انحصاری کردنش (به درک)
بعد بیای روز عرضه مجانیش هم بکنی!

فازشون چیه؟ دقیقا میخوان چی بشه با این حرکت؟ چه سودی میبره اپیک؟ تا جایی که من میدونم، اکثریت افرادی که میشناسم فقط روزی که بازی مجانی میاد، میرن میگیرن و نه هچیکدوم از این بازی ها رو بازی میکنن و نه تا بازی مجانی بعدی، لانچ میکنن EGS رو. این دیگه چجوری پلیربیس جمع کردنیه واقعا؟!:))

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,250
نام
سروش

فازشون چیه؟ دقیقا میخوان چی بشه با این حرکت؟ چه سودی میبره اپیک؟ تا جایی که من میدونم، اکثریت افرادی که میشناسم فقط روزی که بازی مجانی میاد، میرن میگیرن و نه هچیکدوم از این بازی ها رو بازی میکنن و نه تا بازی مجانی بعدی، لانچ میکنن EGS رو. این دیگه چجوری پلیربیس جمع کردنیه واقعا؟!:))

من تا حالا هرچی فری شده گرفتم ولی تاحالا یکی رو هم نصب نکردم :D

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial

نه آقا این حرف ها چیه ، ما بازی می کنیم ، .... اگر باورتون شد بهم بگید چون میخوام launcher را پاک کنم

144585

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

به نظر پول تک تک نسخه های مجانی که دانلود بشه رو خود اپیک میده:

Secondly, Epic were paying for our players to have our latest release free on day one. For Total War’s 20th birthday, that felt like an opportunity too good to pass up.

یعنی نصف ۱ میلیون نسخه روز اول Three Kingdoms هم بفروشه باز زیاده :D و چون throne of Britania اونقدری که باید نفروخت، و شماره اصلی هم نیست، بهتره براشون که مطمئن باشن یه حجم خاص فروش میره برای یه شماره Saga که کم هزینس و نسخه فرعیه

• Like
Reactions: Safety & Peace

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظر پول تک تک نسخه های مجانی که دانلود بشه رو خود اپیک میده:

Secondly, Epic were paying for our players to have our latest release free on day one. For Total War’s 20th birthday, that felt like an opportunity too good to pass up.

یعنی نصف ۱ میلیون نسخه روز اول Three Kingdoms هم بفروشه باز زیاده :D
یعنی علاوه بر پولی که داده برای انحصاری شدنش؟! اگر اینطوری باشه، حرفی برای گفتن ندارم.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان عزیز فکر کنم کمتر از یک روز به عرضه بازی مونده! اگر علاقه دارید، فراموش نکنید که بازی روز اول به صورت مجانی میشه به اکانت اپیک شما اضافه بشه.

• Like
Reactions: paradaimix

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
امتیازات بازی اومده متا ۷۵. تعدادی نقد که خوندم گویا بسیار بهتر از Thrones of Brittania شده بازی و بخصوص از کمپین تعریف های خوبی شده. تنها مشکل اساسی بازی هوش مصنوعی است که متاسفانه تو همه نسخه های توتال وار به نحوی درگیرشیم.
بازی از لحاط تکنیکی و گرافیکی هم گویا خوب از آب دراومده و بهینه تر از نسخه های قبل شده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین

رقابت خوبه.مجانی بده.بقیه هم یاد گرفتن این هفته بتسدا quake 2 و 3 رو مجانی کرده.
الان راکت لیگ رو میخواد مجانی کنه.یه بار مصاحبه کرده بود سویینی در موردش.
گفته بود humble store و gog کلا یه درصد بازار رو داشتن و همش ماله استیم بود.اگه میخواستیم مثل اونا رفتار کنیم سالها زمان میبرد تا رقیب استیم بشیم تا امکانات استیم رو بیاریم تو پلتفرممون.
برا همین رو آوردیم به انحصار و بازی مجانی میگفت الان 25 درصد بازار pc رو گرفتیم و 80 میلیون کاربر فعال داریم.
اینو اگه میخواستن تو حالت عادی بدست بیارن،کلی زمان میخواست و کلی تبلیغ ولی الان اپیک به راحتی دومین فروشگاه pc محسوب میشه بالاتر از فروشگاه ویندوز و gog و humble و .......
هزینه کرده تا سریعتر رقیب بشه و به نظر میاد خوشحالن و از دید خودشون موفق بودن و استیم هم ترسی حس کرده که هم کمیسیون رو کاهش داده و هم تا حدی دوباره وارد بازی شده.

• Like
Reactions: XMohsen and omid0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر