Torchlight II Multiplayer | PC

بدون هیچگونه مقدمه:D
1-برنامه Tunngle رو دانلود, نصب و اجرا کنید.
2-یه اکانت تو Registration Form - Tunngle Community بسازید.
3-تو برنامه تانگل که دانلود کردید لاگین کنید.(اون پایین یه جا هست که User Pass رو وارد می کنید)سعی کنید پسوردتون کوتاه باشه.پسورد من بلند بود نتونستم لاگین شم:|مجبور شدم عوضش کنم:D
4-حالا Torchlight II رو اجرا کنید.
5-گزینه Resume (یا اگه چند تا هیرو دارید اون هیرویی ه میخواید باهاش بازی کنید رو Load کنید) رو انتخاب کنید.
6-تو پنجره ای که باز میشه Lan رو انتخاب کنید.
7-برید داخل یکی از روم های بازی!یا خودتون Create رو بزنید و روم بسازید!

البته باید آخرین ورژن رو داشته باشید تا روم های بازی زیاد باشن:D
هرکی ورژن 1.9.5 داره(بدون آپدیت)یه ندا بده قرار آنلاین بزاریم:D

1-hdxc
2-K-A-N-E-3

اسم اکانت تونم بدید بزارم تو لیست.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
هرکی هیرو New Game + و آپدیت 11 ریلودد رو داره بگه تا بازی کنیم:D
برای آپدیت 11 اول باید آپدیت 10 رو بگیرید که حجمش 1 گیگ ه. ولی حجم آپدیت 11 پنچ مگابایت ناقابل ه:D

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
آقا من آپدیت 11 رو دارم میرم تو سرور بعد که بازی رو اجرا میکنم قسمت lan هیچی نشون نمیده
zeratul13 اکانته منه :d

sajjad1371

کاربر سایت
Jun 14, 2009
51
نام
سجاد
توی یکسری از مطالب آموزشی میخوام آشنایی با کلاسهای توی بازی و همچنین تقسیم پوینت ها رو درون Skill Tree هر کلاس براتوش شرح بدم امیدوارم بهتون کمک کنه !

کلاس : Berserker
توی این آموزش بیشتر تمرکز ما روی قدرت های Passive این کلاس هست از قبیل Crit و Charge و Lifesteal که هر کدوم رو در ادامه بهش اشاره میکنیم چه سودی برای کارکتر شما دارن.

از چه ایتم هایی بیشتر توی بازی استفاده کنم ؟
با توجه به نوع کلاس به شما توصیه میشه از ایتم هایی که خصوصیات زیر رو دارن بیشتر استفاده کنید که مقدار DPS شما رو بالاتر میبرن

• build charge
  • Attack speed
  • bonus Dual Wield damage
  • lightning damage

همچنین برای استفاده از سلاح ها شما میتونید از
Dual fist ها استفاده بکنید که مزیتشون اینکه بدون توجه به نصف مقدار Armor دشمن بهشون صدمه میزنن ولی در مقابل اگه از سلاح هایی مثل Axe و Sword استفاده بکنید شما علاوه بر صدمه ای که به دشمن میزنین توی محیط های شلوغ مقداری رو هم به دشمنان اطراف هدفتون صدمه میزنید که زمانی که تعداد زیادی دشمن جلوی روی شما هست میتونه خیلی مفید باشه.

State Points خودمون رو چطوری استفاده بکنیم ؟
شما با هر بار لول گرفتن 5 تا استیت پوینت بدست میارین که میتونید اونا رو توی 4 دسته Strength Dexterity Vitality Focus استفاده کنید انتخاب های اصلی شما باید Dexterity و Strength باشه سعی کنید از هر 5 پوینتتون لااقل 2 تا 4 تاش رو به این دو دسته اضافه کنید برای Dmg و Crit هرچه بیشتر کارکتر و بعد بقیه پوینت ها رو به شکل مساوی به Focus و Vitality بدید اگه در بازی میبینید که خیلی زیاد میمیرید میتونید Focus رو بیخیال بشید رو بقیه رو همه رو به Vitality بدید، ولی یادتون باشه که خیلی از Focus غافل نشید که این دسته هم برای قوی شدن کارکتر شما خیلی اهمیت داره

نحوه تقسیم Skill Point ها
از لول 1 تا 25

Passives-610x189.jpg

در شروع بازی تا میتونید شما باید به قدرتای Passive خودتون امتیاز بدین که شامل Blood Hunger و Executioner و Frenzy Mastery به کمک این سه خصوصیت شما میتونید توی بازی هر چه بیشتر وارد حالت فرنزی بشید و Dmg بیشتر رو بوسیله Crit بزنید و از اون طرف مقداری از خون از دست رفته خودتون رو برگردونید.
اگه به لولی رسیدید که دیگه نمیتونید Skill پوینت های خودتون رو روی این خصوصیات مصرف کنید بجاش اونارو روی Stormclaw و Wolf Strike مصرف کنید که خیلی مفید هستن

Stormclaw-610x166.jpg

از لول 26 تا 50

توجه کنید که بعد از خصوصیات Passive کارکتر شما Battle Rage باید توی الویت بعدی شما برای مصرف Skill پوینت هاتون باشه ؛ اگه به لولی رسیدید که دیگه نمیتونستید Skill پوینت های خودتون رو روی خصوصیات قبل تر که گفتیم مصرف کنید میتونید Rampage و Shred Armor رو هم اضافه کنید به این ترکیب بعد از لول 42 که Ravage باز میشه مطمئن باشید که هر چه سریعتر این خصوصیت رو هم به تایر 1 برسونید.
از لول51 تا 100
به همون ترتیبی که خصوصیات بالا رو گفتم سعی کنید Skill پوینت هاتون رو مصرف بکنید تا اینکه وقتی اضافه داشتین میتونید بقیه رو توی
Cold Steel Mastery و Rage Retaliation خرج کنید.
Raze برای انجام مقدار خیلی زیاد دمیج توی حالت فرنزی و
Rupture برای AoE دمیج هم خیلی میتونه مفید باشه.

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
دوستان کسی هنوز این بازیو Lan و به وسیله ی تانگل بازی میکنه ؟
با خارجیا زیاد حال نمیده !

یه هیرو معمولی سطح 53 دارم و یه هیرو پلاس , سطح 61 !!!
کسی پایه بود بگه تا باهم ببریم بازیو ...

jintan

کاربر سایت
Nov 28, 2013
12
بدون هیچگونه مقدمه:D
1-برنامه Tunngle رو دانلود, نصب و اجرا کنید.
2-یه اکانت تو Registration Form - Tunngle Community بسازید.
3-تو برنامه تانگل که دانلود کردید لاگین کنید.(اون پایین یه جا هست که User Pass رو وارد می کنید)سعی کنید پسوردتون کوتاه باشه.پسورد من بلند بود نتونستم لاگین شم:|مجبور شدم عوضش کنم:D
4-حالا Torchlight II رو اجرا کنید.
5-گزینه Resume (یا اگه چند تا هیرو دارید اون هیرویی ه میخواید باهاش بازی کنید رو Load کنید) رو انتخاب کنید.
6-تو پنجره ای که باز میشه Lan رو انتخاب کنید.
7-برید داخل یکی از روم های بازی!یا خودتون Create رو بزنید و روم بسازید!

البته باید آخرین ورژن رو داشته باشید تا روم های بازی زیاد باشن:D
هرکی ورژن 1.9.5 داره(بدون آپدیت)یه ندا بده قرار آنلاین بزاریم:D

1-hdxc
2-K-A-N-E-3

اسم اکانت تونم بدید بزارم تو لیست.

اقا نمیتو
نم اکانت بسازم help me plzzzzzzzz

jintan

کاربر سایت
Nov 28, 2013
12
Voice جور نکنی بازی بی بازی :D جدیی :D !

نه Elite .. می خوایم پار*ه شیم :D !

سلام من lvl36 اسمه هیروم vahid اسمه tunngleam xvahidx کسی هست با هم بازی کنیم.
هم skype دارم هم تیم اسپیک

- - -ویرایش - - -

من بدون اپدیت دارم بازی میکنم مشکلی هم نداره حتما باید اپدیت کنم؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر