TopSpin 2K25

بعد از نزدیک به ۱۳ سال دوری، فرنچایز محبوب 2K یعنی بازی تنیس Top Spin با یک تیزر کوتاه معرفی شد.

Rising dominance -- ___iga.swiatek_ _carlitosalcarazz_ _bigfoe1998 grace the cover of our Delu...jpg

تاریخ انتشار: ۲۶ اپریل ۲۰۲۴
پلتفرم ها: کنسول های نسل نهم و هشتم و کامپیوترهای شخصی

لیست پلیرهای مرد

لیست پلیرهای زن

لیست لجندهای بازی

لیست تورنمنت های لایسنس شده

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
این بهترین خبری بو که شنیدم
چقدر خاطره داشتم باهاش، هر روز چند ساعت پلی میدادم کرکتر خانوم درست میکردم و دور دنیا میرفتم مسابقه و تمرین و خرید لباس، هر منطقه یادم اهنگ های خاصی هم داشت، اصلا یه جادوی خاصی بود، گیمپلی هم بشدت عالی بود، طوری که بعد TS، تو این چند سال چند تا بازی تنیس نصب کردم ولی هیچکدوم رو نتونستم بازی کنم، چیکار کرده بودی با ما TS (گیمپلیشون داغون بود، گرافیک هم داغون تر)
نمیتونم تصور کنم این بازی با گیمپلی عالیش تو ps5 با اون گرافیک خفنش چه خواهد شد
بیصبرانه منتظر اخبار جدید هستم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
دو هفته تا انتشار بازی باقی مونده چقد اینجا سوت و کوره :D

لیست پلیرای بازی به همراه تورنمنت های لایسنس شده منتشر شده که نکته نا امید کننده عدم حضور نادال در بازی هست و بطور کلی خیلی ها از کم بودن پلیرهای لایسنس شده شاکی هستن.

لیست پلیرهای مرد

لیست پلیرهای زن

لیست لجندهای بازی

لیست تورنمنت های لایسنس شده

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
Virtua Tennis 2 هم عالی بود.
3 هم بد نبود.
اونم نمیدونم چرا سگا دیگه VT نداد ولی کلا بین VT و TS من TS رو بیشتر بازی کردم چون خیلی مکانیزم گیم پلی جالبی داشت از اون طرف VT یکم آرکید طوره. آنلاین TS4 هم که عالی بود تو زمان خودش.

تریلر TS 2K25 رو دیدم چقدر گرافیک و انیمیشنها داغونه ولی اگه همون گیم پلی ناب TS باشه میشه صرف نظر کرد. امیدوارم اینو دیگه سالانه بدن بیرون.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
تریلر TS 2K25 رو دیدم چقدر گرافیک و انیمیشنها داغونه ولی اگه همون گیم پلی ناب TS باشه میشه صرف نظر کرد. امیدوارم اینو دیگه سالانه بدن بیرون.

از اونجایی که اسم عنوان 2K25 هست به نظر سالانه میخوان عرضه کنن بازیو واسه همین حدس خودم اینه گرافیک بازی توی دو نسخه آینده خیلی بهتر میشه. مشابه این مسئله توی wwe2k بود که دو عنوان اولش از لخاظ گرافیکی فاجعه بود ولی الان درست شده.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
یادش بخیر چقدر خوب در زمان خودش نسخه قبلی . بعد از 13 سال ولی انتظار پیشرفت بیشتر داشتم (گرافیک، چهره ها و..)
و اینکه راستر خـــیلی داغون و ضعیفه. تنیسور های حال حاضر که اکتیو هستن رو تقریبا اکثرشونو نداره.

سلطان نادال هم که نداره واقعا ناراحت کنندس. اگه راستر درست حسابی داشت میخریدم قطعا . اما در کل مشخصه که بهترین بازی تنیس موجود هست و خوراکه کساییه که حرفه ای تنیسو دنبال میکنن

• Like
Reactions: Madridista

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
دوستانی که میخوان بازی رو تهیه کنن این نکته رو در نظر داشته باشن که بازی به جز بخش بازی دوستانه‌ش بقیه بخش هاش نیاز به اتصال دائم اینترنت داره و نکته تلخ ماجرا اینجاست که برای ایران تحریمه سروراش و شما باید حتما با vpn وصل بشید که حتی بتونید وارد بخش کریر بازی بشید!

پ.ن: هر dnsای که بلد بودم تست کردم ولی نتونست تحریم رو دور بزنه. فقط با VPN!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر