Top 10 Most Anticipated Games of 2011 l X360

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
media

درود ، سایت اینترنتی 1up نیز اقدام به تهیه لیستی از عناوین بزرگ سال 2011 که از آنها انتظارات بسیار بالاست کرده ! در زیر لیست اونها رو میبینیم باهم :

Gears of War 3

media

...
Deus Ex : Human Revolution

...
The Elder Scrolls V :Skyrim

916.jpg

...
L.A NOIRE

media

...
Project Draco

media

...
Bulletstorm

media

...
Child of Eden

media

...
Mass Effect 3

media

...
Portal 2

media

...
Batman : Arkham City

media

========================

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
top 10............................top 10
پس كو dead space 2!!
ولي توي اين ليست portal , mass effect از همه شاخ تر بودن
به هر صورت مرسي

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,085
نام
نـــــــویـــــــــد
top 10............................top 10
پس كو dead space 2!!
ولي توي اين ليست portal , mass effect از همه شاخ تر بودن
به هر صورت مرسي

دوست عزیز جان هرکی دوست داری بیخیال شو به خدا حال من به شخصه بد شد اینقدر پست های شمارو در این رابطه دیدم ممنون میشم

زرشک FM4 رو نزاشته :d بهترین ریسینگ رو نزاشته ؟ :d خاک بر سرش :d

در ضمن دوست عزیزی که در مورد FM4 گفتن، باید بگم که به احتمال قوی توی 2011 عرضه نمیشه وب هخاطر همینم هستش که توی این لیست قرار نداره!

شما مطمئنی 2011 نمیاد ؟
من فکر کنم به احتمال خیلی قوی همین 2011 منتشر میشه ( احتمال که هیچ 100% 2011 میاد )

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
ممنون بیونتا جان.
درصدد بودم این مطلب رو بذارم، حالا که گذاشتید کی از شما بهتر!:d
واقعاً امید ما به این بازی ها هستش.
در ضمن دوست عزیزی که در مورد FM4 گفتن، باید بگم که به احتمال قوی توی 2011 عرضه نمیشه وب هخاطر همینم هستش که توی این لیست قرار نداره!
و در مورد اون دوستمون که در مورد Dead Space 2 گفته بودن، چون بیونتا جان 10 تا رو نوشتن DS2 توش نیستش شاید اگه 11 تاشو مینوشتن اونم توش بود!
ممنون.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
و در مورد اون دوستمون که در مورد Dead Space 2 گفته بودن، چون بیونتا جان 10 تا رو نوشتن DS2 توش نیستش شاید اگه 11 تاشو مینوشتن اونم توش بود!
ممنون.
اتفاقا FM4 و Gears 3 قطعیه قطعی هستند. توپ تکونشون نمیده:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,085
نام
نـــــــویـــــــــد
اتفاقا FM4 و Gears 3 قطعیه قطعی هستند. توپ تکونشون نمیده:D

مخصوصا FM4 . نمونش FM3 بود که دقیقا همون تاریخ که گفتن منتشر کردن و اون مسائل انیمیشن تعویض دنده پیش اومد بعد از انتشار :d

DEAD_RPG

کاربر سایت
Nov 11, 2010
5
نام
Grey Warden
Dragon Age 2 کجاست؟

واقعا انتظار داری بازی مثل Dragon Age 2 توی این لیست باشه؟!! به نظر من که باید این بازی رو بذارند توی لیست Least Anticipated Games. میدونی چرا؟ چون که مدیر این بازی اصلا حالیش نمیشه ژانری مانند RPG چه ژانری هست!! واقعا حیف بازی به شاهکاری DAO نبود که اینطوری بکننش؟!! توی تریلر هایی که من از بازی دیدم بازی کاملا به یک اکشن تبدیل شده.به طوری که مدیر بازی رسما یه جورایی اشاره میکنه که توی بازی با Button Mash کردن میتونیم دشمنا رو از بین ببریم!! در حالی ژانر بازی RPG هست! جالبه از گفتن این حرف ها بسیاری هم فیض میبرند!! )x بیا این ویدیو رو ببین میفهمی چی میگم.هر چیز بدی از این بازی بگم کمه.دیگه تو حسابت رو برو:تعداد افراد پارتی به سه نفر کاهش یافته, هوش مصنوعی بازی افت نجومی داره,جادوگرهای محترم با یکی دوتا جادو همه رو لت و پار میکنند!! و ... که همه اینها توی ویدیو قابل مشاهده هستند.خوب, به نظرت چنین بازی واقعا لایق اینه که توی چنین لیستی قرار بگیره؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
پَ Dragon Age 2 کجاست؟:-/
ایستش خوبه ولی باید تعدادشو بیشتر میکردن تا بازیهای مهم دیگه ای هم توش باشن.

واقعا :-/:-/:-/:-/:-/

واقعا انتظار داری بازی مثل Dragon Age 2 توی این لیست باشه؟!! به نظر من که باید این بازی رو بذارند توی لیست Least Anticipated Games. میدونی چرا؟ چون که مدیر این بازی اصلا حالیش نمیشه ژانری مانند RPG چه ژانری هست!! واقعا حیف بازی به شاهکاری DAO نبود که اینطوری بکننش؟!! توی تریلر هایی که من از بازی دیدم بازی کاملا به یک اکشن تبدیل شده.به طوری که مدیر بازی رسما یه جورایی اشاره میکنه که توی بازی با Button Mash کردن میتونیم دشمنا رو از بین ببریم!! در حالی ژانر بازی RPG هست! جالبه از گفتن این حرف ها بسیاری هم فیض میبرند!! )x بیا این ویدیو رو ببین میفهمی چی میگم.هر چیز بدی از این بازی بگم کمه.دیگه تو حسابت رو برو:تعداد افراد پارتی به سه نفر کاهش یافته, هوش مصنوعی بازی افت نجومی داره,جادوگرهای محترم با یکی دوتا جادو همه رو لت و پار میکنند!! و ... که همه اینها توی ویدیو قابل مشاهده هستند.خوب, به نظرت چنین بازی واقعا لایق اینه که توی چنین لیستی قرار بگیره؟

به نظر من که تا بازی رو از نزدیک نبینیم نمیشه نظر قطعی داد

ولی یه حسی بهم میگه نسخه 2 بازی مثل ME2 کولاک میکنه

بخدا میدونم سبک ME2 با DA فرق داره و نسخه اول بازی رو هم تموم کردم پس به این که سبکشون متفاوته ( منظورم نوع RPG بودنشونه ) گیر ندید

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

:)) برو عمو ! اصلا تا حالا شده Boware بازیه بد بسازه ؟!!
مطمعن ( میدونم املاش غلطه ) باش این بازی یک شاهکاره . یا این یا ME3 بهترین بازیه سال میشن !!! شک نکن !

DEAD_RPG

کاربر سایت
Nov 11, 2010
5
نام
Grey Warden
:)) برو عمو ! اصلا تا حالا شده Boware بازیه بد بسازه ؟!!
مطمعن ( میدونم املاش غلطه ) باش این بازی یک شاهکاره . یا این یا ME3 بهترین بازیه سال میشن !!! شک نکن !

:)) واقعا تعجب میکنم:)) ویدیو رو دیدی این حرفا رو میزنی!!!:)) اصلا بازی اول رو بازی کردی و این بازی رو باهاش مقایسه کردی؟!!! من حرفم رو با دلیل و مدرک میزنم, دلیل و مدرک شما چیه؟!!!!

پس لطفا حرف بیهوده نزن, برو ویدیو رو ببین بعد بیا نظر بده.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
شما ظاهرا تمامی اخبار و ویدئوهای بازی رو دنبال نکردی! چون بازی شامل هر دو مد میشه.این بستگی به شما داره که بخوای بازی رو مثل DAO انجام بدی یا مثل یه بازی action rpg.

DEAD_RPG

کاربر سایت
Nov 11, 2010
5
نام
Grey Warden
شما ظاهرا تمامی اخبار و ویدئوهای بازی رو دنبال نکردی! چون بازی شامل هر دو مد میشه.این بستگی به شما داره که بخوای بازی رو مثل DAO انجام بدی یا مثل یه بازی action rpg.
چرا اتفاقا این کار رو کردم, و این رو هم میدونم, اما بحث من سر همون مد RPG هست که گند زدن توش Action که هیچ!! در واقع این بازی به نظر من یک Mass Effect 3 قرون وسطایی هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ooops

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر