Multi Platform Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
TBA
ناشر
Amazon
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
5 که خوب نبود.نمیدونم منظور از 6 کدومه.اگر اولین نسخه ps2 منظور شماس که فاجعه بود.تومب ریدر کلاسیک همون 1 تا 4 رو منظورمه.ولی شخصا 2 رو بهترین میدونم.بعد از اون مثل شما 1و4و3.ولی جادوی وسعت و عظمت مصر نسخه4 و هند نسخه 3 فراموش نشدنیه.البته واسه من که پیرمردم.موسیقی نسخه 3 تو لایبری ثابت موزیکامه.البته آهنگ سازش فکر کنم فوت کرد.
آره منظورم از 6 همون angel of darkness هستش که واقعا فاجعه بود کلا منظورم از نسخه های کلاسیک. نسخه هایی بود توسط core design ساخته شده بود

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
من امیدوار بودم تو shadow کاراکتر جونا بشکل بدی کشته بشه بالاخره یه حس closure بهم دست بده بعد این همه تحمل کردن.
حالا خوبه تو این جدیدا یهو برش گردونن :))

• Like
Reactions: ArMaN458

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
According to the alleged casting notes for Lara, the project is looking to cast an “authentic British” actress in their mid-30s “in the prototype of Emily Blunt or Rosamund Pike”, and the role will involve “romantic scenes with another female character”

View attachment Gifybot.mp4

دوستان لطفا کسی @hitman68 رو منشن نکنه؛ نباید این شایعه رو ببینه! :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
According to the alleged casting notes for Lara, the project is looking to cast an “authentic British” actress in their mid-30s “in the prototype of Emily Blunt or Rosamund Pike”, and the role will involve “romantic scenes with another female character”

View attachment 266609

راس میگه منشن نشه :))

(:| romantic scenes =P~ with another female character

اینم بخاطر ترند روز میخوان گند بزنن بره

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
616
البته این چیز جدید و عجیبی نیست قبلن هم اشاراتی به موضوع همجنسگرا بودن و یا بایسکشوال بودن لارا شده بود .

https://screenrant.com/tomb-raider-lara-croft-bisexual-comic/

توی نسخه ی ریبوت هم اشاراتی به رابطه ی رمانتیک بین سم و لارا شده بود

خالق لارا هم صحبت هایی در این مورد کرده بود

Toby Gard, her creator, said in the commentary for Tomb Raider Anniversary that Lara "has no interest in romance with men.

مهم اینه که بتونن رابطه ی خوب و قابل باوری خلق کنن ، گرایش جنسی مسئله ی مهمی نیست.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا

View attachment 266609

فکر کن بازیت یه عالمه سوراخ سمبه داره واسه پر کردن و حسابی دچار تکرار و مشکل هویت شده، اونوقت یکی از اولین خبرهای خوشی که میدن چیه؟ همجنسگرا بودن لارا و داشتن صحنه‌های سخسی...:-?
اینام شدن مثل یه قشر خاص که کل فکر و ذکرشون از کمر به پایینه. باوو به گیم ساختنتون برسید جای این مسخره بازیا:|

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
فکر کن بازیت یه عالمه سوراخ سمبه داره واسه پر کردن و حسابی دچار تکرار و مشکل هویت شده، اونوقت یکی از اولین خبرهای خوشی که میدن چیه؟ همجنسگرا بودن لارا و داشتن صحنه‌های سخسی...:-?
اینام شدن مثل یه قشر خاص که کل فکر و ذکرشون از کمر به پایینه. باوو به گیم ساختنتون برسید جای این مسخره بازیا:|
لامصبا اون شورت و دوتا کلتشو گرفتن بعد اودم همجنسگرا کردن :))
بجای اینکه خبر بیاد داریم روی شوتینگ کار میکنیم اومدن از رابطه اینا گفتن. یعنیx-(
البته سوء تفاهم نشه هیچ مشکلی با همجنسگرا بودن ندارم ولی به زور چپوندن توی هر فیلم و سریال و الانم بازی دیگه داره حال بهم زن میشه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
بدبختی اینجاست یک تریپ مورالیستی و انقلابی در میارند.:| فقط گند زدید به یک شخصیت کلاسیک! نفر بعدی کیه؟ کریتوس و مستر چیف؟:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
بدبختی اینجاست یک تریپ مورالیستی و انقلابی در میارند.:| فقط گند زدید به یک شخصیت کلاسیک! نفر بعدی کیه؟ کریتوس و مستر چیف؟:D
کریتوس خوشبختانه از این قضیه جون سالم به در آورد و به خوبی تونستن درکنار نگه داشتن ویژگی‌های کلاسیکش شخصیتش رو پیشرفت بدن و تبدیلش کنن به نسخه گاو 2018 :x
حالا من مشکلی خاصی با همجنسگرا بودن یا نبودن کاراکتر ندارم ولی اینکه به جای درست کردن بازی تکراریشون دنبال این چیزان خیلی مسخره است. خیلی از بازی‌های جدید حداقل یه شخصیت رنگین کمونی دارن ولی تا وقتی که کیفیت بازی حفظ بشه و اعتقادات بقیه تو حلقمون فرو نکنن حله به نظرم :-"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,534
این بازی هم 2020 اومدو به قول شما از ترند روز استفاده کرد، از این موارد زیاده بخوام نام ببرم. حالا اطلاعات برخی در حد یوتوبه ولی نسخه اول TLoU در سال 2013 مشخص شد الی چه گرایشی داره
maxresdefault.jpg

در مورد تومب ریدر همونطور که در تاپیک های دیگه اشاره شد بعد از نسخه 2013 عملا بازی دیگه حرفی برای گفتن نداشتو توی ورطه تکرار افتاد، یعنی در همون دو نسخه بعدی که از این مسائل درون بازی به قول شما خبری نبود باز هم صرفا میلک شد، الان که این خبر میاد مشکل برای خیلیا که دنبال گیم هستن این مسائل نیست، مسئله اینه گیمری که میاد در مورد تومب ریدر جدید بعد از ریبوت و نسخه های فراوان اطلاعات دریافت میکنه انتظار داره مهاجم مقبره به ریشه های خودش حداقل برگشته باشه، ولی اطلاعاتی که لیک می شه چیه، لارا لیدر مهاجمین مقبره شده، منزوی شده، لارا با تیمی از مهاجمین مقبره کار می کنه.. یعنی اگه حقیقت داشته باشه این خبر، بی اهمیت ترین مسئله که حتی یک هیتر هم میره بهش چنگ بزنه نمی تونه مسئله گرایش لارا باشه، این مواردی که ذکر شده برای منی که بیش از 20 ساله فن سری هستم حکم دستوپا زدن برای سرپا نگه داشتن تومب ریدر با شخصیت های دیگه رو داره

پ ن: فرومرها قبلا هم بودن ولی اطلاعاتشون دیگه انقدر پایین نبودو متوجه می شدن که هر مسئله ای رو نباید با گودرز و شقایق پیوند داد، ولی سطح فروم انقدر پایین اومده بجای اینکه گیمرها بیان در تاپیک بازی به بحثو تبادل نظر بپردازن، چند تا فرومر طوطی وار پایه ثابت تاپیک بازی ها شدنو بقیه هم وقتی فضا رو انقدر سمی می بینن بی خیال فعالیت می شن

بعضیا دوس دارن این مسئله در همه تاپیک ها ادامه پیداکنه، منم اتفاقا دوس دارم هر از چندگاهی این مسئله رو یادآور بشم و دستمون اتفاقا خیلی بازه، بطور خلاصه TLoUPII در سال 2020 اومدو صنعتو با جوایزی که گرفت جر داد. باهاش سعی کنید کنار بیاید چون اگر قرار باشه سر هر مسئله ای که در هر بازی ای اتفاق افتاده و میوفته پای این شاهکارو در هر تاپیکی وسط بکشید، فقط باعث می شه همون چند نفری که قصد فعالیت مفید دارن از فعالیت دست بکشن. خودم تا الان کم اتفاق افتاده وارد این مسائل بشم در تاپیک ها چون نمی خوام مسیر تاپیک منحرف بشه با اینکه همونطور که گفتم بدم نمیاد تا هر موقع دلتون بخواد بحث TLoUPII ادامه پیدا کنه، مطمئن باشید بیشتر از فن های این عنوان کسی نیست که دوس داشته باشه بی ربط با ربط پای این شاهکارو کلکسیون افتخارات هر دو نسخه رو وسط بکشه. یکبار گفتم در یک تاپیک این مسئله رو بگم که مدیران و ناظمین هم ببینن که اگه بحثی بی ارتباط با تاپیک از این پس شکل گرفت، نگن امیروان تاپیک رو داره منحرف می کنه چون بحث های بعد از این ادامه رو همون کامنت های قبلی خواهد بودو مشخصا خودتون علاقه مندید یک سری بحث کاملا نامرتبط با تاپیک شکل بگیره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر