Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازی کامللا open worldـه
حتی Fast Travel هم داره بازی

واقعا خیلی برام عجیبه که شما دارید این حرفو میزنید !
اگه حقیقت داشته باشه من خیلی هم خوشحال میشم ولی واقعا مطمئنم که توی یه مصاحبه خصوصی خوندم که اونا دقیقا همونا رو گفتن !
اگه منبعی ، مدرکی چیزی بدید ممنون میشم !

بی صبرانه منتظر عرضه ی بازیم.از همون تریلر اول توی e3 عاشقش شدم و امیدوارم زودتر لیک بشه.
راستی از پیش نمایش کامل هم ممنون.
نظر دوستان درمورد مولتی ـش چیه؟؟:d

بازی open world هست ولی نه در حد Farcry! جزیره خیلی بزرگ نیست. واسه همینه که فکر میکنین open world نیست. من تمام اطلاعات رو از توضیحات تریلرها گرفتم
یه سری تریلر اپیزودی هست که 4 قسمته. هر کدوم در مورد یک سری قسمت های بازی اطلاعات میده
یه سری اطلاعات هم Zack Levi میده. رفته تو استودیوشون و اطلاعات گرفته. حالا باید بازی بیاد معلوم میشه دیگه :d

منبع لطف می کنید:d
Open-world Tomb Raider coming to 360, PC, & PS3! - GameSpot.com
PC Gamer: New Tomb Raider to be open world, feature young Lara | Joystiq

---------- نوشته در 11:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

بی صبرانه منتظر عرضه ی بازیم.از همون تریلر اول توی e3 عاشقش شدم و امیدوارم زودتر لیک بشه.
راستی از پیش نمایش کامل هم ممنون.
نظر دوستان درمورد مولتی ـش چیه؟؟:d
مالتی بازی که به نظر جالب میاد یک گروه باز مانده باید در مقابل بومیان جزیره مقاومت کنند.البته ممکنه سریع خسته کننده بشه

همینطوری محض اطلاع سوال میکنم:
لباس لارا قراره تا اخر همین باشه؟نمیشه کم یا زیادش کرد؟اصلا همه لارا رو با همون لباس قدیمی معروف میشناسن
2Q==
.

همینطوری محض اطلاع سوال میکنم:
لباس لارا قراره تا اخر همین باشه؟نمیشه کم یا زیادش کرد؟اصلا همه لارا رو با همون لباس قدیمی معروف میشناسن
2Q==
.
احتمالا اینم مثل DmC
که آخرش موهای دانته سفید میشه و شبیه به چیزی میشه که ما میشناسیم
آخر بازی لباس لارا هم پاره میشه (:دی) یا خودش برای راحتی مانور دادن (:دی) لباسش رو پاره میکنه و تبدیل میشه به همون لارای دوست داشتنی ـه قدیمی. :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or