Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
عجب آنلاین تخیلی داره این بازی!
خدایی لول آدم بالا نباشه دهن آسفالت می شه!
ولی کلا آنلاینش تخیلیه!
من چند دست بازی کردم. خیلی غیر قابل پیش بینی بود!
یه بار مثلا از لحاظ تعداد کشتن داخل team death match توی گروه خودم اول شدم و هفت هشت نفر رو کشتم.
دست بعدی ان قدر تیم حریف خف می کرد که سه چهار تا بیشتر نتونستم بکشم! با این حال دوم شدم!
البته دست های زیادی هم بود که آخر می شدم!
کسی پایه بود ما رو اد کنه بعدا اگه عمر و وقتی بود، بزنیم:d:

لینک پروفایلم

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,810
نام
نریمان
عجب آنلاین تخیلی داره این بازی!
خدایی لول آدم بالا نباشه دهن آسفالت می شه!
ولی کلا آنلاینش تخیلیه!
من چند دست بازی کردم. خیلی غیر قابل پیش بینی بود!
یه بار مثلا از لحاظ تعداد کشتن داخل team death match توی گروه خودم اول شدم و هفت هشت نفر رو کشتم.
دست بعدی ان قدر تیم حریف خف می کرد که سه چهار تا بیشتر نتونستم بکشم! با این حال دوم شدم!
البته دست های زیادی هم بود که آخر می شدم!
کسی پایه بود ما رو اد کنه بعدا اگه عمر و وقتی بود، بزنیم:d:

لینک پروفایلم
تایید میشه.
تو این بازی لول بالایی نداشته باشی راحت کتلت میشی. :d

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
چرا مرده های بازی اینطوری میوفتن پاهاشون جم میشه میره زیر بغلشون تورو خدا جواب بدید ببینم مشکل از بازی منه یا کلیه:((:((
اقا مشکل از شما نیست:d
یعنی دقیقا مال منم همینجوری میشه رفتم دم یه جنازه اولای بازی دیدم پاهاش رفته زیر بغلش:d
البته بعضی هاشون فقط نه همشون

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
تایید میشه.
تو این بازی لول بالایی نداشته باشی راحت کتلت میشی. :d

البته درست می گی. ولی لول اون قدرها هم تأثیرگذار نیست.
چون اکثر اسلحه های خوب رو تا لول 20 بهت می ده. از لول 20 به بعد دیگه اسلحه یا آپگرید اون چنان شاخصی نمی گیری.
ولی بحث کتلت شدن کلا یه عالمی واسه خودش داره!
من خودم دیروز بازی می کردم. یه بازی که رفتم اصلا لگ نداشت. راحت 16 نفر رو کشتم و توی گروهم با اقتدار اول شدم!
چند دستی بود همین جوری گنده گروه بودم! بعدش خارج شدم دوباره وارد شدم. یه بازی لگ دار افتضاح رو آورد! یارو از کنار گالون بنزین رد شد. به گالون تیر زدم. شاید باورت نشه ولی 5 ثانیه بعدش تازه گالون منفجر شد نوشت kill!
اگه بازی لگ نداشته باشه و بتونی دشمن ها رو دقیق ببینی مشکل خاصی پیش نمی یاد. ولی اگه لگ دار باشه همون اولش خارج بشی بهتره تا کتلت نشدی و آبروت نرفته!:d البته کتلت شدن کلا مهم نیست. ولی این که آدم با لگ کتلت بشه خیلی مسخره هست! چون انگار اونا تو رو می بینن و تیرشون به هدف می خوره. ولی تو که تیر می زنی چند ثانیه دیر عمل می کنه و نوب به نظر می یای!;)

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
بر و بکس اگه کسی برای این بازی پایه مولتی هست لطفا گیمر تگ منو اد کنه. اگه جمعیتمون خوب باشه (حداقل 6 نفر) می تونیم گروهی مولتیشو بزنیم. 36 مگ هم بیشتر title update نداره و بازیش هم برنر ماکس نمی خواد.

گیمر تگ من: Ahmadreza PRO

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
خب پس کلی خوشحال شدیم :d
امیدوارم که فقط دیگه آنلاین نداشته باشه که بیشتر راجع به خود بازی حرف بزنیم :d

آنلاینش خیلی پرطرفدار هست. اگه مپ و مدهای بیشتری داشت که خیلی هم بهتر می شد. ولی همین الآنش هم خیلی خوب تونسته نظر هواداران رو جلب کنه. من که امیدوارم و مطمئنم نسخه بعدیش هم آنلاین خواهد داشت.:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آنلاینش خیلی پرطرفدار هست. اگه مپ و مدهای بیشتری داشت که خیلی هم بهتر می شد. ولی همین الآنش هم خیلی خوب تونسته نظر هواداران رو جلب کنه. من که امیدوارم و مطمئنم نسخه بعدیش هم آنلاین خواهد داشت.:d
آخه من اصلا این فلسفه آنلاین را نمیفهمم. یعنی چی آخه :-/ آخه لارا که آنلاین نمیخواد. همون کال آف دوتی بس نیست :d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بر و بکس اگه کسی برای این بازی پایه مولتی هست لطفا گیمر تگ منو اد کنه. اگه جمعیتمون خوب باشه (حداقل 6 نفر) می تونیم گروهی مولتیشو بزنیم. 36 مگ هم بیشتر title update نداره و بازیش هم برنر ماکس نمی خواد.

گیمر تگ من: Ahmadreza PRO

من شما را Add کردم اما فکر نمی کنم کسی بازی کنه ما که هنجرمون را پاره کردیم اینجا کسی بغیر از Ninja نیامد توی Tomb Raider شاید شما توانستید نفرات جمع کنید.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
یکی دو ساعت بازیش کردم...
فقط می تونم بگم خیلی مزخرفه نمی دونم چطوری این نمرات رو دریافت کرده ولی حقش نیست اصلا

Sent from my X10i using Tapatalk 2

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
فقط می تونم بگم خیلی مزخرفه نمی دونم چطوری این نمرات رو دریافت کرده ولی حقش نیست اصلا

مطمینی؟؟؟
این بازی از نظرمن یکی از بهترین تجربه های نسلم بوده...ولی خب نظر شما اینطوریه دیه...چ بنم:D!!؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
بیخیال شما چطوری با این بازی حال کردید اخه؟؟فک کردم همه همین نظر رو دارن...
من انچارتد هم که تو سبکه اینه بازی کردم ولی خدایی این کجا اون کجا,کلا خوشم نیومد ازش :/
پ.ن:کاملا نظره شخصی می باشد :|

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا

چیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی :-o
:-o
:-o
شما خوبی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر