Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بدبخت داره از چپ و راست بلا سرش نازل میشه میخواستی صدا هم از خودش درنیاره!؟:دی
این لهجه بریتیش هم تو تریلر CGـیش اگه دیده باشی حادتره!:دی البته زیاد غلیظ نیست!!:دی
اخه خیلی اخ و اوخ میکنه!:d:d
نه اون تریلر رو هنوز ندیدم:d کلا مشخصه :d

بدبخت داره از چپ و راست بلا سرش نازل میشه میخواستی صدا هم از خودش درنیاره!؟:دی
این لهجه بریتیش هم تو تریلر CGـیش اگه دیده باشی حادتره!:دی البته زیاد غلیظ نیست!!:دی

از لهجه بریتیشش بشدت استقبال میشه . البته نه خیلی غلیظ در حد Gaius Baltar !:d

اخه خیلی اخ و اوخ میکنه!:d:d

اره موافقم !:d سر و کله ادمو میبره !:d

من با وجود اینکه اصلا از سری بازی TR خوشم نیومد ولی با این سری جدید خیلی حال کردم..

فقط اگر کمی گرافیکش رو بالاتر ببرن عالی میشه..

من فکر نکنم بازی باشه که همچین صدا گذاری درش به کار رفته باشه اگر شما نمونه ای میشناسید به من بگید..!

من با وجود اینکه اصلا از سری بازی TR خوشم نیومد ولی با این سری جدید خیلی حال کردم..

فقط اگر کمی گرافیکش رو بالاتر ببرن عالی میشه..

من فکر نکنم بازی باشه که همچین صدا گذاری درش به کار رفته باشه اگر شما نمونه ای میشناسید به من بگید..!
DEAD SPACE - METRO 2033 ! مخصوصا تو مترو پدرت درمیاد انقد یارو نفس نفس میزنه!

بابا اول که اون پارچه یا هر چیزی که دورش پیچیده شده بود آتیش گرفت ، یک جورایی خطرناک و ترس و دلهره آور هست چنین شرایطی :biggrin1: بعد از ارتفاع میوفته ، بعدش هم که میخ میره تو شکمش و اون لحظه خیلی دردناک بود واسم ! :(:biggrin1: بعضی ها مثلا وقتی پاشون به یک سنگ میخوره چنان فریاد میزنن انگار تیر خوردن ، لارا با این همه عذاب الهی که برش نازل شده بود تازه کم ناله میکرد :biggrin1: طبیعی بود ... خیلی خوب کار کرده بودن در کل ، از اون تیکه که طرف سرش زیر سنگ پرس شد هم بــســی لذت بردم :biggrin1: ... دیگه خفن بود :biggrin1: .

حس ترس داره :( شاید بازیش نکردم.
ولی فوق العاده جو داد بهم، اصلا شاهکار بود هیچ انتظاری از بازی نداشتم یعنی :دی.
گیم پلی رو که دیدم هر لحظه اش میخکوبم میکرد.
دم سازنده هاشون گرم ته نوآوری بودن به نظرم.

حالا از خوشگلیش و آه و اوهاش که بگذریم ! بازی خیلی خوبیه فکر کنم بترکونه گرافیکشم که عالی بود
اصلا ام شبیه Uncharted نیست!
من خودم همیشه از Tomb raider ها بدم میومده اما اینو دیدم نظرم عوض شد.خوشمان آمد:دی

حالا از خوشگلیش و آه و اوهاش که بگذریم ! بازی خیلی خوبیه فکر کنم بترکونه گرافیکشم که عالی بود
اصلا ام شبیه Uncharted نیست!
من خودم همیشه از Tomb raider ها بدم میومده اما اینو دیدم نظرم عوض شد.خوشمان آمد:دی
این TR از بازی های زیادی الهام گرفته از جمله Uncharted ، این حرف خود سازنده های بازی هست ! حداقل اینکه اتمسفر و جو بازی خیلی شبیه به انچارتد هست .

• Like
Reactions: hosein me
این TR از بازی های زیادی الهام گرفته از جمله Uncharted ، این حرف خود سازنده های بازی هست ! حداقل اینکه اتمسفر و جو بازی خیلی شبیه به انچارتد هست .
خدا کنه نباشه.من tomb raider میخوام نه tomb charted .فقط ترسم از اینه که بازی رو زیاد شلوغ کنن و سینمایی کنن.لذت این بازی واسه من همون سکوت و تمرکز روی طبیعت و ماجراجویی و پیدا کردن ایتم های راز الوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or