Tomb Raider یک میلیون بار تنها پس از 2 روز عرضه بازی شد!

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
lara610.jpg

مدیر تجارت جهانی Crystal Dynamics، کارل استوارد (Karl Steward) از طریق توییتر نشان داد که بیش از یک میلیون نفر در حال بازی کردن Tomb Raider تنها پس از 2 روز انتشار آن در 5 مارس هستند.
trans.gif

قسمت قبلی آن یعنی Tomb Raider: Underworld در زمان خود پس از یک ماه بیش از 1.5 میلیون واحد فروش داشت. به نظر می رسد Tomb Raider آماده پیش گیری از این مبلغ در پایان هفته باشد.

منابع خبری

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
حقشه.امیدوارم فروشش رو پلتفرم pc هم خوب باشه تا شرکتهای دیگه هم تشویق بشن بازیهاشون رو روی پلتفرم pc هم بیارن{منظورم اونایی که هنوز بازی روی این پلتفرم نمیدن:d} تا نسل بعد در صورت کپیخور نشدن کنسول به مشکل جدی بر نخوریم:d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بازی کیفیت بالا باید فروش بالایی هم داشته باشه و این واقعا خوشحال کننده هست که بازی با توجه به کیفیت عالی ، فروش عالی رو هم خواهد داشت .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
doostanehsoft@
ترجمتون خیلی بهتر شده ممنون بابت زحمتی که میکشید

نمیدونم چرا اصلا باTOMB RAIDER حال نمیکنم شاید چون GEOW, Uبازی کردم محیط هاشون رنگ های گرم تری داشتن نمیتونم اینو بازی کنم

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مشکلش چیه؟

نمی خوام ایراد بگیرم ولی سعی کنین کاماها را قرار بدین,اینجوری چند بار باید روش رو خوند تا متوجه شد!!
شد هم جالب نیست,"شده است"بیشتر معنی میده اینجا!
Tomb Raider یک میلیون بار پس از عرضه,بازی شده است.

است رو نزاشتم تا طولانی تر نشه.
Tomb Raider یک میلیون بار پس از عرضه,بازی شده است هم اگر , رو نمی زاشتید هم معنی می داد
yahoo_1.gif

قبول دارم معنی می داد فقط میگم خوندش راحت تر میشد!!:d
به هر حال ممنون از خبر!

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
نمی خوام ایراد بگیرم ولی سعی کنین کاماها را قرار بدین,اینجوری چند بار باید روش رو خوند تا متوجه شد!!
شد هم جالب نیست,"شده است"بیشتر معنی میده اینجا!
Tomb Raider یک میلیون بار پس از عرضه,بازی شده است.

است رو نزاشتم تا طولانی تر نشه.
Tomb Raider یک میلیون بار پس از عرضه,بازی شده است هم اگر , رو نمی زاشتید هم معنی می داد :)

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
همه چي عاليِ عالي بود فقط يكم اغراق توش زياد بود . لامصب از ٢٠ متري ٥ بار ميخورد به در ديوار ٢ ثانيه اي سرپا بود . :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر