Tomb Raider: اکتشاف ،ماجراجویی و شکار

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
Tomb_raider.jpg

Tomb Raider: اکتشاف ،ماجراجویی و شکار

این طور که به نظر می رسد توسعه reboot بازی Tomb Raider مسیر درستی را پیش گرفته است. گیم پلی بازی تا حد زیادی نسبت به آنچه که در نسخه های قبلی Tomb Raider شاهد بودیم، فرق کرده و به دنبال آن هم هواداران بسیاری را برای خود دست و پا کرده است.

Noah Hughes کارگردان هنری بازی در یک مصاحبه جالب با وبسایت CVG, به توصیف تعدادی از جنبه های مختلف این بازی پرداخته است. او به بیان این مورد می پردازد که شما در بازی چگونه حس حضور در یک عنوان Open world را خواهید داشت که برای انجام برای انجام فعالیت های جانبی و همچنین شکار کردن یکی از نکات مورد نیاز بازی می باشد.
او توضیح می دهد که چگونه شما در بازی حس حضور در یک عنوان Open world را خواهید داشت، در عین این که این بازی یک عنوان Open world نیست.

او می گوید:
"از نگاه یک Tomb Raider ، شما می خواهید اقدام به خلق یک جهان مملو از فضاهای ریشه دار وغنی کنید تا حس حضور در جایگاه واقعی بازی را در مخاطب ایجاد کنید. جنبه دیگری که برایمان از اهمیت بالایی برخوردار بود، حس جستجو و پیدا کردن اشیا بود. انجام بازی در یک مسیر خطی و مستقیم برایمان پذیرفتنی نبود. بنابر این پرداختن به فعالیت های جانبی یکی از نکات اصلی بود که به واسطه آن می توانستیم حس اکتشاف و ماجراجویی را در عین وفاداری به نسخه های قبلی، در بازی خلق کنیم. "

او همچنین می گوید که برای زنده ماندن و بقا بایستی در بازی به شکار بپردازید و علاوه بر آن، این کار موجب می شود که Lara مهارت های بیشتری را نیز کسب کند.

او در این باره می گوید:
" در زمینه شکار کردن باید بگویم که Lara از انجام آن تجربه و مهارت کسب می کند. ما می دانیم که غذا یکی از مواردی است که برای زنده ماندن مورد نیاز است، ولی ما نمی خواستیم تا بازی را به یک شبیه ساز واقعی تبدیل کنیم. بنابر این شکارکردن تنها به منظور زنده ماندن و کسب مهارت می باشد؛ و به همین خاطر سعی کردیم تا مطمئن شویم، موجوداتی مثل آهوی کوهی که قرار است شما به شکار آنها بپردازید دارای هوش مصنوعی کافی و خوبی باشند تا شما به معنی واقعی کلمه حس کنید که در یک دنیای واقعی حضور دارید. "

Tomb Raider در تاریخ 5 اسفند 91 برای پلتفرم های PlayStation 3، Xbox 360 و PC در دسترس خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
همین که بازی مثل RDR شکار داره من یکی بی صبرانه منتظرش هستم تا ببینم چی از آب در میاد فقط خدا کنه قاطی پاتی نشه...!!

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
نمیدونم توجه کردید یا نه ولی تو نمایش E3 پارسال کیفیت فنی بازی خیلی نسبت به نمایش بازی تو VGA داشت اصلا این تریلر اخری از تکسچر بی ریخت پر شده بود
ولی گذشته از این تریلر اخر در مجموع امیدوار کننده ظاهر شده
با این قابلیتی هم که گفته شده به نظرم جذابیت رو چند برابر میکنه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این شکار که مثل ردمپشن هست خیلی خوبه.بالاخره این بازی هم از خطر بودن در اومد
البته اگه کاملا هم ی بازی بیاد شبیه ساز باشه برای بقا ب شکار و ... بپردازه من یکی پایم :D

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
کجان اون دوستانی که Tomb Raider رو کلونی بی کیفیت از Uncharted میدونستن؟ کجان مخالفای تغییرات Tomb Raider؟
واقعا Crystal Dynamics سنگ تموم گذاشت توی این بازی! شاید حتی نامزد GotY نشه ولی ارزش بازی چنان بالاست که اصلا برای من (و همه ی طرفداراش) مهم نیست حتی بهترین Action-Adventure رو بگیره.
واقعا روح تازه ای توی سری دمیدن و امیدوارم فروش بازی چنان خوب باشه بلافاصله بازی بعدی (برای نسل بعد البته:d) کلید بخوره!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کجان اون دوستانی که Tomb Raider رو کلونی بی کیفیت از Uncharted میدونستن؟ کجان مخالفای تغییرات Tomb Raider؟
واقعا Crystal Dynamics سنگ تموم گذاشت توی این بازی! شاید حتی نامزد GotY نشه ولی ارزش بازی چنان بالاست که اصلا برای من (و همه ی طرفداراش) مهم نیست حتی بهترین Action-Adventure رو بگیره.
واقعا روح تازه ای توی سری دمیدن و امیدوارم فروش بازی چنان خوب باشه بلافاصله بازی بعدی (برای نسل بعد البته:d) کلید بخوره!

برادر من همچین کجان کجان میکنی که انگار می خوای بزنیشون..!خوب هرکسی یه سلیقه ای داره دلیل نمیشه اون یکی رو ترور کنه که..!!به چشم شما بازی TR خوبه به چشم من Uncharted ولی نمیام به هیچ عنوان حرفی بزنم کسی ناراحت بشه..!!شاید آف تاپیک باشه ولی خود من که با همه ی وجودم بازی متال گیر رو میپرستم و افتخار میکنم که فن متال گیر هستم،یه دوست دارم که از سری متال گیر متنفره..!!ولی یه گیمر حساب میشه..!!هیچ وقت هم تلاش نکردم مجبورش کنم.امیدوارم بهترین بازی سال بشه همین.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
برادر من همچین کجان کجان میکنی که انگار می خوای بزنیشون..!خوب هرکسی یه سلیقه ای داره دلیل نمیشه اون یکی رو ترور کنه که..!!به چشم شما بازی TR خوبه به چشم من Uncharted ولی نمیام به هیچ عنوان حرفی بزنم کسی ناراحت بشه..!!شاید آف تاپیک باشه ولی خود من که با همه ی وجودم بازی متال گیر رو میپرستم و افتخار میکنم که فن متال گیر هستم،یه دوست دارم که از سری متال گیر متنفره..!!ولی یه گیمر حساب میشه..!!هیچ وقت هم تلاش نکردم مجبورش کنم.امیدوارم بهترین بازی سال بشه همین.
دوست عزیز من نگفتم فنای Uncharted! خودم Uncharted 3 رو چندین بار تموم کردم (برای من یکی از بهترین صحنه های بازی های این نسل Zoom Out توی قبرستون کشتی ها بوده). خودم عاشق Uncharted 2 هستم. اگه فن بازی نباشم خیلی باهاش حال میکنم ولی متاسفانه یه سری دوستان به قدری تیکه اداختن به بازی که انگار نه انگار همین Tomb Raider نبود تمام استانداردهای سبک Action-Adventure رو بنا کرد. مثل اینکه دارن درباره ی Lost Planet حرف میزنن. من روم با اون افراده که تا چیزی میشد میگفتن Tomb Charted. من خودم از فنای دو آتیشه ی Naughty Dog ام ولی وقتی یه افرادی میان و ... . در هر حال من نه منظورم به مخالفای Tomb Raider هست نه طرفدارای آنچارتد. من حرفم به اون افرادیه که روزی 3 وعده تاپیکای Tomb Raider رو ترول میکردن و این شده بود تفریح شون.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوست عزیز من نگفتم فنای Uncharted! خودم Uncharted 3 رو چندین بار تموم کردم (برای من یکی از بهترین صحنه های بازی های این نسل Zoom Out توی قبرستون کشتی ها بوده). خودم عاشق Uncharted 2 هستم. اگه فن بازی نباشم خیلی باهاش حال میکنم ولی متاسفانه یه سری دوستان به قدری تیکه اداختن به بازی که انگار نه انگار همین Tomb Raider نبود تمام استانداردهای سبک Action-Adventure رو بنا کرد. مثل اینکه دارن درباره ی Lost Planet حرف میزنن. من روم با اون افراده که تا چیزی میشد میگفتن Tomb Charted. من خودم از فنای دو آتیشه ی Naughty Dog ام ولی وقتی یه افرادی میان و ... . در هر حال من نه منظورم به مخالفای Tomb Raider هست نه طرفدارای آنچارتد. من حرفم به اون افرادیه که روزی 3 وعده تاپیکای Tomb Raider رو ترول میکردن و این شده بود تفریح شون.

اون یه سری هرکاریشون بکنی ایراد خودشونو میگیرن.کاریش نمیشه کرد..!!خودت داری میگی تورول :) خوب مشخصه معنی این کلمه یعنی چی..!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر