Tom Clancy's The Division | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,199
نام
آرمين

Title: Tom Clancy's The Division
Developer:
Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Director: Ryan Barnard
Creative Director: Nicklas Cederstrom
Release Date: 8 March 2016
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
MetaScore: N/A

System Requirements

MINIMUM CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

RECOMMENDED CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

اطلاعات کلی بازی:


 • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
 • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
 • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
 • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
 • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
 • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
 • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
 • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
 • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
 • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.

در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:
 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

 • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
 • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
 • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
 • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
 • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
 • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
 • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
 
آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,199
نام
آرمين
بازم شایعه درست از آب در اومد. همین الان هم تایید شد.
The Division Year 2 content confirmed – includes free DLC, PvE events, more
آره درست بوده، کلا یوبی دست رد به شایعه نمیزنه :D
بدترین خبر برای من کار کردن Julian Gerighty روی بازی هست، البته صحبت ها از سمت ایشون هست و امیدوارم خودش کاره ای نباشه! واقعا تنبل و خستس، برای آشنایی هم Creative Director بازی The Crew بوده و DLC اول خود دیویژن هم ایشون کارگردانی کرده!!!
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
آره درست بوده، کلا یوبی دست رد به شایعه نمیزنه :D
بدترین خبر برای من کار کردن Julian Gerighty روی بازی هست، البته صحبت ها از سمت ایشون هست و امیدوارم خودش کاره ای نباشه! واقعا تنبل و خستس، برای آشنایی هم Creative Director بازی The Crew بوده و DLC اول خود دیویژن هم ایشون کارگردانی کرده!!!
Underground؟ اتفاقا من ازش بدم نمیومد. به نظرم که خوب بود. ولی خب Survival و Last Stand بهتر بودن. همین الان لایو استریم هم داره پخش میشه. Julian Gerighty هم هست. کاملا مشخصه که تنبله
 

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
امروز تو Last stand باگ شده بود فکر کنم امتیاز تیم حریف صفر مونده بود تکون نمیخورد خیلی باحال بود:))
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
لایو استریم هم تموم شد. برای سالگرد بازی هم هی emote جدید و مجانی میدن. مثل خوشحالی راکی توی فیلم اش هست. 200 Premium Credit هم به همه میدن(!!!!!!!!!!!!!!) از 11-16 مارچ Field Caches دو برابر میشه. از 9-16 هم لوت HVT دو برابر میشه. در مورد DLC و Loadout هم غیره هم حرف زدن. به نظرم اصلا خوب نبود. 4 ماهه دیگه قراره عرضه بشه. تا اون موقع پلیر بازی زیر 5 هزار نفر میشه
 

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
281
دوستان من بعد 5 ماه که نمی تونستم وارد بازی بشم تازه ساپرت مشکلم رو حل کرد کارکتر من لول 10 مونده یکی یه توضیحی میده تو این مدت چه اتفاقاتی واسه بازی افتاده از کجا شروع کنم چه کارهایی تو الویت هستش و.... ممنون
?????
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
درسته که هنوز هیچی از year 2 مشخص نیست ولی شخصا هیچ حس خوبی بهش ندارم. بازی هایی که سال بعد دارن و باز هم ساپورت میشن اصولا میان از مشکلات سال قبلشون درس میگرن و سازنده ی بازی برای سال بعد تمام تلاش اش رو میکنه تا مخاطب و پلیر جمع کنه. برای مثال Destiny یا Diablo 3 و یا حتی Rainbow. هرکدوم از این بازی ها سعی کردن توی سال بعدیش با محتوای خوب و درست پلیر های بازی رو راضی نگه دارن. مخصوصا Destiny. دقیقا بعد از لایو استریم Division که در مورد Year 2 بود، لایو استریم Destiny شروع شد. لایو استریم Division حدود 8 هزار نفر ولی برای Destiny حدود 100 هزار نفر بیینده داشت.(!!!!!!!!) دلیل اش هم کاملا واضحه. Destiny برای سال بعدش با اضافه کردن محتوای داستانی و Raid و ... ، کلی به پلیر های بازی اش اضافه شد. چیزایی که خودِ پلیرها میخواستن. یادمه حتی برای DLC سال دوم باید توی نوبت می ایستادی که بتونی بازیش کنی. یا مثلا Rainbow که انصافا کاراکتر های سال دومش اگه خوب نباشن، افتضاح هم نیستن. ولی Division کلا فرق میکنه. سال دومش یه حالت خالی نبودن عریضه است. پلیر باید 4 ماه صبر کنه تا loadout و Feat و ... بهش اضافه بشه. اصلا خوب نیست. تا موقعی که Massive بیاد داستان و PVE رو به بازی اضافه کنه همین 10 هزار پلیر Division هم نیست و نابود میشه. مطمعنا خیلی ها حاضر بودن که سال دوم پولی باشه ولی مثل سال اول DLC خوبی داشته باشیم ولی اینکار رو نکردن چون وقت ساخت این DLC رو هم ندارن. کاملا مشخصه که ساخت بازی Avatar روی روند Division تاثیر گذاشته چون امکان نداره 5 استودیو روی Division کار بکنن و این سال دوم بازی باشه. مشخصه که از روند Division اصلا خوشحال نیستن و با عرضه ی Division 2 به قول معروف میخوان کلا بازی رو ریست کنن. این year 2 هم همون خالی نبودن عریضه است و میخوان برای عرضه شماره دوم بازی یه سال زمان بخرن. چون Ubisoft خرج زیادی برای فیلم این بازی و همینطور خود بازی و سال دوم کرده پس مطمئن باشید شماره دوم این بازی وجود داره ولی تا اون موقع Destiny 2 میاد و اگه روی PC عرضه بشه مطمعنا من یکی سمت Division نمیرم. به طور کل اصلا حس خوبی نسبت به این سال دوم ندارم.
 

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
248
گرافیک لامصب رو دادم گارانتی منتظرم بیاد واقعا گرافیکش عالیه

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
 

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
بعد از رسیدن به لول 30 چی کار باید کرد؟
هرکار:D
از PVPگرفته تا Incursion و Legendary Mission و Dark Zone و ... .
دستتون خیلی بازه که از کدوم طریق بخواین فارم آیتم کنین.هر کاری تو بازی آیتم میده حالا یکی کمتر یکی بیشتر دارک زون تندتند آیتم میده منتهی ممکنه از دست بره یا ماموریت PVE آیتم تضمینی میده ولی وقتگیرتره
 
 • Like
Reactions: fosil and The Beast

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,292
نام
آرین
هرکار:D
از PVPگرفته تا Incursion و Legendary Mission و Dark Zone و ... .
دستتون خیلی بازه که از کدوم طریق بخواین فارم آیتم کنین.هر کاری تو بازی آیتم میده حالا یکی کمتر یکی بیشتر دارک زون تندتند آیتم میده منتهی ممکنه از دست بره یا ماموریت PVE آیتم تضمینی میده ولی وقتگیرتره
این آیتمایی که یکیش سبزرنگه یکی آبیه اون یکی صورتی معرف چی هستن؟و اون امتیازات فونیکس چی هست؟در ضمن چه طوری باید Tier دنیای بازی رو بالا تر برد؟واسه غیر فعاله درجات بالاتر
 

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
این آیتمایی که یکیش سبزرنگه یکی آبیه اون یکی صورتی معرف چی هستن؟و اون امتیازات فونیکس چی هست؟در ضمن چه طوری باید Tier دنیای بازی رو بالا تر برد؟واسه غیر فعاله درجات بالاتر
آیتمای بازی از لحاظ درجه سبز آبی بنفش و زرد و نارنجین Gear Set ها سبز پررنگن.
فونیکس یکی از واحد پولای بازیه که آیتم میشه خرید.
درجشو نمیدونم چرا قفله ممکنه Gear Score پایینی داری نمیزاره ببرین بالا.
 
 • Like
Reactions: fosil

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,479
نام
رضا.آ
این آیتمایی که یکیش سبزرنگه یکی آبیه اون یکی صورتی معرف چی هستن؟و اون امتیازات فونیکس چی هست؟در ضمن چه طوری باید Tier دنیای بازی رو بالا تر برد؟واسه غیر فعاله درجات بالاتر
شما هر موقع به lvl 30 رسیدی امکان تعویض تایر براتون فعال میشه از تایر 1 تا 5 که روی تایر 5 ، در واقع lvl دشمن ها به 34 میرسه ،
خدا بیامرزدت :))
صبر ایوب :D
 
آخرین ویرایش:
 • Like
Reactions: fosil

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,479
نام
رضا.آ
استارتر محترم ی زحمت بکشه id ها رو بزاره پست اول ، که دوستان بتونن add کنن ،
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟