Tom Clancy's The Division | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,200
نام
آرمين

Title: Tom Clancy's The Division
Developer:
Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Director: Ryan Barnard
Creative Director: Nicklas Cederstrom
Release Date: 8 March 2016
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
MetaScore: N/A

System Requirements

MINIMUM CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

RECOMMENDED CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

اطلاعات کلی بازی:


 • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
 • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
 • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
 • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
 • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
 • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
 • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
 • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
 • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
 • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.

در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:
 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

 • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
 • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
 • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
 • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
 • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
 • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
 • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
 
آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
جالبه که تعداد پلیرهای بازی هم افزایش داشته. البته فقط استیم قابل مشاهده است. مثلا من بازی رو تحت یوپلی دارم.چون دوباره چندین اسلحه ی جدید و تغییرات توی اسلحه ها رو شاهد هستیم به زودی بهترین اسلحه ها رو برای PVP و PVE توی پچ 1.5 براتون میزارم.
توی تویچ هم یکی دوبار دیدم رتبه بازی خیلی خوب اومده بود بالا.DLC دومی و اپدیتهای جدید مثل اینکه حسابی ترکونده خودم و دوستامم داریم برمیگردیم به بازی بعد ماه ها:D
خوبی سازنده هاش اینه خیلی خوب به طرفداراشون گوش دادن با این پشتیبانی خوب خیلی منتظرم ببینم DLC اخری چجوری میشه.
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
آقا یه کمک فوری...
دوستم امروز بازی رو از استیم خرید بعد یه اکانت یوپلی داره که توش Rainbow و بازی های دیگه ای داره
توی اون Sign in کرده ولی میگه بازی هر بار موقع باز شدن یوپلی ازش Activation Key میخواد
چون کی نداره کنسل میکنه و بازی اجرا نمیشه...سی دی کی رو از کجا میشه تو استیم دبد منکه جایی پیدا نکردم
ولی میگه یوپلی رو که باز میکنه Division به اکانت یوپلی اضافه شده اما از اونجا هم میزنه رو بازی بازم باز نمیشه براش
انگار که از فایل های بازی هم نیست چون چندبار Verify کرده.
چیکار کنه به نظرتون ؟؟
ریفاند کنه دوباره بخره ؟
اگه به اکانت Uplay اضافه شده. بره توی فولدر بازی و دو تا فایل uplay_install.manifest و uplay_install.state رو پاک کنه. مشکل حل میشه
 

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
اگه به اکانت Uplay اضافه شده. بره توی فولدر بازی و دو تا فایل uplay_install.manifest و uplay_install.state رو پاک کنه. مشکل حل میشه
آره منم از گوگل پیدا کردم گفتم بهش
مرسی داداش
از فردا Survival رو شروع میکنم ببینم چجوریه
راسی آیدی یوپلی ات رو میدی ؟
احتمالا داشته باشم
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
آره منم از گوگل پیدا کردم گفتم بهش
مرسی داداش
از فردا Survival رو شروع میکنم ببینم چجوریه
راسی آیدی یوپلی ات رو میدی ؟
احتمالا داشته باشم
از الان میکم که خیلی سخته. بیشترش به شاتس ات بر میگرده
pooria88
 

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,168
نام
Mahdi D.K
دوستان من آپدیت کردم به 1.5 ولی بازم مشکل دیر لود کردن texture دارم
چه کنم

Sent from my HTC using Tapatalk
 

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
274
نام
امیرحسین
دوستان من آپدیت کردم به 1.5 ولی بازم مشکل دیر لود کردن texture دارم
چه کنم

Sent from my HTC using Tapatalk
خوب این جالبه، با اجازت چندتا حدس می‌زنم، امیدوارم که کمک کنه:
۱- ممکنه بازی تمام textureهارو تو زمان اجرا بزاره تو vram و خوب حجم vram کم باشه و در نتیجه مجبور بشه با اولویت لود کنه و این مشکل پیش بیاد، سعی کنید با کم کردن کیفیت textureها، این مورد رو چک بفرمایید
۲- ممکنه draw distance بازی کم باشه و در نتیجه وقتی تو محیط سریع حرکت می‌کنین، بازی عقب بمونه. سعی کنین draw distance یا تنظیمات معادلش رو افزایش بدین
۳- ممکنه اون هاردی که بازی روشه کم بیاره، این راه آسونی برای چک کردن نداره، ولی اگر یه درایو extrenal که ssd باشه و پورت تاندربولت داشته باشه، داشتید، بازی رو روی اون بریزین و امتحان کنین

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,168
نام
Mahdi D.K
خوب این جالبه، با اجازت چندتا حدس می‌زنم، امیدوارم که کمک کنه:
۱- ممکنه بازی تمام textureهارو تو زمان اجرا بزاره تو vram و خوب حجم vram کم باشه و در نتیجه مجبور بشه با اولویت لود کنه و این مشکل پیش بیاد، سعی کنید با کم کردن کیفیت textureها، این مورد رو چک بفرمایید
۲- ممکنه draw distance بازی کم باشه و در نتیجه وقتی تو محیط سریع حرکت می‌کنین، بازی عقب بمونه. سعی کنین draw distance یا تنظیمات معادلش رو افزایش بدین
۳- ممکنه اون هاردی که بازی روشه کم بیاره، این راه آسونی برای چک کردن نداره، ولی اگر یه درایو extrenal که ssd باشه و پورت تاندربولت داشته باشه، داشتید، بازی رو روی اون بریزین و امتحان کنین

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
تنظیم texture نداره بازی ار کجا بایستی کم کرد

Sent from my HTC using Tapatalk
 

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
274
نام
امیرحسین
تنظیم texture نداره بازی ار کجا بایستی کم کرد

Sent from my HTC using Tapatalk
خوب متاسفانه بازی این گزینه رو اتوماتیک مدیریت می‌کنه:
The Division benchmarks and optimization guide: Page 3 | PC Gamer
و همین هم خیلی مواقع باعث مشکل شده
تنها راه اینه که به support خود ubisoft اطلاع بدین و امیدوار باشین تو patch بعدی حل بشه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
238
سلام
رفقا من میخوام بازیرو بگیرم لطفا سوالاتم رو جواب بدین.

گلد بگیرم یا معمولی فعلا سرگرمم میکنه؟

کسی هست پایه باشه داستان اصلی رو از اول بریم؟

معمولا چه ساعتی بازی میکنید؟
 

UʟtraVioʟet

کاربر سایت
Jan 11, 2015
47
بازی خیلی بهتر شده در پچ های جدید . من که بعد از چند ماه دوباره دانلودش کردم . فقط کلی ست اینا اضافه شده یه سوالی کدوم از بقیه بهتره برا کسی که سولو بازی میکنه بیشتر هم pve . بیشتر دمیج زدن دوس دارم نه تانک شدن .
بعد من اشتباهی فک کردم این dragon nest دی ال سی survival رو میخواست برا انلاک شدن بعد دیدم نه . ارزش داره ادم دی ال سی اندرگرند رو بگیره فقط برا انلاک کردن این ؟
 

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,110
واسه دمیج, گیرست alpha bridge پیشنهاد میشه که تلنت های 2 تا اسلحه را جمع میزنه. کافیه 2تا اسلحه famas و lvoa را با بهترین تلنت ها بندازی روش تا همرو آبکش کنه.
واسه تکنفره بازی کردن, گیرست D3-FNC پیشنهاد میشه که میتونی همزمان یک شیلد دستت بگیری و با یک smg مثل mp5 شلیک کنی. خود شیلد تا 30 درصد دمیج اسلحه را زیاد میکنه و تمام ماموریت ها را با بالاترین درجه سختی میتونی انجام بدی. من خودم چند روزه ازش استفاده میکنم و واقعا فوق العاده هست.


dragon nest را سابقا واسه این میگرفتن که 4 تا boss اولش رو میکشتی کلی لوت دراپ میشد ولی الان اونقدر دراپ نداره و باید تا آخرش بری تا لوت درست حسابی بده.
اینقدر هم لوت تو بازی ریخته که نیازی به dragon nest هم نیست. شما آیتم های به درد نخور را بفروش و به جاش sealed cache بخر. وقتی اینارو باز میکنی, علاوه بر آیتم و گیرست, بهت فینیکس کردیت میده که باهاش میتونی gearset sealed cache از توی terminal بخری که ازتوش گیرست در میاد.

خلاصه اینقدر لوت تو بازی ریخته که نیاز به خرید dlc نیست.
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
واسه دمیج, گیرست alpha bridge پیشنهاد میشه که تلنت های 2 تا اسلحه را جمع میزنه. کافیه 2تا اسلحه famas و lvoa را با بهترین تلنت ها بندازی روش تا همرو آبکش کنه.
واسه تکنفره بازی کردن, گیرست D3-FNC پیشنهاد میشه که میتونی همزمان یک شیلد دستت بگیری و با یک smg مثل mp5 شلیک کنی. خود شیلد تا 30 درصد دمیج اسلحه را زیاد میکنه و تمام ماموریت ها را با بالاترین درجه سختی میتونی انجام بدی. من خودم چند روزه ازش استفاده میکنم و واقعا فوق العاده هست.


dragon nest را سابقا واسه این میگرفتن که 4 تا boss اولش رو میکشتی کلی لوت دراپ میشد ولی الان اونقدر دراپ نداره و باید تا آخرش بری تا لوت درست حسابی بده.
اینقدر هم لوت تو بازی ریخته که نیازی به dragon nest هم نیست. شما آیتم های به درد نخور را بفروش و به جاش sealed cache بخر. وقتی اینارو باز میکنی, علاوه بر آیتم و گیرست, بهت فینیکس کردیت میده که باهاش میتونی gearset sealed cache از توی terminal بخری که ازتوش گیرست در میاد.

خلاصه اینقدر لوت تو بازی ریخته که نیاز به خرید dlc نیست.
با همین D3-FNC توی گروه یا تک نفره میشی تانک. چون این گیر ست Crit Chance رو از بین میبره میتونی از پالس و Savage Glove برای جبرانش استفاده کنی.برای لوت جمع کردن Clear sky از همشون بهتره. هم سریغ تموم میشه هم لوت اش زیاده. توی یه ساعت تونستم نزدیک 80 تا اسلحه و گیر ست گیر بیارم. که البته فقط ده تاشون به دردم خورد. در کل به نظرم دارک زون یه کم ریسک داره ولی بهتره. برای لوت هم نه میخواد بمب جایی بزاری و .... فقط باید دشمنان رو بکشی و sealed cache بگیری.
 
آخرین ویرایش:
 • Like
Reactions: robb stark

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,681
دوستان یه سوال . چجوری میشه حین بازی وقتی یه تیم با دوستان درست کردیم و با هم داریم بازی میکنیم بتونیم چت کنیم و صدای همدیگرو بشنویم؟؟؟
 

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
274
نام
امیرحسین
دوستان یه سوال . چجوری میشه حین بازی وقتی یه تیم با دوستان درست کردیم و با هم داریم بازی میکنیم بتونیم چت کنیم و صدای همدیگرو بشنویم؟؟؟
اگر میکروفون داشته باشین، وقتی که شروع به صحبت کنین، صداتون منتقل میشه
اگر هم گزینه‌ی push to talk رو فعال کرده باشین، باید دکمه‌ی C رو نگه دارین تا بتونین صحبت کنین
 
 • Like
Reactions: Fifa 10 and Polaris

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,734
نام
حسین
اگر میکروفون داشته باشین، وقتی که شروع به صحبت کنین، صداتون منتقل میشه
اگر هم گزینه‌ی push to talk رو فعال کرده باشین، باید دکمه‌ی C رو نگه دارین تا بتونین صحبت کنین
درود
والله من میکروفنون وصل کرده بازم صدا نمیاد ولی رو کنسول اینجوری نبود از یوپلی هم باید کاری کنیم
میشه دقیقا توضیح بدی باید چیکار کنیم !
 
 • Like
Reactions: fosil

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟