Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | XBL

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
خب، این تاپیک هم ایجاد شد که همزمان با عرضه رسمی بازی، کسایی که می خوان به صورت آنلاین Co-op و بقیه مودهای بازی رو امتحان کنن، راحت باشن.
هر کس برای CO-OP و مودهای آنلاین دیگه بازی آمادگی داره گیمرتگش رو قرار بده.

ib214

کاربر سایت
Aug 29, 2012
5
نام
ابراهیم
خب، این تاپیک هم ایجاد شد که همزمان با عرضه رسمی بازی، کسایی که می خوان به صورت آنلاین Co-op و بقیه مودهای بازی رو امتحان کنن، راحت باشن.
هر کس برای CO-OP و مودهای آنلاین دیگه بازی آمادگی داره گیمرتگش رو قرار بده.

این گیمرتگمه : QuantumBreak7
پایه Co-Op هم هستم

آخرین ویرایش:

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
من هستم N1M4GHOST
ولی یه مشکلی هست هر وقت میرم تو یه بازی آنلاین بازی رو پیدا میکنه و جوین میشه ولی به محض اینکه لودینگ تموم میشه کلا کنسول هنگ میکنه باید خاموش روشنش کنم تا دوباره راه بیافته :| چیکار کنم مشکل از دیسکه یا چیزه دیگه؟

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
من هستم N1M4GHOST
ولی یه مشکلی هست هر وقت میرم تو یه بازی آنلاین بازی رو پیدا میکنه و جوین میشه ولی به محض اینکه لودینگ تموم میشه کلا کنسول هنگ میکنه باید خاموش روشنش کنم تا دوباره راه بیافته :| چیکار کنم مشکل از دیسکه یا چیزه دیگه؟
من دقیقا همین مشکل رو با cod : bo2 انلاینش دارم و بعضی اوقات که جوین میشم با افراد تو لودینگ مپ هنگ میکنه و باید دستگاه رو کلا خاموش کنم ....احتمالا مشکل از دیسکه

mamala

کاربر سایت
Dec 12, 2011
104
نام
mohammad
برادران محترم خوب حالا از کجا xbox live gold بیاریم قبلا که دو روزه میگرفتیم ولی اونم قطع شد حالا از کجا باید آورد؟

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
برادران محترم خوب حالا از کجا xbox live gold بیاریم قبلا که دو روزه میگرفتیم ولی اونم قطع شد حالا از کجا باید آورد؟

بله ! mhf قطع شد و دیگه کد نمیده متاسفانه .....دیگه باید سر کیسه رو شل کرد واسه خرید یه گلد 3 ماهه #:-s

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان

سلام دوستان عزیز با توجه به تاپیکتون اول ممنون و تشکر بازی 20 اگوست ریلیز شد استاد بندهgojira il هم گفتن من خودم اصلا نتونستم تحمل کنم همون 20 وارد گیم شدم بازی هم کردم ولی خوب چند تا گیم نا تموم هست ولی این سوپر مگنت (اهنربا داره) منم دلم داره میره برای کوپریت مارم حساب کنید اگه لایق دونستید دوستانی هم که مثل اینکه مشکل تهیه گلد دارن پ.خ بزنید من راهنماییتون کنم 1 ماه رو 12000 تومن میده --من خودم هم استفاده کننده بودم ولی خوب یک دفعه همه بچه ها ازش خرید کردیم --قابل تائید هست قدیمی این کار هست.پ.خ کنید جزئیاتشو بگم ----منم miladmaxpatne گیمر تگم بنده حقیر رو هم دوست داشتید دعوتی اددی یا هرچی دلتون خواست انجام بدبد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر