Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Multiplayer & Co-op

74256969879614304912.jpg

Spies versus Mercenaries
خب این تاپیک رو زدم برای آشنایی و هماهنگی بچه هایی که میخوان این مد و البته Co-op رو بازی کنن.
بخش Co-opـه Blacklist که زیاد جای توضیح نداره چون اکثرا Conviction رو بازی کردن و میدونن با چه چیزی توی Co-op طرف هستن. ولی بخش SvsM که از زمان Double Agent غایب بوده، مطمئنا اکثرا باهاش آشنایی ندارن. برای آشنایی بیشتر مطالعه این تاپیک پیشنهاد میشه:
[h=3]Blacklist’s SvsM: پادشاه مولتی‌پلیر بازمی‌گردد[/h]بچه هایی که علاقه دارن این مد رو بازی کنن، مخصوصا با دوستانشون توی بازی سنتر، id خودشون توی Uplay و Steam رو اینجا بذارن تا بچه ها همدیگه رو بشناسن و Add کنن تا ببینیم تعداد کسایی که این بازی رو آنلاین بازی میکنن چقدره.

اگر تعداد به اندازه کافی بود، ممکنه هماهنگ کردیم SvsM Blacklist که 4vs4 هست رو با هم بازی کردیم.
id من توی Uplay و Steam به ترتیب اینه:
TCSCELL
xisamfisherix

Mohsen1996

کاربر سایت
Aug 12, 2013
96
نام
محسن
من نسخه بلک باکس بازی رو دان کردم میتونم مولتی شو بازی کنم؟! و از کجا و کدوم سی دی کی رو باید بگیرم؟!
با استیم با یوپلی کدوم بهتره؟!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
دوستان الان من سی دی کی Uplay بازی رو گرفتم.. حالا دقیق میشه بگید چیکار کنم!؟؟ همین یوپلی نسخه کرکی رو ران کنم و سی دی کی رو وارد کنم!!!؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248
اگه بازی ستاپ اصلی هست, که بازی رو نصب میکنی و آپدیت رو میریزی و اجراش میکنی. اگه نسخه repack و کرک سر خود هست که اول این فایل bat رو کپی میکنی توی فولدر بازی و روش کلیک میکنی:
SCB.v1.01.Registry.rar

الان اطلاعات بازی به رجیستری اضافه شده. بعدش باید فایل exe و dll اصلی رو گیر بیاری و جایگزین فایل کرک شده کنی.

تو خود uplay هم یک جا واسه وارد کردن cdkey داره.

hossien7450

کاربر سایت
Jun 28, 2012
28
نام
حسیـHOSSIENـــن
سی دی کی معمولی بازی رو از کجا تهیه کنم
گویا نسخه یو پلی نیازی به استیم نداره درسته؟
من نسخه کرک بازی {RELOADED} رو تهیه کردم که زبان انگلیسی هستش ،سی دی کی روسیه رو میتونم با زبان انگلیسی استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
اگه بازی ستاپ اصلی هست, که بازی رو نصب میکنی و آپدیت رو میریزی و اجراش میکنی. اگه نسخه repack و کرک سر خود هست که اول این فایل bat رو کپی میکنی توی فولدر بازی و روش کلیک میکنی:
SCB.v1.01.Registry.rar

الان اطلاعات بازی به رجیستری اضافه شده. بعدش باید فایل exe و dll اصلی رو گیر بیاری و جایگزین فایل کرک شده کنی.

تو خود uplay هم یک جا واسه وارد کردن cdkey داره.

بازی من کرک سر خود بود... این فایل رو بریزم پس...فایل exe و dll رو پاک کنم... خودش دانلود میکنه اصلی رو دیگه!؟
بعد یه چیزی ! این یوپلی بازی رو کجا میریزه ؟؟!! که من نسخه کرکیم رو بریزم اونجا دیگه زیاد دانلود نکنه..

uplay : Mr_X1910

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,248

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
uplay بازی رو جایی نمی ریزه, مگه بخوای کل بازی رو دانلود کنی. بازی رو از طریق رجیستری پیدا میکنه.
الان آپدیت 1.02 اومده. این آپدیت رو بریزی exe ها اصلی میشه: http://static3.cdn.ubi.com/splinter_cell_blacklist/Splinter_Cell_Blacklist_Patch_v1.02.exe
فقط می مونه فایل dll که از اینجا بگیر: src.rar

ممنون.. همه این کارا رو کردم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده :

38053170160242763373.png

لینک دانلود جداگانه فایلای exe اصلی رو کسی داره!؟

آخرین ویرایش:

hossien7450

کاربر سایت
Jun 28, 2012
28
نام
حسیـHOSSIENـــن
آخرین ویرایش:

Qods

کاربر سایت
Sep 13, 2013
1
نام
Sami
هیچ راهی نداره که cd key رو بتونم free گیر بیارم؟ من الان همه کار رو برا انلاین بازی کردنش انجام دادم فقط مونده cd key رو گیر بیارم ... b-)

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
هیچ راهی نداره که cd key رو بتونم free گیر بیارم؟ من الان همه کار رو برا انلاین بازی کردنش انجام دادم فقط مونده cd key رو گیر بیارم ... b-)
مثل اینه که میگی من الان کیف پاسپورت رو گرفتم مونده خودش و ویزاش و رفتن به خارج !
نه باید بخری.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من همون موقع انتشار که بازی رو خرید تا الان نتونستم آنلاین بزنما:d .
خیلی مسخرست که به فرندام کانکت نمیشه و هیچ مچی هم پیدا نمیکنم/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر