Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Multiplayer & Co-op

74256969879614304912.jpg

Spies versus Mercenaries
خب این تاپیک رو زدم برای آشنایی و هماهنگی بچه هایی که میخوان این مد و البته Co-op رو بازی کنن.
بخش Co-opـه Blacklist که زیاد جای توضیح نداره چون اکثرا Conviction رو بازی کردن و میدونن با چه چیزی توی Co-op طرف هستن. ولی بخش SvsM که از زمان Double Agent غایب بوده، مطمئنا اکثرا باهاش آشنایی ندارن. برای آشنایی بیشتر مطالعه این تاپیک پیشنهاد میشه:
[h=3]Blacklist’s SvsM: پادشاه مولتی‌پلیر بازمی‌گردد[/h]بچه هایی که علاقه دارن این مد رو بازی کنن، مخصوصا با دوستانشون توی بازی سنتر، id خودشون توی Uplay و Steam رو اینجا بذارن تا بچه ها همدیگه رو بشناسن و Add کنن تا ببینیم تعداد کسایی که این بازی رو آنلاین بازی میکنن چقدره.

اگر تعداد به اندازه کافی بود، ممکنه هماهنگ کردیم SvsM Blacklist که 4vs4 هست رو با هم بازی کردیم.
id من توی Uplay و Steam به ترتیب اینه:
TCSCELL
xisamfisherix

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
میشه یه توضیحی بدین چطوری آنلاین بازی میشه کرد ؟‌ از کجا میتونم بخرم ؟
شما باید نسخه اصلی بازی رو بخرید. حالا یا به صورت فیزیکی یا دیجیتالی.
برای خرید دیجیتالی هم یا باید CD Key بگیرید یا خود بازی رو بخرید. یا Steam یا Uplay.
سایت هایی هستن که CD Key بازی رو میفروشن که خواستین براتون PM میکنم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,016
نام
سهند
دوستان نسخه روسی یوپلی Region Free و چند زبانه ( انگلیسی ، روسی ، ایتالیایی ، فرانسوی ، آلمانی و ... )هستش. خودم تست کردم
با خیال راحت بخرید

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
حجمش بالاست . با سرعت ذغالیه من تا سال دیگه دانلودش طول میکشه . اگر کسی بک آپ بازیو برام جور کنه منم میخرمش .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان چه مولتی چه co-op نمیتونم مچ پیدا کنم . به دوستان هم نمیشه کانکت شد
مشکل از کجاست ؟
من که خیلی راحت مچ پیدا میکنم!
به دوستی البته کانکت نشدم ببینم میشه یا نه!:D
استیم بگیرید بابا :biggrin1: اینطوری یعنی تو 2 بازی رو دارید! :>
البته اگه روسی نمیخواید بگیرید، دور استیم رو خط بکشید:|
من EU رو پیش خرید کردم، هنوز که هنوزه تو استیم آنلاک نشده که بشه بازی کرد و میزنه Unreleased:-j :|
با هزار جور دست کاری و انگولک کردن تونستم از یو پلی اجراش کنم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر