Tom Clancys Rainbow Six Vegas

سلام من بازي رو هنوز نخريدما ولي اين هفته ميخرمش ديدم جواد تو تاپيك رزيدنت اويل داره التماس ميكنه كه يكي تاپيك وگاس رو بزنه گفتم شايد با منه:biggrin1: :p
از گيم اسپات 8.7 گرفت گيم اسپات به گيم پلي و گرافيك 9 داده بود ولي صداشو داده بود 7 مثل اينكه تو صدا گند زده
حالا در اين تاپيك در مورد مشكلات بازي و از اين جور چيزا بحث و تبادل نظر كنيد:cheesygri

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,982
نام
Behzad
سلام ایول این بازی اومده بازار همه برای pc هم برای 360 خیلی باحال ایول خوشم اومد از این بازی خیلی خوشم میاد بازی توپ ردیف

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
تو صدا گند زده بدجور هم گند زده !
مثلا صدای انفجار نارنجک مثل صدای تفنگ بادی میمونه ! :)
اسلحه های خیلی زیادی تو بازی هستش ولی اکثرا صداهاشون مثل همه.
صدای تیراندازی بیرون اتاق و داخل اتاق فرقی ندارن.
Rainbow Six بلاخره همیشه باید مشکل داشته باشه چون اگه نداشته باشه بازی منتشر نمیشه.ورژن 360 و PC هم توی بخش صدا با هم فرقی ندارن.

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
توی تاپیک بازیهای موجود در بازار یکی از دوستان یه عکس از تفاوت گرافیکی 360 و Pc گذاشته بود ببینید متوجه می شین که گرافیک Pc ش افتضاحه!(با عرض معذرت)

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
با سلام
برای Vegas بازها:
مرحله Fremont Street رو انتخاب کنید(همون مرحله که تو یه خیابان چراغونی سقف دار است). بعد از وارد شدن به داخل خیابان سمت چپ یه نردبان قرار گرفته از اون بالا برید و همین طور جلو برید(البته اگر هم دوست داشتید می تونید دشمن ها رو از همین بالا بزنید) بعدش از اون یکی نردبان که پایین اومدید درست روبه روی نردبان یه سکو قرار گرفته و در لبه آن یه عطر با مارک AXE هست، اونو با تیر بزنید و برگردید و سقف را نگاه کنید. چیز جالبی اتفاق می افته.!!؟:cheesygri

موفق باشید
NIK(امیر)
:bye:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
توی تاپیک بازیهای موجود در بازار یکی از دوستان یه عکس از تفاوت گرافیکی 360 و Pc گذاشته بود ببینید متوجه می شین که گرافیک Pc ش افتضاحه!(با عرض معذرت)
ميزنم تو مختا :biggrin1: :p
عقده اي نظر بدم :
گرافيك پي سي خيلي بهتره:biggrin1:
بزار بازي بياد تو دستم يه عكس مقايسه اي بزارم حال كنين:biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب مجتبی نامرد روو دست من بلند میشی؟؟؟؟ من میخاستم تاپیک بزنم....
حالا اجازه بدید همه پست ها رو نقل قول کنم وبعد از ورژن PC یه چند تا عکس میذارم.... چون من دیجیتال در دسترسم نیست که از ورژن 360 عکس بذارم....

سلام من بازي رو هنوز نخريدما ولي اين هفته ميخرمش ديدم جواد تو تاپيك رزيدنت اويل داره التماس ميكنه كه يكي تاپيك وگاس رو بزنه گفتم شايد با منه:biggrin1: :p
از گيم اسپات 8.7 گرفت گيم اسپات به گيم پلي و گرافيك 9 داده بود ولي صداشو داده بود 7 مثل اينكه تو صدا گند زده
حالا در اين تاپيك در مورد مشكلات بازي و از اين جور چيزا بحث و تبادل نظر كنيد
مجی جون دلیل این کارای من چیز دیگه ایی بود....ما تا پست میزنیم ملت میگن بازم اسپم داد....دیگه تاپیک بزنیم چی میگن؟؟؟ :confused::eek:

وگاس صدا رو که عجیب گند زده...همون موقع هم گفتم که تمام صدا ها خفه هست و یه مورد هم علی گفت که صدای هیچ کدوم از اسلحه ها با هم فرق نداره....یعنی شما FAMAS برداری بدون صدا خفه کن تیر بزنی صدا با AK47 فرقی نداره.... نارجک ها هم صداشون مثل جاروبرقی میمونه که بزنی تو برق اتصالی کنه بترکه :biggrin1: تازه یه مورد دیه از هر 100 دفعه ای که تروریست ها Falsh میندازن فقط یه دفعش عمل میکنه..یعنی میترکه ولی رو دید شما تاثیری نداره.... ولی این 2 نفری که با ما هستن چه ذجری میکشن...همه Falsh ها برای اونا هست... :biggrin1:
اسلحه ها تو بازی فوق العاده متنوع هستند هر نوع رو بخای موجوده ....

نسخه ي 360 با Pc خيلي فرق داره بازي گرافيك و فيزك بهتري داره. صدامم بهتر از Pc
شما که عین من 360 داری...هر دو ورژن رو بازی کردی؟؟؟؟ من هر دو ورژن رو بازی کردم.... تنها برتری vegas روی 360 نسبت به کامپیوتر گرافیک کمی تا نسبتی بهتر هست..... تازه من رو pc آخرین گرافیک بازی رو ندیدم چون کارتم نمیکشه.... :biggrin1:

با سلام
برای Vegas بازها:
مرحله Fremont Street رو انتخاب کنید(همون مرحله که تو یه خیابان چراغونی سقف دار است). بعد از وارد شدن به داخل خیابان سمت چپ یه نردبان قرار گرفته از اون بالا برید و همین طور جلو برید(البته اگر هم دوست داشتید می تونید دشمن ها رو از همین بالا بزنید) بعدش از اون یکی نردبان که پایین اومدید درست روبه روی نردبان یه سکو قرار گرفته و در لبه آن یه عطر با مارک AXE هست، اونو با تیر بزنید و برگردید و سقف را نگاه کنید. چیز جالبی اتفاق می افته.!!؟:cheesygri

موفق باشی
خوب شما بگو چی میشه؟؟؟؟ من اون مرحله رو خیل وقته رد کردم و حالا حالا هااا هم قصد ندارم بازی رو دوباره شروع کنم.

بچه ها شنیدم کارت گرافیک باید شیدر 3 رو ساپورت کنه اره ؟!!
ماله من x700 512 اجرا نمیشه ؟!:(
با کمال تاسف باید بگم نه تنها این بازی روی این کارت اجرا نمیشه...بلکه دیگه با این کارت باید قید بازی کردن رو بزنی :(

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اینم عسک:::

4h8dta8.jpg

2yyy1ad.jpg

2dwcah3.jpg

2exn7s6.jpg

29gfw3k.jpg

آخرین ویرایش:

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اي بابا ما كه 600 بار در مورد پست اسپم اخطار گرفتيم :biggrin1: يكي بياد به اين مديرا بگه بابا بيخيال هر موقع فوش داديم شما بيا ما رو بن كن:biggrin1:
ميگم جواد فك نكنم بازي رو كارت من خيلي با اين فرق كنه شايد احتمالا تكسچر ها رو مال من بهتر باشه همين
جواد خاك بر سرت 360 خريدي دوربين ديجيتالي نداري بيا مال منو قرضي بگير سايبر شات 8.1 مگا پيكسليه كيفت ماه رزولوشن توپ حالا بيا التماس كن شايد دادم بهت از ضهر تا عصر پيشت باشه باهاش حال كني:biggrin1: :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر