Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

latest

Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های در دست ساخت Open World و Tactical Shooter هست که توسط Ubisoft Paris ساخته و توسط Ubisoft برای PC, PlayStation 4, Xbox One منتشر خواهد شد. این دهمین قسمت Tom Clancy's Ghost Recon خواهد بود و اولین بازی با ویژگی محیط Open World هست. این بازی از setting عالی که در Ghost Recon: Advanced Warfighter معرفی شد استفاده میکند.

Game Setting

داستان بازی در بولیوی اتفاق میافتد که در بازی بزرگترین پخش کننده مواد مخدر از جمله کوکائین در سرار جهان است. محموله های این گونه مواد مخدر توسط کارتل Santa Blanca کنترل میشوند، یک موسسه قدرتمند که نفوذ آن منطقه را بی ثبات کرده. افزایش قدرت این Cartel های مواد مخدر به دلیل اینکه آنها به عنوان بک خطر جهانی تبدیل میشوند دولت آمریکا را نگران میکند پس ارتش آمریکا یک گروه حرفه ای سرباز ها به نام "The Ghosts" را برای نابودی و فاش کردن رابطه این Cartel ها و دولت محلی عازم بولیوی میکند.

Gameplay
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands یک بازی در سبک Tactical Shooter است که در بولیوی اتفاق میافتد. پلیر ها به جای اعضای تیم "The Ghosts" بازی میکنند که یک تیم حرفه ای در ارتش آمریکا هستند. بازی از ترکیب آینده محوری که در Future Soldiers و Adanced Warfighter استفاده شده بود بسیار دور شده، اما در کل زمان بازی در عصر مدرن است مانند بازی Tom Clancy's Ghost recon در نتیجه تسلیحات نظامی بازی واقع گرایانه هستند و بشتر به اسلحه هایی که هم اکنون ارتش ها در سراسر دنیا استفاده میکنند شباهت دارند ولی، بازی دارای برخی تجهیزات مانند، Drone ها که میتوان از آنها برای تگ کردن نیروهای دشمن و اهداف استفاده کرد. این بازی اولین ورودی به سبک Open World این سری است که دارای 9 اقلیم مختلف شامل: کوهستان، جنگل، صحرا، دشت نمکی و ... و همچنین سیستم آب و هوایی دینامیک و تغییر شب و روز را نیز ارائه میکند. اتمام مراحل در طول روز به بازیکن اجازه میدهد تا دشمن را سریع تر شناسایی کنند در حالی که بازی کردن در شب تاریک به آنها یک مزیت تاکتیکی میدهد از این جهت که شب به آنها کمک بزرگی برای مخفی شدن میکند. بازیکنان قبل از شروع ماموریت باید ابتدا محل را شناسایی کنند. وسایل نقلیه مختلفی نیز در بازی حضور خواهند داشت مانند Dirt Bike ، Helicopter و Dune Buggies و... . Wildlands برخلاف نسخه های قبلی دارای Side-Missions هم خواهد بود.

در زمان بازی مراحل، بازیکنان میتوانند از راه های مختلفی برای رسیدن به نقطه شروع هر مرحله بروند. بازیکنان میتوانند با چتر از هلیکوپتر پریده، پیاده روی کرده و یا به سمت Objective ها رانندگی کنند. بازیکنان میتواننداز روش های متنوعی برای اتمام هر Objective استفاده کنند، مثل استفاده از سبک Stealth، نبرد نزدیک (Melee) و یا استفاده از انواع اسلحه های دور برد و نزدیک بردی که در بازی قرار دارند. در بین مراحل بازیکنان میتوانند در محیط دنیا گشت و گذار نمایند و بازی دارای Outpost هایی است که میتوانید آنها را از بین ببرید. بازیکنان همچنین میتوانند دشمنان را از نزدیک برای دفاع با یک دست نگه داشته و با دست دیگر شلیک نمایند.

این پست آپدیت خواهد شد.
هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
يه 5 مين بازي كردم خوشم نيومد، احساس ميكنك گرافيكش خيلي ضعيفه گيك پليشم هم يه جوريه خوشم نيومد

تنها نیستی خیالت راحت :D
۹۹% کسانی که بازی کردن نه تنها خوششون نیمده بلکه حالشون بهم خورده از تک‌تک عناصر بازی
گیم‌پلی، گرافیک ، هوش مصنوعی ، صداگذاری و ...

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام نقدی مینویسم بر بازی چون بتاش حجمش زیاده و ممکنه قابل دانلود نباشه واسه عده زیادی
بازی بشدت شبیه به just cause هست گرافیکش فیزیک مبارزه و تیراندازی ماشین سواری و.... یعنی انگاری جاست کاز جدید هست
البته بازی سلاح های مختلف تری و مخصوصا پیشرفته تری از جاست کاز داره
این طوری که من حدس میزنم بازی داستان درست درمونی نداره
گرافیک بازی ضعیف هست حتی در حد جاست کاز 3 هم نیست در حد 1 و 2 هست
انفجارت بشدت بی روح و مسخره طراحی شده تیراندازی مزحک و....
نقشه بازی بزرگ هست
در بازی ماشین موتور هلی کوپتر و هواپیما وجود داره
سرور های بازی برای من راحت پیدا میکرد

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
دوستان سلام يه سوال من نسخه گلد بگيرم با دوستم رو ps4 جفتمون ميتونيم از سزن پس استفاده كنيم؟ و همه ي محتوياتش؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
بازي نقاط قوت و ضعف داره یا بتا هست که توی فاینال خیلی هاشو بر طرف میکنن یا طی آپدیت ولي سليقه ايه مثلا بعضيا فك ميكنن تايتان فال دارن بازي ميكنن ميرن تو شيكم دشمن پايه اين بازي كاملا مخفي كاري و كماندو بازيه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: t33 and usmarine

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
تنها نیستی خیالت راحت :D
۹۹% کسانی که بازی کردن نه تنها خوششون نیمده بلکه حالشون بهم خورده از تک‌تک عناصر بازی
گیم‌پلی، گرافیک ، هوش مصنوعی ، صداگذاری و ...
گرافیکش که هیچی ولی اون تریلر پری آلفا چقد ادمو امیدوار کرد که بالاخره یه بازی خوب اومد. ظاهرا نا امید شدم.

• Like
Reactions: NaViiDii

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
سلام نقدی مینویسم بر بازی چون بتاش حجمش زیاده و ممکنه قابل دانلود نباشه واسه عده زیادی
بازی بشدت شبیه به just cause هست گرافیکش فیزیک مبارزه و تیراندازی ماشین سواری و.... یعنی انگاری جاست کاز جدید هست
البته بازی سلاح های مختلف تری و مخصوصا پیشرفته تری از جاست کاز داره
این طوری که من حدس میزنم بازی داستان درست درمونی نداره
گرافیک بازی ضعیف هست حتی در حد جاست کاز 3 هم نیست در حد 1 و 2 هست
انفجارت بشدت بی روح و مسخره طراحی شده تیراندازی مزحک و....
نقشه بازی بزرگ هست
در بازی ماشین موتور هلی کوپتر و هواپیما وجود داره
سرور های بازی برای من راحت پیدا میکرد
:((:((:(( بیخود دلمو خوش کرده بودم پس

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
بازي نقاط قوت و ضعف داره یا بتا هست که توی فاینال خیلی هاشو بر طرف میکنن یا طی آپدیت ولي سليقه ايه مثلا بعضيا فك ميكنن تايتان فال دارن بازي ميكنن ميرن تو شيكم دشمن پايه اين بازي كاملا مخفي كاري و كماندو بازيه
اینش درست ولی امیدوارم گیم پلی وغیره درست بشن، من انتظار یه بازی درست درمون داشتم، از زمانی که PS3 سوخت و 4 گرفتم یه بازی درست حسابیم نیومده که ادم باهاش کیف کنه، اون از Call of Duty ها این از Ghost Recon و ... همینطوری بازی ها دارن میترکن، حتی Assassins Creed هم مسخره شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر