Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من داشتم یه چند دقیقه پیش.مثل اینکه یه خورده بهتر شده.بهتر اجرا میشه بازی.بعده چند روز رفتم سراغش.دوتا مدال گرفتم اومدم بیرون.

اینم ایدی من: masoudx1989

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
منم دارم دانلود میکنم ، فقط ID ـیم یادم رفته !! دوباره خواستم ثبت نام کنم به ایمیل گیر داد ، حالا یه ایمیل دیگه باز میکنم ، با اون ثبت نام میکنم !!

اه اه ، 400 میگ دان کردم ، باز پیسی ریست کرد از اول اومد :| !!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
منم دارم دانلود میکنم ، فقط ID ـیم یادم رفته !! دوباره خواستم ثبت نام کنم به ایمیل گیر داد ، حالا یه ایمیل دیگه باز میکنم ، با اون ثبت نام میکنم !!

با همون ایمیل میشه ! اخطار میده که این ایمیل مال یه اکانت دیگست و میگه یا ادامه بده یا قبلیه رو بازیابی کن

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق

من فکر کنم واسه این بازی 3-3.5 گیگ دان کردم

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
بعد از این آپدیت اخیر بازی خیلی بهتر شده مخصوصاً از نظر پرفرمنس، یه نقشه جدیدم به بازی اضافه شده. کلاً بازی بهتر شده فقط مشکلش اینه که گاهی اوقات تیم روبرو زیادی قویه و تضعیف روحیه میشی :) مخصوصاً تو اروپا که بازی میکنی بعضیا واقعاً سوسکت میکنن.
من با چندتا ایرانی تا الان چندبار Fireteam زدیم بازی کردیم خیلی حال میده مخصوصاً Voice هم که تو بازی استفاده میکنی جالبتر میشه.

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
این بازی هم به سلامتی به جمع بازی هایی که روی ایرانیا بسته شده پیوست، حیف شد من خیلی باهاش حال میکردم.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
این بازی هم به سلامتی به جمع بازی هایی که روی ایرانیا بسته شده پیوست، حیف شد من خیلی باهاش حال میکردم.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

برو بابا . شوخی نکن !
کی بسته شد ؟
بذار تست کنم !/:)

---------- نوشته در 11:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 PM ارسال شده بود ----------

من نتونستم تست کنم ! چون لانچر خواست بازی رو از اول دانلود کنه !
نمیدونم چه مرگش شده !
............................................
ولی فکر نکنم ممنوع شده باشه وگرنه اجازه دانلود نمیداد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من دوباره دارم دانلود مبکنم برم سراغش تا اجنبی های پینگ پایین رو باهمین نت زغالی بترکونم
شنیدم چنتا مپ و اسلحه جدید هم گذاشتنb-)

xlife

کاربر سایت
Aug 27, 2010
24
سلام بچه ها
من همین دیشب بازی رو با حجم 2.8گیگ دانلود کردم صحبی پیش از رفتن سر کار یک 5 دقیقه زدم با چند تا خارجکی سرعت پینگ خوب بود و مراحل نصب و اجرای بازی بدون نقص پیش رفت
ای دی من
xlife
در ضمن چجوری می تونم شما ها رو اد کنم و اینکه از کجا میشه سرورهایی که ایرانی ها هستند رو پیدا کنم
یک چند تا بازی اکشن که ایرانی ها هم توش هستند رو معرفی کنید
ممنون

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
سلام بچه ها
من همین دیشب بازی رو با حجم 2.8گیگ دانلود کردم صحبی پیش از رفتن سر کار یک 5 دقیقه زدم با چند تا خارجکی سرعت پینگ خوب بود و مراحل نصب و اجرای بازی بدون نقص پیش رفت
ای دی من
xlife
در ضمن چجوری می تونم شما ها رو اد کنم و اینکه از کجا میشه سرورهایی که ایرانی ها هستند رو پیدا کنم
یک چند تا بازی اکشن که ایرانی ها هم توش هستند رو معرفی کنید
ممنون

سرور ایرانی که نداره
در حال حاضر cod mw3 و bf3 پلیرهای ایرانی زیادی دارن

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
تو این دوتا بازی که هیچ شکی نیست
اما اونا FREE TO PLAY نیستند و دردسرهای خودشون رو دارند
منظورم بازیهای رایگان تو این دسته بود

آها . تازگی بازی arctic combat هم اومده که بازیش تو مایه های COD هستش و طرفدار زیادی پیدا کرده . بازی warframe هستش که شبیه Mass Effectـه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر