Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
یعنی لگ زیاد داره ؟ دانلود نکنیم ؟ 1 گیگ دانلود شده ، اگر بدرد بخور نیست ، 910 مگ بقیه رو بیخیال بشیم

لگ بخاطر اینکه بازی بهینه نیست.من خودم سرچ کردم دیدم بقیه هم همین مشکلو دارن.باید صبر کنیم تا پچی چیزی بدن.من که دیگه بی خیالش شدم.

من پینگم همیشه قرمز بود تو بازی ولی بازی می کردم.زیاد مشکلی نداشتم.چند تا هم مدال گرفتم با همین وضعیت بد پینگ و لگ.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
منم همون یه نیم ساعت بیشتر بازی نکردم ولی . یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه ! اونم اینترنت خراب ایران هستش ! چون همونجور که گفتم من تو برنامه تلویزیونی که از آلمان پخش میشد ، دیدم که خیلی راحت و بدون هیچ لگی بازی میکرد !

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
بازی واقعا tactical shooter خیلی خوبیه من یه چند روزه بازی نکردم ولی اوایل واقعا معتادش شده بودم 5-4 روزه هم assault رو تا لول 15 recon هم تا 12 رفتم، البته بازی بی مشکل نیست مخصوصا با اینترنتای داغون ما بعضی اوقات مشکل تأخیر اعصاب خوردکن میشه مخصوصا با recon ولی در کل برای یه بازی مجانی خیلی خوبه همچی ولی خیلی جای پیشرفتم داره.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
بازی واقعا tactical shooter خیلی خوبیه من یه چند روزه بازی نکردم ولی اوایل واقعا معتادش شده بودم 5-4 روزه هم assault رو تا لول 15 recon هم تا 12 رفتم، البته بازی بی مشکل نیست مخصوصا با اینترنتای داغون ما بعضی اوقات مشکل تأخیر اعصاب خوردکن میشه مخصوصا با recon ولی در کل برای یه بازی مجانی خیلی خوبه همچی ولی خیلی جای پیشرفتم داره.

یعنی واسه شما اون مشکل لگ رو تیک خیلی زیاد رو نداشت؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان از بازیش عیب نگیرین ، نا سلامتی free2play هستا !

دیگه از یک بازی مفت ( رایگان :d ) چه انتظاری دارین ؟!

مشکل لگ هم از ماس که برماس ! برین آمریکا دیگه لگ ندارین ! :d b-)

شما رایگان هم یک بازی 2d هم نمیسازید ! 8-| l-)

-{ :d-:))-b-)-=))}-

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
یعنی واسه شما اون مشکل لگ رو تیک خیلی زیاد رو نداشت؟

گفتم لگ رو یکمی داره مخصوصا با recon گاهی اوقات که شلیک میکنی یا بهت شلیک میکنن مثلا 1 ثانیه با تأخیر نتیجه مشخص میشه ولی اینم همیشگی نیست خدایی در کلم به غیر از ایم مورد من مشکل خاص دیگه ای ندارم البته من اینترنتم به نسبه بدک نیست اینترنت 1مگ بیسیم دارم که رو سرورای اروپاشون پینگ بدی نداره گرچه همیشه با سطح کانکشن قرمز بازی میکنم.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
من نام کاربریم اینه
ALPACINO
درمورد بازی هم بگم که آره لگ ها و تیک های بازی رفع شده بازی بهتر شده ولی انصافا خیلی مشکل داره در کل بایه ضعیفیه
من واقعا warface رو به این بازی ترجیح میدم

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
دوستان از بازیش عیب نگیرین ، نا سلامتی free2play هستا !

دیگه از یک بازی مفت ( رایگان :d ) چه انتظاری دارین ؟!

مشکل لگ هم از ماس که برماس ! برین آمریکا دیگه لگ ندارین ! :d b-)

شما رایگان هم یک بازی 2d هم نمیسازید ! 8-| l-)

-{ :d-:))-b-)-=))}-

اوووف عجب حرفی زدی خداییش!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر