Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
سلام دوستان من با اکانت یو پلی خودم تو سایتش وارد شدم و بعدش به من گفت مایل به شرکت در بتا هستید و من گفتم آره و بعدش یه صفحه اومد که گفت بود بزودی قابل دسترس هستیم و الان دوباره میرم میگه شما در صف بتا هستید !
مگه نانواییه :))
یعنی تا وقتی اجازه نده نمیتونم برم واسه دانلود و بازی ؟

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
قشنگه ولی به apb نمی رسه بازی خودم میفروشمش

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

ولی اگه گوست ریکون باز هستید واقعا باید امتحانش کنید :>

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
قشنگه ولی به apb نمی رسه بازی خودم میفروشمش

---------- نوشته در 10:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:48 PM ارسال شده بود ----------

ولی اگه گوست ریکون باز هستید واقعا باید امتحانش کنید :>

امیر علی جان من ثبت نام کردم ولی بهم گفت تو توی صف باید بمونی =;
حالا نوبتم کی میشه ؟ :(

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
اون موقع که بتا راه افتاده بود اگه با ip غیر اروپایی ثبت نام میکردی , میرفتی تو لیست انتظار. الان با ip اروپا اکانت درست کنید, ببینید درست میشه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
اون موقع که بتا راه افتاده بود اگه با ip غیر اروپایی ثبت نام میکردی , میرفتی تو لیست انتظار. الان با ip اروپا اکانت درست کنید, ببینید درست میشه.

چطوری با IP اروپا اکانت درست کنم ؟
بعد یه سوال دیگه این بازی که به future soldier مربوط نمیشه و یه بازی جداس دیگه نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر