Tom Clancy's Ghost Recon Online

Ghost-Recon-Online-logo.jpg

سلام دوستان سری بازیهای Ghost Recon که معرف حضور همه هست .این بازی هم که مولتی پلیر هستش و قبلا نسخه بتا اون اومده بود ، الان چند روزی هستش که نسخه اصلیش ریلیز شده و بصورت رایگان میشه دانلود و بازیش کرد و حجمش هم فعلا زیر 3 گیگ هست .
برای دانلود بازی یه لینک زیر برید :
Tom Clancy's Ghost Recon Online | Next Gen Free-To-Play Multiplayer Shooter

دوستان عزیز ، اخیرا ظاهرا چندتا مپ جدید به همراه آپدیت اضافه شده و حجم بازی رو به 2.82 گیگ رسونده
در ضمن کسانی هم این بازی رو انجام میدن Nick Name داخل بازیتون رو که انتخاب کردین بگین تا به پست اضافه بشه !
.......................................................
لیست بازیکنان ایرانی :

KingSahand
Navidcod5
ALPACINO
kamivh1isnoob
masoudx1989

آخرین ویرایش:

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
سلام
ممنون از خبر عزیزم

آره مثله اینکه اومده
http://ghostrecononline.uk.ubi.com

اول یه اکانت بسازین بعد تویه این سایت عضو شید وسطه صفحه یوزر ، پستونو بدین بتا کِی میگیرین بعدش تویه سایته گاست بتاکی رو وارد کنین خدا کنه حجمش کم باشه ، خخخ

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حجمش که حدودو 2.5 گیگ هست :D.
خودم دارم میگیرم این شبا سرعتم نصفش میشه فردا میگیرم ببینم چی به چیه :D.

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان من بتا کی رو گرفتم و دارم دانلودش میکنم بازیو ولی تو صفحه بازی هیچ جا واسه وارد کردن بتا کی نیست . کجا باید وارد کنم؟

اینطوریه

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
با IP غیر اروپایی وارد بشی, میری تو صف انتظار. من با IP انگلیس اکانت یوبی ساختم و وقتی که لاگین میکنی, اونوقت ازت کد میخواد.
اون اکانتی هم که الان باهاش لاگین کردی دیگه به درد نمی خوره. باید یک اکانت جدید با IP اروپا درست کنی.

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
درست شد ولی من دارم از همون لینک میهن دانلود میگیرمش چون با لانچره خودش سرعتش روی 90 هست . امیدوارم از میهن دانلود درست باشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
با IP غیر اروپایی وارد بشی, میری تو صف انتظار. من با IP انگلیس اکانت یوبی ساختم و وقتی که لاگین میکنی, اونوقت ازت کد میخواد.
اون اکانتی هم که الان باهاش لاگین کردی دیگه به درد نمی خوره. باید یک اکانت جدید با IP اروپا درست کنی.
هربار که میخوایم وارد بشیم باید با IP اروپا باشه؟ یا یه بار بسه؟

dani007

کاربر سایت
Aug 14, 2011
31
نام
Dani
آقا شما خودتون بازی رو از میهن دانلود گرفتین یا از سایت اصلی خودش؟ تونستی بازی کنی؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
هربار که میخوایم وارد بشیم باید با IP اروپا باشه؟ یا یه بار بسه؟
آقا شما خودتون بازی رو از میهن دانلود گرفتین یا از سایت اصلی خودش؟ تونستی بازی کنی؟
مراحل ثبت نامش IP اروپا میخواد, دیگه نمیدونم که موقع اجرای بازی هم به IP گیر میده یا نه.
فعلا دارم با IP خودم از سایتش بازی رو دانلود میکنم.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
خوب بدون تغییر IP راحت میتونید بازی کنید و مشکلی نداره.
در ضمن اگه از سایتش دانلود کنید, فقط 1.36 گیگ دانلود میکنه ولی اگه از جای دیگه دانلود کنید, چون بازی بصورت نصب شده هست حجمش 3 گیگ میشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
یک برنامه ای هست که هرروز ساعت 6.5 داره شبکه ی آموزش
که پنجشنبه ها مخصوص بازی هست

با این که فکر نمیکردم زیاد آپدیت باشه حالا میبینم این بازیو خیلی وقت پیش تریلرشو توی تلویزیون ایران گزاشت خیلی جالب بود
حال میداد
حالا ارزش دانلود داره یا باز دنگ و فنگ داره؟

dani007

کاربر سایت
Aug 14, 2011
31
نام
Dani

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان من الان بازیو دان کردم ولی وقتی تو بازی میخوام یوزر و پس رو بدم . error connection میده . جریانش چیه؟ بار دوم میزنم میزنه log in . plz w8 ولی همینطور میمونه

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
من وقتی میخوام لاگین شم این اخطار رو میده مشکل چیه؟
failed to communicate with online config service

ویرایش:
مشکلم حل شد اگه این مشکل رو داشتین فایل هاست سیستم رو باز کنید و این خطوط رو پاک کنید .
Hosts.JPG

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر