Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier | PC

Tom-Clancys-Ghost_Recon_Future_Soldier_Cover.jpg

Future Soldier is a F-16 on legs

Publisher:UbiSoft
Developer: Ubisoft Paris
Genre: Tactical Shooter
Release Date: Q4 2010
ESRB Rating: TEEN​

ادامه ای بر تاکتیکال شوتر محبوب یوبی سافت.
این بار سربازانی آنقدر پیشرفته که توان رویای با یک F-16 را خواهند داشت،وظیفه ی نجات رییس جمهور روسیه را از چنگال یک گروه تروریستی دارند.
لازم به ذکر است برخلاف دوشماره ی قبلی یک تیم مشترک وظیفه ی کار بر روی سه پلاتفورم PC,XBOX369,PS3 را بر عهده خواهد داشت.

[

]

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اينقدر گفتن بازي خيلي طولانيه و از بس طولانيه حوصله سر بره و تكراري ميشه و ... من فكر كردن يه 20 ساعتي مشغولم مي كنه !!
اين بازي كه كلاً 10-8 ساعت بيشتر گيم پلي نداشت !!!
يعني انتظار داشتيد از اين هم كوتاه تر باشه !!!
من كه از سليقه بعضي ها سر در نياوردم ! بازي كوتاه باشه ميگن سازنده وقت نذاشته و ارزش پولي كه ميديم و نداره و ... اگه معمولي باشه ميگن اه چقدر طولانيه ! اگه طولاني بشه ميگن اه حوصله سربره !!! بالاخره اين سازنده هاي بدبخت به چه سازي برقصن !!؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اون قسمتی که باید رئیس جمهورو یه نفری از زندان در بیاری(که اول مرحله یه فیلمی میزاره که در ارتفاع زمینی و میخوای سقوط آزاد کنی)باید چیکار کنی؟میرم Drone رو میزارم تو سوراخا بعد چند ثانیه یه سری میان و میکشن منو:Dراح حلی نداره؟:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
چیزی نمونده دیگه ...
کلاً بازی 13 مرحله است ..
بازیش اونقدرا طولانی نباید باشه ولی من با این وضع اینقدر طول کشید به اینجا برسم

کلا از بازیش ناراضیم توی یک مرحله داشتم عین آدم بازی میکردم رسیدم مرحله بعدی فریمم شد 5 دیگه نمیشد بازی کنی منم بیخیالش شدم دیگه اعصاب برام نزاشت با این فریم دادنش
یک بار 30 فریم یک بار 5 فریم کدوم بازی این شکلیه که این اینطوریه اخه

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
خداییش همه بازی ها دارن به گند کشیده میشن.همه دارن سعی میکنن بازیشون شبیه سری کال اف دیوتی بشه.و واقعا متاسفم واسه این بازی که کلا فقط میخواد ادای سری کال اف دیوتی دربیاره.یادش بخیر گوست ریکان های چند سال پیش.بدون برنامه ریزی و دستور دادن درست اصلا نمیشد بازی کرد.ولی این همهش شده بکش بکش.Shame...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
خداییش همه بازی ها دارن به گند کشیده میشن.همه دارن سعی میکنن بازیشون شبیه سری کال اف دیوتی بشه.و واقعا متاسفم واسه این بازی که کلا فقط میخواد ادای سری کال اف دیوتی دربیاره.یادش بخیر گوست ریکان های چند سال پیش.بدون برنامه ریزی و دستور دادن درست اصلا نمیشد بازی کرد.ولی این همهش شده بکش بکش.Shame...
اونجوریم که شما میگین نیست!

این نسخه هم بیشتر بر پایه اینه که یک جا کاور بگیری بعد تارگت هاتو مشخص کنی و یک دفعه حمله کنی و یک جورایی میشه گفت مخفی کاری:D
بنظر من که خیلی تمیز ساخته شده بود بازی ولی حیف باگ گرافیکی داشت.

راستی الان آپدیت جدید واسش نیومده که مشکل افت فریم رو حل کنه؟؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اينقدر گفتن بازي خيلي طولانيه و از بس طولانيه حوصله سر بره و تكراري ميشه و ... من فكر كردن يه 20 ساعتي مشغولم مي كنه !!
اين بازي كه كلاً 10-8 ساعت بيشتر گيم پلي نداشت !!!
يعني انتظار داشتيد از اين هم كوتاه تر باشه !!!
من كه از سليقه بعضي ها سر در نياوردم ! بازي كوتاه باشه ميگن سازنده وقت نذاشته و ارزش پولي كه ميديم و نداره و ... اگه معمولي باشه ميگن اه چقدر طولانيه ! اگه طولاني بشه ميگن اه حوصله سربره !!! بالاخره اين سازنده هاي بدبخت به چه سازي برقصن !!؟
بازی شاید خیلی طولانی نباشه ولی تقریبا بعضی وقتها حوصله سر بر میشه.

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
اونجوریم که شما میگین نیست!

این نسخه هم بیشتر بر پایه اینه که یک جا کاور بگیری بعد تارگت هاتو مشخص کنی و یک دفعه حمله کنی و یک جورایی میشه گفت مخفی کاری:D
بنظر من که خیلی تمیز ساخته شده بود بازی ولی حیف باگ گرافیکی داشت.

راستی الان آپدیت جدید واسش نیومده که مشکل افت فریم رو حل کنه؟؟

ولی بنظرم گئست ریکان اگه همون سبک و سنت خودش رو حفظ میکرد بهتر بود.خدا این دوبلر overlord افتضاحه.انگار AI یا یه ربات نشسته داره دستورهارو ابلاغ میکنه.

میگم افت فریم زیاد داره فک کردم سیستم خودم ضعیفه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
ولی بنظرم گئست ریکان اگه همون سبک و سنت خودش رو حفظ میکرد بهتر بود.خدا این دوبلر overlord افتضاحه.انگار AI یا یه ربات نشسته داره دستورهارو ابلاغ میکنه.

میگم افت فریم زیاد داره فک کردم سیستم خودم ضعیفه.
نه سیستمت مشکلی نداره

مثلا داری یک مرحله رو عین آدم رد میکنی با فریم خوب بعد میری مرحله ی بعد یک دفعه الکی افت فریم میده حتی اگه بخواد صفحه ی سیاه هم نمیشه افت فریم میده:D
کلا یوبیسافت از نظر گرافیک همیشه عقب بوده البته به جز AC Series و Watch dogs

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بعد از ریختن آپدیت 1.4 تقریباً مشکل فریم دهی حل شد ( البته عالی نشد ولی خیلی بهتر شد ) واسه من لااقل تا آخر بازی هرگز زیر 40 فریم نیومد ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
بعد از ریختن آپدیت 1.4 تقریباً مشکل فریم دهی حل شد ( البته عالی نشد ولی خیلی بهتر شد ) واسه من لااقل تا آخر بازی هرگز زیر 40 فریم نیومد ...
مال من اول 15 تا رو بزور میداد بعد که آپدیت 1.3 و 1.4 رو ریختم بهتر شد ولی بعد که بازی رو ادامه دادم به یک مرحله ای رسیدم یک دفعه دیدم فریمم الکی الکی اومد روی 5 و بالا تر هم نمیرفت دیگه از اون موقع بازی نکردم

دیگه اعصابمو خورد کرده با این باگش

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
به دوستداران ژانر اکشن این بازی شدیدا پیشنهاد می شه (تا ندای وظیفه و باتلفیلد بیان وقتتون پر می کنه)

خیلی سخت بود تا تمومش کردم (تو حالت تک نفره سه نفر (هوش مصنوعی ) کمک زیادی توی مراحل بازی می کنند . عالیه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر