Tobi، Itachi و Nagato به Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 اضافه شدند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان

در مجله این هفته‌ی Jump، تائید شد که سه کاراکتر Tobi, Itachi Uchiha, و Nagato به عنوان شخصیت‌های قابل بازی در Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 حضور خواهند داشت.
شخصیت Negato قادر هست که از قدرتمندترین تکنیک خود یعنی “Six Paths of Pain” استفاده کند. با احتساب این سه شخصیت معرفی شده، تعداد کاراکترهای قابل بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 به بیش از 80 نفر رسید.
این بازی در تاریخ 5 و 8 March به ترتیب در آمریکای شمالی و اروپا بر روی پلتفرم‌های PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
جفتش دوتاست که!
خوب آره دیگه! جفتش دوتاست! :d فرق میکنند با هم ! :d
چه از نظر طراحی،چه از نظر یک سری از فن ها! :d
---
ایتاچی توی ultimate ninja storm 2 generations هم بودا :d نبود ؟ :d
UNS2 G نداشتیما :-" UNS G داشتیم! :p
+ احتمالا انیمه رو خیلی وقته ندیدی وگرنه فرق اون ایتاچی با ایتاچی ادو تنسه گشته رو متوجه میگشتی :d :-" (البته همون خودشه تقریبا فقط از نظر طراحی فرق میکنه! :d )

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خوب آره دیگه! جفتش دوتاست!
:d
فرق میکنند با هم !

چه از نظر طراحی،چه از نظر یک سری از فن ها!
کاواریمیشون فرق میکنه؟:dشخصیت جفتشون ناگاتو بود دیه چه فرقی دارند؟عوض شدن قیافه رو بصورت تم هم میشد گذاشت روی پین:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
چون داستان روی جنگ چهارم نینجاها میچرخه,و با توجه به روند داستانی...باید این ها رو تایید میکردن.
اینو بیخیال...ساسکه اترنال مانگه کیو شارینگان هم تایید شده!>:d

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کاواریمیشون فرق میکنه؟شخصیت جفتشون ناگاتو بود دیه چه فرقی دارند؟عوض شدن قیافه رو بصورت تم هم میشد گذاشت روی پین
فرق داشت دیگه :d

خب تکنیکاشون فرق دارن دیگه مثلا وثتی ایتاچی و ناگاتو داشتن با ناروتو و بی میجنگیدن تکنیکای ناگاتو رو دیدی؟؟ همونا رو میزارن جاش

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

به جون ریکودو این ایتاچی ثل همون ایتاچی قدیم نیستا!!!!

وگرنه آره ایتاچی ا اولین بازی (فک کنم) بوده

این ایتاچی ادو شدست که یه سری از قدرتاش رو تو جنگ با ساسکه نشون نداده بود الان نشون میده

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فرق داشت دیگه :d

خب تکنیکاشون فرق دارن دیگه مثلا وثتی ایتاچی و ناگاتو داشتن با ناروتو و بی میجنگیدن تکنیکای ناگاتو رو دیدی؟؟ همونا رو میزارن جاش

---------- نوشته در 11:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 AM ارسال شده بود ----------

به جون ریکودو این ایتاچی ثل همون ایتاچی قدیم نیستا!!!!

وگرنه آره ایتاچی ا اولین بازی (فک کنم) بوده

این ایتاچی ادو شدست که یه سری از قدرتاش رو تو جنگ با ساسکه نشون نداده بود الان نشون میده
همون six path بود دیگه!فقط یه نفری میزد! تازه اخیرا همه یه جفت رینگان دارند ناگاتو خز شد...
ایتاچی آخرش دوتا جوتسو بیشتر نمیپرونه یکیش که کاتونه اون یکیش هم گنجوتسو لابد:))

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
داستان بازی و اسپویلر های بازی تا جایی هست که انیمه پخش میشه و نه بعد از اون.

در مورد حالت Kuubi Mode ناروتو هم بگم که توی Generations وقتی با ناروتو دومی Rage می کردی اون شکلی می شد (که به لعنت خدا هم نمی ارزید) ولی فکر نمی کنم به صورت مستقل یه کاراکتر جداگانه واسه این حالت ساخته باشن. احتمالا با Rage و این جور چیزا فعال بشه!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
داستان بازی و اسپویلر های بازی تا جایی هست که انیمه پخش میشه و نه بعد از اون.

در مورد حالت Kuubi Mode ناروتو هم بگم که توی Generations وقتی با ناروتو دومی Rage می کردی اون شکلی می شد (که به لعنت خدا هم نمی ارزید) ولی فکر نمی کنم به صورت مستقل یه کاراکتر جداگانه واسه این حالت ساخته باشن. احتمالا با Rage و این جور چیزا فعال بشه!
اون حالت کیوبی ناروتو که افتضاح بود اصلا! :d وقتی زدمش گفتم واو! الان میزنم حریف رو متلاشی میکنم! ولی دقیقا برعکس شد و خودم باختم! خیلی ضایع بود کلا :d
---
در مورد داستان رو نمیدونم ولی یک حالت جدید از ناروتو هم توی بازی هست! اینکه انیمه توی 2-3 قسمت آینده که به عرضه ی بازی مونده به اون حالت جدید میرسه یا نه رو نمیدونم! ولی اگر نرسه اون حالت اسپویل داره :-" :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Kyuubi یا چاکرای کیوبی؟ یه ناروتو Sage داریم یکی هم Kage Summit که اگه بلد باشین فوق العاده سریعه اما Sage داغونه. بهترین Awakening الحق ماله گای خودمه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
Kyuubi یا چاکرای کیوبی؟ یه ناروتو Sage داریم یکی هم Kage Summit که اگه بلد باشین فوق العاده سریعه اما Sage داغونه. بهترین Awakening الحق ماله گای خودمه :D
این ناروتو زرده که الانم توی انیمه میباشد رو منظورم بود! :d
اون حالتی که ناروتو میرفت توی حالت کیوبی با 2 یا 3 دم که خیلی خفن بود! با دایره راحت دفاع حریف میترکید، بعدشم که هیچی دیگه... چپ و راست میشد :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این ناروتو زرده که الانم توی انیمه میباشد رو منظورم بود! :d
اون حالتی که ناروتو میرفت توی حالت کیوبی با 2 یا 3 دم که خیلی خفن بود! با دایره راحت دفاع حریف میترکید، بعدشم که هیچی دیگه... چپ و راست میشد :d

البته 8 دم بودش که به نظرم واقعا افتضاح بود البته خوبی هایی هم داشت مثل فشار هوا و یا سرعت خوب منتها کنترل شخصیت خیلی به نوعی لیز بودش اصلا کنترل دقیقی نداشتی روش.

من هنوزم منتظر مبارزه با تو ام مردک بیا PSN :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
خوش به حال کسایی که می تونن بازی کنن من هنوز سری اولم:D (البته آخراش:D)
البته شایدم بازی کردم چون کل کسایی که می میرن برام اسپویل شده:D

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
خوش به حال کسایی که می تونن بازی کنن من هنوز سری اولم:biggrin1: (البته آخراش:biggrin1:)
البته شایدم بازی کردم چون کل کسایی که می میرن برام اسپویل شده:biggrin1:
بازیش چیز خاصی نیست جز فایتای 2 نفره ( و فکر کنم 3 و 4 نفره ) . فقط موتورش که به نظرم همون موتور بلیچ : سول زرکشنز ـه خیلی مجذوب میکنه آدمو . وگرنه خیلی هم اگه فن نباشی و آنلاین نری خفنگ نیست :d به من که بعد از آنلاین زدن دیگه سینگل همچین خیلی حال نداد . نمیدونم شاید برا این بود که طرفو رو Deactivate میزاشتم و هزار جور فن روش اجرا میکردم ! :-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر