TMNT: Out of the Shadows رسما تایید شد

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
uusmjn5pgkudxrlhkhh.jpg

شرکت Activision به تازگی حقوق ساخت بازی از سری انیمیشن‌های TMNT را به دست آورده بود.
امروز این شرکت تایید کرد، TMNT: Out of the Shadows به صورت یک بازی دانلودی برای شبکه‌های Xbox Live Arcade, PSN و Steam در تابستان عرضه خواهد شد.

از ویژگی‌های بازی می‌توان به: استایل 3D و کمی واقعی، و سیستم مبارزات و رابطه کاربری جدید نام برد.
همچنین بازی دارای co-op آنلاین برای 4 بازیکن است که شامل شخصیت‌های: Leonardo, Donatello, Michelangelo و Raphael است. و داستان بازی این است که آنان باید با گروه Foot در شهرنیویورک مبارزه کنند.

سازنده بازی Red Fly Studio است که سابقه ساخت Thor: God of Thunder و پورت نسخه Wii بازی ویدئویی Ghostbusters و Star Wars: The Force Unleashed 2 را داراست.

Michael Bay تهیه کننده مشهور قرار است فیلمی بر اساس Teenage Mutant Ninja Turtles اکران کند.
آخرین بازی سری TMNT با نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time که یک پورت HD ریمیک از این عنوان بود که 1991 منتشر شد و این پورت HD در سال 2009 برروی شبکه‌های Xbox Live و PSN قرار گرفت.

منبع

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
دوستان من يك شفاف سازي بكنم چون زياد ميبينم اين اشتباه تكرار ميشه توي فروم.شركت Rocksteady از زير مجموعه هاي Warner Brother Intractive هستش و توي حالت عادي خيلي به ندرت پيش مياد كه زير مجموعه يك شركت براي ساير شركت ها بازي بسازه مگر اينكه قراردادي بينشون منعقد بشه كه احتمالش 1 به هزاره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
عنوان خبر رو که دیدم خیلی خوشحال شدم.واقعا یکی از دوست داشتنی ترین بازیها همین لاکپشتهای نینجا هست.رو کمودور و به خصوص سگا چقدر خاطره ازش داریم.فکر کنم همه نسخه سگا رو بارها بازی کرده باشن.اوایل نسل هم یه نسخه واسه 360 اومد.زیاد جالب نبود.ولی بازم چسبید.ولی این یکی تابلو هست که چرت در میاد.با اون سازنده عتیقش.اون دوستمون واقعا قشنگ گفت.ایکاش این بازی رو میدادن به Rocksteady:(

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من که عاشق سری های TMNT هستم و این بازی که از روی انیمه معروف TMNT قراره ساخته بشه فکر کنم از سری های قبلیش خیلی بهتر بشه.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
استودیو قحط بودن دادن دست این. :|
عنوان تاپیک رو خوندم فقط 2تا اسم به ذهنم رسید. Rocksteady و Ubisoft Montepellier (با توجه به اینکه گفته بودن یه پروژه ی جدید دارن.) به هر کدوم میدادن فوق العاده میشد.
ولی متن خبر رو که خوندم: :|=((:((

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
وااای خدایا شکرت همونی که میخواستم شد زدن گند زدن به اون همه خاطره مرسی اکتی فدات بشم که بجز کال هیچی بلد نیستی بسازی >:d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من یه چیزی رو درست متوجه نشدم. الان اکتیویژن حق ساخت بازی فقط از روی انیمیشن لاک پشت های نینجا رو بدست آورده یا کل حقوق بازی سازی در مورد لاک پشت های نینجا؟

اگه فقط انیمیشن باشه که اصلا جای نگرانی نیست. مثلا Rocksteady با انیمشن هاش میخواست چیکار کنه؟ مثل اینه که بتمن رو از رو انیمیشن هاش میخواستن بسازن :|

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
ممنون بابت خبر;)
ولی خودمونیما عجب کارنامه ی درخشانی داره این استودیو :d
واقعا حیفم اومد خیلی دوست داشتم یعنی عطش داشتم یه بازی ناب با لاک پشت ها تجربه کنم ولی انگار که باید با خاطرات سر کنیم...!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر