TITANFALL | PC

پس از مدت ها سکوت، استدیوی Respawn Entertainment اعلام کرد، بازی که مدتی است بر روی آن کار می کنند، عنوانی با نام Titanfall است.

47013d1373805656-ta.jpg

بر اساس شنیده ها دلیل عدم توسعه ی بازی برای Playstation کوچک بودن تیم است و آنها قصد ندارند با افزایش کمیت از کیفیت بازی بکاهند.

این بازی بازی برای پلتفرم‌های PC و Xbox One و Xbox 360 در حال توسعه است. البته نسخه ی X360 به طور جداگانه و با تیمی زیر نظر تیم اصلی توسعه میابد. این بازی ابتدا قرار بود نسل فعلی را هدف قرار دهد، اما پس از توسعه سنجی ها و مشاهده ی کاستی های این نسل، سازندگان بازی تصمیم بر ساخت این بازی برای نسل بعدی گرفتند. پس از این تصمیم بود که استیدیو بازی ماکروسافت را بستری مناسب جهت توسعه ی بازی خود یافتند.

این بازی برای پردازش فیزیک و هوش مصنوعی خود از سیستم فضای ابری (Cloud) ماکروسافت استفاده خواهد کرد.

اساس بازی بر شوتر اول شخص و همچنین مبارزات میان ربات هایی با نام تایتان است. تایتان ها بر خلاف ابعاد بزرگشان بسیار سریع و چابک هستند. هر کدام از ربات های بازی 7متر و 32سانتی متر معادل 24 فوت بلندی دارند.

شخصیت های بازی با نام خلبان شناخته می شوند. آنها با استفاده از جت پکی که بر پشتشان دارند، میتوانند بر روی دیوار بدوند، پرش های بلند انجام بدهند و مناور مناسبی را نیز بر روی هوا انجام دهند. همچنین خلبان ها میتوانند بر روی دوش تایتان های دشمن بپرند و به نابود کردند سیستم های ناوبری آن، تایتان را منهدم سازند. هر خلبان می تواند از تعداد زیادی سلاح شامل انواع پیستول، مسلسل های سبک و سنگین و موشک انداز استفاده کند. اما اگر تازه به این سبک از بازی ها می پیوندید، خیالتان راحت! دیگر به سرعت CoD نخواهید مرد.

زمین های بازی نیز بسیار بزرگ هستند. به طوری که ادوات مورد نیزاز شما پس از درخواست پشتیبانی، توسط سفینه های پشتیبان بر روی زمین وسیع بازی ریخته می شود.

بازی از لحاظ گرافیکی نیز بسیار زیبا است. سازندگان بازی با یک بازنویسی موتور مشهور استدیوی والو یعنی Source Engine به چنین گرافیک نرم، زیبا و شلوغی رسیده اند. ازی به طور ثابت بر روی 60فریم بر ثانیه اجرا می شود. البته این دوباره نویسی دلیل کم کاری سازندگان نیست، بلکه آنها برای سریعتر کردن روند ساخت بازی و کاهش هزینه ها مجبور به این کار شدند.

بازی Titanfall دیگر هیچگونه بخش تک نفره ای نخواهد داشت. البته این به معنای عدم وجود Campaign برای بازی نیست. بلکه بخش داستانی بازی نیز به صورت چندنفهر اجرا می شود و شما برای پیشروی در آن باید همانند بخش چندنفره با دیگران این بخش را پیش ببرید. شاید این موضوع کمی عجیب باشد، اما این همان نوآوری است که از سازندگان نابغه ی سری بازی CoD انتظار داشتیم. کسانی که با بازی مدال افتخار زاده شدند، با بازی ندای وظیفه ایستادند و اکنون با این بازی گام های استوار خود به سمت جلو رو بر میدارند.

ناشرEA
توسعه دهندهRespawn Entertainment
پلتفرمPC,Xbox One, Xbox360
تصاویر بیشترتصاویر Titanfall
تاریخ انتشارمنتشر شد
تاپیک امتیازاتامتیازات TITANFALL
پیش‌نمایش بازیانقلاب تایتان ها
نقد بازی---------

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements
CPU: AMD Athlon X2 2.8GHz / Intel Core 2 Duo 2.4GHz
RAM:At least 4 GB
VGA:AMD Radeon HD 4770 with 512MB RAM or better / Nvidia GeForce 8800GT with 512MB RAM or better
DX: 11
OS:Windows Vista SP2 64-bit / Windows 7 SP1 64-bit / Windows 8 64-bit
HDD:At least 50 GB of free space
Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection
Recommended peripheral: Keyboard and mouse, Microsoft Gamepad

Network:512kbps down and 384kbps up or faster Internet connection

Attachments

• ta.jpg
    ta.jpg
    79.3 KB · مشاهده: 1,595
آخرین ویرایش:

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
اتفاقا دقیقا سرعتش با اسمش برابره..........

هیچ جای دنیا سرعت اینترنتو با کیلوبایت گزارش نمی کنن همه جا کیلو بیت(البته دیگه همه جا مگابیته تا کیلو بیت) هست.

kb/s /8= KB/s
8kb/s=1KB/s
512/8=64

KB=kilo byte
kb=kilo bit
یکای پهنای باند کیلوبیت بر ثانیه هست. پهنای باند دانلود شما هم 512 کیلوبیت بر ثانیه هست که معادل با 64 کیلوبایت بر ثانیه هست.
---------------------------------------
دوستان یه سرویس درست حسابی کاهش پینگ چی سراغ دارید؟ قبلا از سیستک استفاده می کردم که الان زیاد مالی نیست.
ممنون.فرق بین bit و Byte رو می دونستم ولی فک می کردم اونم 512 Byte هست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
منظورتونو از این جمله نفهمیدم .یعنی گرافیکو بزاریم رو high با نت 512 هم می شه بازی کرد؟
نت هیچ ربطی به گرافیک بازی نداره از PC فقط یه دیتا میره یکی بر میگرده (سرعتش هم به پینگ بستگی داره)
دیگه کاری به گرافیک نداره (اگه هم باشه مشکل از نت کدای بازیه )

Dark Espirro

کاربر سایت
Mar 12, 2014
65
نام
محمد
دوستان خواهشا جواب بديد، كسايي كه RU گرفتن مشكلي ندارن، تونستن راحت زبانشو انگليسي كنن؟ اگر ميشه، بعد از هر آپديت بايد اينكارو بكنيم؟

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
دوستان خواهشا جواب بديد، كسايي كه RU گرفتن مشكلي ندارن، تونستن راحت زبانشو انگليسي كنن؟ اگر ميشه، بعد از هر آپديت بايد اينكارو بكنيم؟
اره من تغییر دادم با outcome در عرض 30 ثانیه. بعد از هر اپدیت هم باید تکرار کنید مراحل رو

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
دیشب با ساپورت Origin که حرف میزدم میگفت غصه نخور، مایکروسافت کرمی ریخته سر این سرورهاش که من هم که تو آمریکا زندگی میکنم نمیتونم تو خونه خودم با اینترنتی که دارم بازی رو انجام بدم. :)
من میپرستم این آینده نگری رو. بازی رو انجام نداده از رو اکانتم دی اکتیو کردم و دادمش به یکی از دوستان که میتونه بازی کنه. بعدا اگر این مشکلات مسخره برطرف شد دوباره میخرمش. به هر حال، اگر CD Key خریدید و نمیتونید بازی کنید مثل من، یه نفر دیگه رو پیدا کنید که بازی رو بخواد، به ساپورت بگید بازی رو از اکانت شما دی اکتیویت کنه و روی اکانت دوم فعال.

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
دوستانی که تغییر زبان داددن ایا به origin bypass نیاز هست یا همون فایلو عوض کنیم کافیه؟
شما باید این GDFBinary_en_US_64.dll فایل رو تو پوشه بازی داشته باشید بعد Registry رو تغییر می دید و با outcome اجرا می کنید بازی رو

djnileh

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
سلام
من پینگم بین 180 تا 230 تغییر میکنه و سرعت دانلودم هم رو 230 تا 250 ست.
ولی بشدت گیر دارم نمی تونم اصلا بازی کنم.کارت گرافیک من 560ti هست ولی رو low ترین حالتم لگ دارم
مشکل از چیه ؟ راستی طو trainingام داری انلاین بازی می کنی یا از روی هارد؟
یه راهنمایی بکنین ممنون.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
خوب بنده هم بالاخره گرفتم تا چند روز دیگه هم که بک اپ بیاد بهتون میپیوندم فقط سرعت دانلودم 30 الی 40 میتونم بازی کنم یا نه؟
دوستان کسی اکانت تیتان فال با سوال امنیتی خواست بگه دارم چندتا قیمت هم مناسب

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
خوب بنده هم بالاخره گرفتم تا چند روز دیگه هم که بک اپ بیاد بهتون میپیوندم فقط سرعت دانلودم 30 الی 40 میتونم بازی کنم یا نه؟
دوستان کسی اکانت تیتان فال با سوال امنیتی خواست بگه دارم چندتا قیمت هم مناسب
خیر نمی تونید بازی کنید/:)
من سرعتم 60 هست نمی تونم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر